448 item(s)/page
Duitsland, mahoniehouten met messing tafelboekenmolen, circa 1910, messing opstand met gestileerde bloemenvazen. h 31 b. 30 d. 30 cm [1]
Gietijzeren vijzel;
Gietijzeren vijzel; Hierbij divers w.o. koebel. h. 21 cm [1 + ds]
Divers pleet bestek;
Divers pleet bestek; w.o. dienbestek met ivorine grepen en schaal. [zkj]
Koperen rokkandelaar, 17e eeuw;
Koperen rokkandelaar, 17e eeuw; h. 14 cm, diam. 14 cm [1]
Drie portretten, 19e eeuw,
Twee vergulde girandoles, een spiegel, een meubelornament en een lamp (met defecten) [ds]
Divers,
Divers, ondermeer aardewerk vaas, Hans Wap, goudsteen kannen en fotos [ds]
Divers;
Divers; gemarmerde plafonniere, koehoorn drinkbeker en kerfsnede plank [ds]
Bijbel met goud op snee en zilveren sluitingen, uitgave 1810, lederen kaft, bewerkte sluitingen, 2e gehalte 18 x 11 cm. [1]
Incompleets dinercassette, Gero,
Incompleets dinercassette, Gero, bijpassend bij lotnummer 759 in zilverrubriek [zkj]
Marokko, grote ovale pleet dekschaal, ca. 1930; Onderschaal met handvatten. l. 103 cm, d. 66 h. 28 cm [2]
Nederlands uniformjasje, 20ste eeuw;
Zwart lederen patroontas ‘giberne’ en riem ‘bandelier’ van de ‘gele rijders’, midden 20e eeuw; l. 94 cm [2]
Samengesteld militair uniform;
Samengesteld militair uniform; bestaande uit groen fluwelen jasje en geruite Schotse kilt. Hierbij fourragere. Geheel op paspop. h. 135 cm [1]
Duitsland, huzarenjasje, begin 20e eeuw, [1]
Shako en epauletten, Nederlandse officier 7e bataljon, model 1865; in vitrine. [4]
Steek en epauletten, model vroeg 19e eeuw, In samengestelde vitrine. h. 33 cm, b. 50 cm [3]
Kolbak, ceremonieel tenue huzaren van Boreel, tweede helft 20e eeuw, h. 18 cm [1]
Frankrijk, Kurrasiershelm, 1815 - 1860, h. ca. 32 cm [1]
Kolbak en koppel, ceremonieel tenue officier Nederlandse regiment grenadiers, tweede helft 20e eeuw,
Kolbak en koppel, ceremonieel tenue officier Nederlandse regiment grenadiers, tweede helft 20e eeuw, h. 40 cm, l. 109 cm [2]
Frankrijk, kort sabel, briquet, 2e kwart 19e eeuw, model gladius, schede in slechte staat. l. 65 cm [1] ...[more]
Nederlandse infanterie kort officiers sabel, 19e eeuw, met leren schede l. 81 cm [1]
Drie Nederlandse infanterie sabels, 19e eeuw een met lederen schede. l. 64 - 66 cm [3]
Nederlands officiers Marinedegen, 2e helft 19e eeuw met sabelkwast, schede met kleine deuk. l. 101 cm [1]
Nederlandse lichte cavalerie sabel, eind 18e eeuw, l. 104 cm [1]
Sabel, Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1813 schede met kleine deuk l. 99 cm [1]
Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1813, schede ontbreekt l. 95 cm [1]
Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1814 gevest zit lot, schede met slijtages. l. 102 cm [1]
Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1814, (met slijtage) l. 100 [1]
Sabel van Nederlandse cavalerie officier sabel, model 1876, schede ontbreekt, Nederlands politie ins
Vier schermdegens, 20ste eeuw
Vier schermdegens, 20ste eeuw l. 97 - 109 cm [4]
Divers militaria w.o. nestels, spelden en epauletten. [ds]
Twee militaire trommels, ca. 1900
Twee militaire trommels, ca. 1900 diam. 34 - 40 [2]
Twee lansen van Lansiers, 1800-1950;
Twee lansen van Lansiers, 1800-1950; l. 285 cm [2]
Noord Afrika, vuursteen geweer, ca. 1900 l. 165 cm [1] ...[more]
Vier wandelstokken, ca. 1900;
Vier wandelstokken, ca. 1900; w.o. houten getorste stok met distel ornament. l. 70 - 94 cm [4]
Zwart stenen sculptuur, vrouwelijke torso, 20e eeuw h.46 cm. [1]
Divers pleet;
Divers pleet; w.o. cocktailshaker, kandelaar en dienblad. [ds]
Diverse houten kistjes;
Diverse houten kistjes; w.o. lepeldoos. Hierbij struisvogel leren handtas. [ds]
Diverse houten Chinese basementen en standaards. [ds]
Diverse suikerplankjes, buttes en gekuipte Empire theestoof. [ds]
Schilpad theekistje, 19e eeuw;
Schilpad theekistje, 19e eeuw; Uitgevoerd met gebombeerd front en compleet met losse binnendeksel. h. 7,5 cm, b. 11,5 cm [1]
Ontwikkelings stadium van muis in fles op sterk water, ca. 1900; Hierbij sterk water fles met Bitterling. h. 32 - 38 cm [2]
Bols fles met speeldoos, speelgoed heftruck met originele verpakking en porseleinen vormstuk West Du
Bols fles met speeldoos, speelgoed heftruck met originele verpakking en porseleinen vormstuk West Duitsland. h. 27 - 31 cm [3]
China, groen stenen gesp,
China, groen stenen gesp, in de vorm van een schildpad l. 7 cm [1]
China, twee zwart stenen figuurtjes,
China, twee zwart stenen figuurtjes, beide in de stijl van de Hongshancultuur, een in de vorm van de Zonnegod h. 8,5 cm [2]
China, twee rood stenen congs,
China, twee rood stenen congs, (slijtage) h. 6,5-8,5 cm [2]
China, collectie stenen hangers,
China, collectie stenen hangers, alle in de vorm van een masker (slijtage) h. 4-7 cm [4]
Paar notenhouten ornamenten, 18e eeuw, versierd met leeuwenkoppen. L. 23 cm. [2]
Twee keramiek verguld/terra schemerlampen met cremekleurige lampenkappen. Vaasvormig (barst in één voet) [2]
Twee album amicorum, 19e eeuw;
Diverse objects de vertu;
Diverse objects de vertu; w.o. schildpad balboekje. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [zkj]
Diorama van klipper op zee, ca. 1900; Geplaatst in geschilderd toneel, omkaderd met zwarte lijst 47 x 31 x 7 cm. [1]
Diverse antiquarische boeken, w.o. Races de Chines. 1897; [ds]
China, verguld gestoken beeld en ronde bamboe dekseldoos, (beschadigingen) h. [2]
448 item(s)/page