Amsterdam

  • (Lots: 1000-1199)

  • (Lots: 1200-1439)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

448 item(s)
  • 448 item(s)

Duitsland, mahoniehouten met messing tafelboekenmolen, circa 1910, messing opstand met gestileerde bloemenvazen. h 31 b. 30 d. 30 cm [1]

Gietijzeren vijzel; Hierbij divers w.o. koebel. h. 21 cm [1 + ds]

Divers pleet bestek; w.o. dienbestek met ivorine grepen en schaal. [zkj]

Koperen rokkandelaar, 17e eeuw; h. 14 cm, diam. 14 cm [1]

Lot 1297

Divers,

Divers, ondermeer aardewerk vaas, Hans Wap, goudsteen kannen en fotos [ds]

Lot 1298

Divers;

Divers; gemarmerde plafonniere, koehoorn drinkbeker en kerfsnede plank [ds]

Bijbel met goud op snee en zilveren sluitingen, uitgave 1810, lederen kaft, bewerkte sluitingen, 2e gehalte 18 x 11 cm. [1]

Incompleets dinercassette, Gero, bijpassend bij lotnummer 759 in zilverrubriek [zkj]

Marokko, grote ovale pleet dekschaal, ca. 1930; Onderschaal met handvatten. l. 103 cm, d. 66 h. 28 cm [2]

Samengesteld militair uniform; bestaande uit groen fluwelen jasje en geruite Schotse kilt. Hierbij fourragere. Geheel op paspop. h. 135 cm [1]

Steek en epauletten, model vroeg 19e eeuw, In samengestelde vitrine. h. 33 cm, b. 50 cm [3]

Frankrijk, Kurrasiershelm, 1815 - 1860, h. ca. 32 cm [1]

Frankrijk, kort sabel, briquet, 2e kwart 19e eeuw, model gladius, schede in slechte staat. l. 65 cm [1] ...[more]

Nederlandse infanterie kort officiers sabel, 19e eeuw, met leren schede l. 81 cm [1]

Drie Nederlandse infanterie sabels, 19e eeuw een met lederen schede. l. 64 - 66 cm [3]

Nederlands officiers Marinedegen, 2e helft 19e eeuw met sabelkwast, schede met kleine deuk. l. 101 cm [1]

Sabel, Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1813 schede met kleine deuk l. 99 cm [1]

Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1813, schede ontbreekt l. 95 cm [1]

Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1814 gevest zit lot, schede met slijtages. l. 102 cm [1]

Nederlandse lichte cavalarie sabel, model 1814, (met slijtage) l. 100 [1]

Vier schermdegens, 20ste eeuw l. 97 - 109 cm [4]

Twee militaire trommels, ca. 1900 diam. 34 - 40 [2]

Twee lansen van Lansiers, 1800-1950; l. 285 cm [2]

Noord Afrika, vuursteen geweer, ca. 1900 l. 165 cm [1] ...[more]

Vier wandelstokken, ca. 1900; w.o. houten getorste stok met distel ornament. l. 70 - 94 cm [4]

Lot 1331

Divers pleet;

Divers pleet; w.o. cocktailshaker, kandelaar en dienblad. [ds]

Diverse houten kistjes; w.o. lepeldoos. Hierbij struisvogel leren handtas. [ds]

Lot 1333

Divers;

Divers; w.o. houten pinguin en geweitjes. [ds]

Schilpad theekistje, 19e eeuw; Uitgevoerd met gebombeerd front en compleet met losse binnendeksel. h. 7,5 cm, b. 11,5 cm [1]

Ontwikkelings stadium van muis in fles op sterk water, ca. 1900; Hierbij sterk water fles met Bitterling. h. 32 - 38 cm [2]

China, groen stenen gesp, in de vorm van een schildpad l. 7 cm [1]

China, twee zwart stenen figuurtjes, beide in de stijl van de Hongshancultuur, een in de vorm van de Zonnegod h. 8,5 cm [2]

China, twee rood stenen congs, (slijtage) h. 6,5-8,5 cm [2]

China, collectie stenen hangers, alle in de vorm van een masker (slijtage) h. 4-7 cm [4]

Twee keramiek verguld/terra schemerlampen met cremekleurige lampenkappen. Vaasvormig (barst in één voet) [2]

Diverse objects de vertu; w.o. schildpad balboekje. Provenance: Uit de nalatenschap van een orthopedagoog. [zkj]

Diorama van klipper op zee, ca. 1900; Geplaatst in geschilderd toneel, omkaderd met zwarte lijst 47 x 31 x 7 cm. [1]

China, verguld gestoken beeld en ronde bamboe dekseldoos, (beschadigingen) h. [2]

  • 448 item(s)