Amsterdam

  • (Lots: 4100-6588)

  • (Lots: 7000-8313)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

441 item(s)
  • 441 item(s)

Frankrijk, paar verguld gelakt beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, met groene velours stoffering [2]

Paar beukenhouten fauteuils in Louis XV-stijl, 19e eeuw met gebloemde beige velours stoffering (stoffering deels los) [2]

Engeland, set van zes mahoniehouten stoelen, 19e eeuw, met gestoken en opengewerkte rugleuning en gestreepte stoffering (rest.) [6]

Zwart gelakt stalen veldbed, ca. 1900. Verstelbaar, op zwenkwieltjes l. 191 cm [1]

Rochebobois, Parijs, paar beukenhouten fauteuils in Louis XV-stijl met gestreepte stoffering en messing siernagels [2]

Beukenhouten fauteuil in Louis XV-stijl, met gebloemde, deels geborduurde stoffering [1]

Frankrijk, paar beukenhouten fauteuils in Louis XVI-stijl, 19e eeuw, naar Georges Jacob. Met bruin lederen bekleding [2]

Beukenhouten fauteuil, Empire, toegeschreven aan Jacob-Desmalter. Met bruin lederen bekleding [1]

Verguld beukenhouten bankje in Empire-stijl, met goudkleurige gebloemde stoffering en twee losse rolkussens

Frankrijk, bruin en zwart gelakt beukenhouten fauteuil, Louis XV, 18e eeuw, met groene stoffering. Gesigneerd Nicolas-Quinibert Foliot [1]

Frankrijk, beukenhouten hocker in Louis XVI-stijl met los kussen en beige stoffering [1]

Frankrijk, groen en wit gelakt beukenhouten fauteuil in Louis XVI-stijl, met gebloemde stoffering (def.) [1]

Bruin gebeitst houten bank met gespijlde rugleuning. Hierbij twee notenhouten stoelen, 19e eeuw [3]

Berkenhouten bank en drie -stoelen, 19e eeuw, met velours stoffering [4]

Beukenhouten relaxfauteuil, Art Deco, met beige lederen bekleding. Uitschuifbaar [1]

Engeland, windsor kinderstoel, 19e eeuw. Hierbij kinderfauteuil en rood gelakt krukje Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [3]

Rood-bruin gebeitste grenenhouten kinderkakstoel, 19e eeuw h. 119 cm Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [1]

Grenenhouten bank, 19e eeuw, met spijlen in de rugleuning (rest.) br. 194 cm [1]

Charles & Ray Eames voor Herman Miller, USA, 'EA 222 Soft Pad Lounge Chair' ontwerp 1969, aluminium met zwart lederen bekleding [1] ...[more]

Harry Bertoia voor Knoll Assosiates, New York, paar 'Diamond Chairs', No. 421U. Draadstaal met witte kunststof coating en rood zitkussen [2]

Antonio Citterio voor Maxalto, Italië, set van zes bordeaux lederen 'Febo' eetkamerstoelen met hoge rugleuning h. 90 cm [6]

Antonio Citterio voor Maxalto, Italië, set van vier bordeaux lederen 'Febo' eetkamerstoelen met hoge rugleuning [4]

USM Haller, Zwitserland, rechthoekige tafel. Verchroomd stalen onderstel met wit kunststoffen blad 200 x 100 en h. 75 cm [1]

Michele de Lucchi en Giancarlo Fassina voor Artemide, Italië, 'Tolomeo Tavolo' bureaulamp op geribde ronde aluminium voet [1]

Bruin gebeitst houten wandtafel met twee laden. Gebruikssporen 150 x 45 en h. 79 cm [1]

Poltrona Frau, Italië, set van vier 'Vittoria' stoelen en twee -fauteuils. Beukenhout met beige leder [6]

Leolux, Nederland, zwart lederen hocker. Op zwenkwielen h. 38, br. 55 en d. 50 cm [1]

Lucande, 'Edano' LED-hanglamp aluminium en textiel br. 122 cm [1]

Gio Ponti voor Figli di Amedeo Cassini, Italië, 'Leggera' eetkamerstoel, ontwerp 50-er jaren, met geweven kunststoffen zitting (defect) [1]

Interlübke, Duitsland, crèmekleurige ladekast. De zeven laden met bruin lederen trekkers. Op zwenkwielen br. 80, h. 98 en d. 45 cm [1]

Interlübke, Duitsland, crèmekleurig ladekastje. De twee laden met bruin lederen trekkers. Op zwenkwielen br. 45, h. 42 en d. 45 cm [1]

  • 441 item(s)