Amsterdam

  • (Lots: 4100-6588)

  • (Lots: 7000-8313)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Creator / Brand

441 item(s)
  • 441 item(s)

Venetiaanse kroon met zes geëlectrificeerde armen en achttien sierarmen diam. 76 en h. 98 cm [1]

Bronzen en messing zeslichts zakkroon met zes kaarsenhouders en kristallen prisma's en pegels diam. 65/41 en h. 95 cm [1]

Zeslichts Venetiaanse kroon met kristallen prisma' s, pegels en bobèches diam.73 en h. 62 cm [1]

Gefacetteerde schoorsteenspiegel in mahoniehouten lijst, 19e eeuw, met guirlande, strikwerk en plaquette met putti in reliëf 120 x 100 cm [1]

Ovale spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, met in de kuif lauwerkrans en bazuinen h. 79 en br. 44 cm [1]

Spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI stijl, 19e eeuw; Uitgevoerd met vaas ornament en guirlande. h. 125 cm, b. 58 cm [1]

Spiegel, in verguld en gestoken houten lijst, Régence, de kuif met o.a. acanthusbladeren h. 153 en br. 69 cm [1]

Rechthoekige gefacetteerde spiegel in met schildpadschild belijmde lijst met gezwart robbellijstwerk h. 108 en br. 88 cm [1]

Holland, spiegel in vergulde lijst, Louis XVI, ca. 1790, met gestoken draperieën h. 116 en br. 62 cm [1]

Bassett Mirror Co, USA, gefacetteerde passpiegel, in vergulde en zwart gelakte lijst. Met uitklapbare standaard h. 162 en br. 45,5 cm [1]

Rechthoekige gefacetteerde spiegel in verguld en zilverkleurig gelakt houten lijst h. 157 en br. 90 cm [1]

Spiegel in verguld houten lijst, Louis Philippe, 19e eeuw. h. 150 en br. 98 cm [1]

Rechthoekige gefacetteerde spiegel in vergulde lijst, 19e eeuw, met blad- en bloemranken h. 167 en br. 98 cm [1]

Soester spiegel in notenhouten lijst, 18e eeuw met gestoken kuif h. 56 en br. 31 cm [1]

Gefacetteerde spiegel in vergulde lijst in Louis XV-stijl. De kuif o.a. met schelpornamenten en acanthusbladeren h. 164 en br. 103 cm [1]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in Louis XVI-stijl, 19e eeuw met kuif, rozetten, parel- en kabellijstwerk h. 77 en br. 33 cm [1]

Hollands eikenhouten lijstje vermaakt tot spiegel, 18e eeuw, versierd met gestoken acanthusbladeren h. 54 en br. 44 cm [1]

Perzisch Heriz kleed, ca. 1940 350 x 260 cm [1] Persian Heriz carpet, ca. 1940

Armenië, Karabag kleed, begin 20ste eeuw 214 x 117 cm [1]

Antiek Kaukasisch kazak kleed, ca. 1800, Azerbeidzjan 238 x 126 cm [1] Antique Caucasian Kazak, ca. 1800 Azerbaijan

Zweden, kelim kleed 244 x 167 cm [1]

Centraal Perzië, Djozan kleed, ca. 1960 205 x 130 cm [1]

Noord-Oost Iran, Quchan Sumak kleed, ca. 1990 152 x 97 cm [1]

Perzisch Kashan kleed, vroeg 20e eeuw 182 x 139 cm [1] Kashan Persian rug, early 20th century

Kelim kleed, ca. 1900 328 x 183 cm [1]

Iraans Heriz kleed, ca. 1940 320 x 240 cm [1]

Perzische Malayer, ca. 1930 231 x 110 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

Perzisch Bidjar kleed, ca. 1940 335 x 220 cm [1] Persian Bidjar rug, ca. 1940

Perzische Malayer, ca. 1930 200 x 128 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

Sumack kleed, 20e eeuw 224 x 138 cm [1] Sumac rug, 20th century

Perzisch kleed, Saruk ca. 1990. 203 x 130 cm [1]

Noord-West Perzische loper, Iran, ca. 1880 480 x 97 cm [1] North West Persian carpet runner, ca. 1880, Iran

Turkije, zijde Hereke, ca. 1980 68 x 46 cm [1]

Antieke Perzische Qashqai kleed, Iran, ca. 1900 235 x 160 cm [1]

Iran, Perzische Bidjar, recent 186 x 89 cm [1]

Perzische Heriz kleed, vroeg 20e eeuw 360 x 250 cm [1] Persian Heriz carpet, early 20th century

Perzisch kleed, Bidjar 174 x 110 cm [1]

Dragon Sumack kleed, 20e eeuw 200 x 132 cm [1] Dragon Sumac 20th century

Perzische Baluch, ca. 1960 200 x 108 cm [1]

  • 441 item(s)