Amsterdam

  • (Lots: 1000-1219)

  • (Lots: 1220-1855)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (405)

405 item(s)

  • Sale Section
  • 405 item(s)

Geslepen spiegel in notenhouten lijst, 19e eeuw; Met smeedijzeren ophangoog. h49 cm, b. 40 cm. [1]

Bronzen wandkraan, 18e/19e eeuw; Met wandrozet. h. 19 cm, l. 17 cm, diam. 11 cm [1]

Helder glazen eierlamp met koperen montuur. h. 26 cm, diam. 20 cm [1]

Diverse antiquarische boeken, 17e en 18e eeuw; waarbij gebonden in perkamenten band. [ds]

Diverse antiquarische werken, 18e - 19e eeuw; deels leergebonden. [ds]

Geel transparante glazen heksenbal, 19e eeuw; Hierbij kleine rode gelobte heksenbal. diam. 8,5 - 25 cm [2]

Hout gestoken Franse corpus Christi, ca. 1900; Hierbij zandstenen kruis met gekapte bloemkrans. h. 24 - 44 cm [2 + zkj]

Diverse Egyptische souveniers; wb. gekapte buste en dekseldoosje [ds]

Midden Oosten, divers; wb. specerijendoos, speelgoed kameel. [ds]

Bordeaux, fles Château Lafite Rothschild, 1974 h. 30 cm [1]

India, gegoten fragment met godin. h. 31 cm, b. 22 cm [1]

Tunesie, derde gehalte zilveren armband met maansikkel, India, twee halskettingen en Turkmenistan, tasje met knopen en schelpen [4]

Diverse zilveren oosterse sieraden o.a. met turkois [zkj]

Paar dames shawls in de stijl van Missoni style 135 x 120 cm [2]

Bali, grote bruidegoms buste en twee paar bruiloftsbustes, 20e eeuw. De heren met keris op de rug, greep grote buste manco. h.ca. 24-38 cm. [5]

Bali, houten sculptuur van man met haan. Hierbij twee houten sculpturen van vissers en een paar houten teenslippers. h. 31 cm. [5]

Bali, paar zeer grote bustes, man en vrouw. h. 44 en 36 cm. [2]

Frankrijk, verguld mogelijk zilveren snuifdoosje, ca. 1900; Met geciseleerd partroon van ruiten. l. 9 cm, b. 3,8 cm [1]

Bali, drie houtgesneden paar bustes, echtparen. h. ca. 21-32 cm. [6]

China, paar geschilderde waaier ontwerpen, ca. 1920; Met erotische voorstellingen. Ingelijst in zwart kader. l. 54 cm, h. 25 cm [2]

China, gestoken houten sculptuur van een tempelwachter, ca. 1900; Met polychrome schildering en resten van verguldsel. h. 39 cm [1]

China, terracotta vormstuk van kameel, Tang stijl. Hierbij India Rajasthan terracotta vormstuk van kameel met figuren. h. 28 cm, b. 27 cm [2]

Bali, gestoken palissanderhouten sculptuur danseres; Onderzijde gemerkt Adi Art Gallery Mas-Bali. h. 102 cm [1]

Lot 1331

TERUGGETROKKEN

TERUGGETROKKEN

Drie spanen dozen, 19e eeuw; Een uitgveoerd met slinger decoratie op bruin fond. h. 13 - 14 cm, b. 26 - 31 cm [3]

Twee gekuipte buttes, 19e eeuw; een met wilgentenen, de ander met koperen banden. h. 11 - 17, diam 15 cm [2]

China, bruin gepatineerde bronzen 'vier humeuren kop'; Onderzijde gesignigneerd met vier karakter merk in cirkel. h. 20 cm [1]

Negen Boeddhistische sculpturen; w.o. blanc de chine theepot met wijsgeer. [9 in ds]

Drie houten Wajangpoppen, ca. 1900 Met leren details. Allen op houten voet. h. 47 cm [3]

Thailand, een staande metalen sculptuur van Ganesha h. 125 cm. [1]

Thailand, wit marmeren beeld van Avalokitesvara, 20ste eeuw. h. 60 cm. [1]

Tibet, ghau met bwg zilveren front en zijden reis foedraal. h. 20 cm [1]

Gietijzeren Corpus Christi; Houten kruis. h. 47 cm [1]

Amsterdam, map met 9 diverse stukken betreffende de stad, 19e - 20e eeuw; w.b. kadastrale tekeningen. [9 in map]

Engeland, Victoriaans kralen appliek, ca. 1900 met voorstelling van vogel met bloemenrand. h. 63 cm, b. 59 cm. [1]

Vier houten beschilderde paneeltjes [4]

Duitsland, twee stoommachines, ca. 1920; Beide met horizontale ketel en een cilinder. Op metalen basis. Een gemerkt DC h. 14 - 18 cm [1]

Ernst Plank Nuremberg, verticale stoommachine, ca. 1900; Uitgevoerd met aandrijfwiel en twee cilinders, manometer. h. 22 cm [1]

  • 405 item(s)