448 item(s)/page
Zeven portret miniaturen, 20e eeuw;
Zeven portret miniaturen, 20e eeuw; Hierbij twee miniaturen met landschap. [9]
Vier antieke geschilderde portret miniaturen, 19e eeuw; w.o. Napoleon. Hierbij verre eglomise miniatuur portret. [5]
Zuid Amerika, fossiel, vis, aspidorhynchidae, Cretaceous, vermoedelijk Vinctifer comptoni, ca 110 miljoen jaar. [1]
Zeven portret miniaturen, ca. 1900;
Zeven portret miniaturen, ca. 1900; Hierbij ovale koperen fotolijst met strik. [8 in zkj]
Diverse Aziatische objecten;
Diverse Aziatische objecten; [zkj]
Meerschuim pijpenkop, 19e eeuw;
Meerschuim pijpenkop, 19e eeuw; Gesneden in de vorm ruiter te paard en charge. Geplaatst in kleine vitrine. (hoofd los). [1]
Divers pleet;
Divers pleet; w.o. koektrommel, onderschotels en dienblad. [ds]
Paar koloniale koperen kraagkandelaren, 19e eeuw; (herstellingen). h. 19 cm, diam. 11 cm. [2]
Houten lokeend, 19e eeuw;
Houten lokeend, 19e eeuw; Verzwaard met loden plaatje. l. 34 cm, h. 16 cm [1]
Diverse camera's;
Diverse camera's; w.b. Nikkormat camera en Nikkor lens. [ds]
Voorsnij couvert, messenleggers en diverse munten. Allen in (originele) cassette. [3 in ds]
Agentijns gauchos mes;
Agentijns gauchos mes; Uitgevoerd met gegoten metalen schede en heft. l. 34 cm [1]
Houten stolp basement met speelwerkje, 19e eeuw; l. 33 cm, b. 22 cm [1]
Een collectie costume jewellery.
Een collectie costume jewellery. Waaronder een paar grote harpvormige oorclips bezet met strass [9 in zkj]
Roodkoperen spekpan en drie schuimspanen, 19e eeuw; diam 42 cm l. 47 - 58 cm [4]
Houten gestoken sculptuur van Madonna met kind, 20e eeuw; Op gestoken eikenhouten console. Hierbij litho naar Toorop. h. 35 cm [2]
Paar koperen tafellampen, 20e eeuw;
Paar koperen tafellampen, 20e eeuw; Gecanneleerde stam staande op klauwpoten. h. 39 cm [2]
Collectie Bijoux;
Collectie Bijoux; Allen met zoetwater- of imitatie parels. [zkj]
Collectie Bijoux;
Collectie Bijoux; Met o.a. kralen van agaat en piriet. [zkj]
Collectie Bijoux;
Collectie Bijoux; w.o. rozenquartz, amethist en gebeitste koraal. [zkj]
Collectie costume jewelry;
Collectie costume jewelry; w.o. atelier Marleen Rameckers en Kenneth J. Lane. [zkj]
Collier van serpentijn aan 18 kt gouden sluiting; hierbij diverse sieraden waaronder met Chalcedoon en enkele ruwe mineralen. [zkj]
Paar cloisonne vaas lampen, ca. 1900; Geplaatst op koperen voet. (een hersteld). h. 30 cm [2]
Houten draaiorgel, Phoenix, ca. 1900; Compleet met vijftien metalen geperforeerde muziek schijven. h. 25 cm, b. 47 cm, d. 35 cm [1 + 15}
Tien glazen en kristallen inktpotten, 19e eeuw; Met o.o. koperen en tinnen monturen. h. 2,5 - 9 cm [10]
Zwart glazen bureau inktstel, ca. 1900; Met twee geperst glazen inktpotten met zwart glazen deksels. b. 30 cm, d. 21 cm [1]
Bronzen inktstel, eind 19e eeuw;
Bakelieten inktstel, ca. 1930;
Divers;
Divers; w.o. koetslampen en Märklin brug. Provenance: Private Dutch collection, collected 1960's-1970's [ds]
Gestoken houten en vergulde eenlichts kandelaar, 19e eeuw; h.40 cm Provenance: Private Dutch collection, collected 1960's-1970's [1]
Frankrijk, koperen cachet, Art Nouveau, ca. 1900; Met gegraveerde initialen NB. h. 8,5 cm Provenace: from the collection of former Dutch pilot [1]
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw;
Schildpad lepeldoosje, 19e eeuw; hierbij diverse theelepels. (scheur in deksel) [1 + zkj]
Schildpad lepeldoos met geribde deksel, 19e eeuw; Hierbij diverse zilveren lepeltjes. (hoek deksel met scheur] [zkj]
Duitsland, fossiel, ichtyosaurus, Jura, ca. 150 miljoen jaar Het fossiel is nabewerkt, delen gereconstrueerd en nagegoten h. 70 x b. 170 cm. [1]
Bronzen miniatuur penkandelaar, 17e/18e eeuw; Hierbij reismicroscoopje. h. 11,5 - 18 cm [2]
Drie deels gebrandschilderde glas in lood ramen, ca. 1900 w.o. vrouw in Italianiserend landschap met raadselachtige lach. l. 39 - 55 [3]
Perzië, Noord India, ronde gehamerd koperen schaal, ca. 1900, met voorstelling van jager te paard omringd door dieren diam. 60 cm. [1]
Verguld gestoken houten twee-lichts applique, circa 1900 h. 50 cm. [1]
Drie delen 'Rembrants etswerk' met tekst van Jhr. Dr. J. Six, 1920 no. 44/300 [3]
Duitsland, fossiel roofvis, caturus furcatus, ca. 150 miljoen jaar verso etiket, gevonden in Eiuchstatt, Bayern, 1972 h. 27 x b. 56 cm [1]
Vier stuks textiel met goudbrokaat, ca. 1900; w.o. muts. [4]
Een collectie colliers en armbanden
Een collectie colliers en armbanden van barnsteen kleurige kralen. Hierbij een aantal losse kralen [zkj]
Een collectie colliers,
Een collectie colliers, met kralen van onder andere eilat en agaat en kaori schelpen zkj
Drie Weense bronzen, 2 honden en haas, ca. 1900; De honden als speldenkussen. (de haas defect). [3]
Schildpad poederdoos met zilveren montuur en zilveren briefopener met barnsteen heft. l. 7,5 - 14,5 cm [2]
Parelmoeren fiches met ajour gezaagde doosje, 19e eeuw; Fiches beschilderd. diam. 3,5 cm [5]
Guiseppe Abramini (1942)
Guiseppe Abramini (1942) Ovale bronzen plaquette, galopperend paard. Gesigneerd r.o. h. 33 b. 24 cm. [1]
Gietijzeren spaarpot in de vorm van een skelet, en kunsstof peper en zout stel Coca Cola, 80/90ér ja
Gietijzeren spaarpot in de vorm van een skelet, en kunsstof peper en zout stel Coca Cola, 80/90ér jaren h. 15-18 cm [2]
Gestoken eikenhouten kastornament, 18e eeuw vrouwfiguur. h 86 cm.
Paar perspex lampvoeten, 90'er jaren
Paar perspex lampvoeten, 90'er jaren h. 46 cm. [2]
Tafellamp, mineraal bergkristal op houten voet, 20e eeuw h. 42 cm. [1]
448 item(s)/page