Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-450)

  • (Lots: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
935 item(s)

  • Creator / Brand
  • 935 item(s)

Romain Steppe (1859-1927) Marine. Oil on panel. Signed. Marine. Olieverf op paneel, gesigneerd. 19 x 25 cm

Victor Quiénen (1918-1983) Mother and child. Drawing. Signed. Moeder en kind. Tekening, gesigneerd. 66 x 47 cm

Henry Schouten (1857/64-1927) Chickens and turkeys Oil on canvas. Signed. Kippen en kalkoenen. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 116 cm

Lot with 3 plates Dèvres North France. Dated ca 1800. Lot met 3 borden Dèvres. Noord Frankrijk, gedateerd circa 1800. Dia 26 - 33 cm

8 tiles Delft ca 1700 2x 4 tiles framed Lot van 2x 4 Delfste tegels.

Art Deco Paravent Een Art Deco paravent.

Oak neo gothic hall bench Een eiken Neo Gotische halbank. H 157 W 175 D 57 cm

Table Oak Louis Philippe Een eiken tafel Louis Philippe. H 72 W 129 D 90 cm

Lot 193

Marble pedestal

Marble pedestal Een marmeren pedestal. H 100 cm

Lot 194

Marble pedestal

Marble pedestal Een marmeren pedestal. H 110 cm

Belgo Chrome chairs With white leather seating. Belgo Chrome chairs met wit lederen zittingen.

Lot with 3 Delft plates one polychrome and two blue white Een lot met 3 Delftse borden waarvan 1 gepolychromeerd en 2 blauw witte. Dia 31 - 35 cm

Herend Koi Fish Figurine Marked Herend on the bottom Een Herend karper beeldje, gemarkeerd op de onderkant. H 16 cm

Pair of Japanese vases on a bronze feet Meiji period Een paar Japanse vazen op een bronzen voet, Meji periode. H 42.5 cm

Marble buste of a male Signed and dated 1861. Een marmeren buste van een man. Gesigneerd en gedateerd 1861. H 36 cm

A Val Saint Lambert crystal wedding glass Een rood Val Saint Lambert huwelijksglas. H 30.5 cm

Lot 205

2 vases Legras

2 vases Legras Sleding scene. Signed Leg. 2 Legras vazen met slee scnènes. Gesigneerd Leg. H 22 - 26.5 cm

Lot 206

2 vases Legras

2 vases Legras Winter scenes. Signed Leg. 2 Legras vazen met winterscène. Gesigneerd Leg. H 27.5 cm

Christian SILVAIN (1950) Silkscreen Vol de nuit 1998 Zeefdruk 'Vol de nuit' 1998. 100 x 73 cm

Lot 208

J. Schneider

J. Schneider Titled 'Back from USA'. Oil on canvas. Signed verso. Getiteld 'Back from USA'. Olieverf op doek, gesigneerd verso. 60 x 40 cm

Corneille (1922-2010) Untitled, Lithograph 6/300. Signed in pencil. Zonder titel, lithografie 6/300. Gesigneerd in potlood. 49.5 x 39.5 cm

Jef Van Tuerenhout (1926-2006) Femme, Lithograph 18/125. Signed in pencil. Femme, lithografie 18/25. Gesigneerd in potlood. 43 x 65.5 cm

Leonor Fini (1907-1996) Sphinx Lithograph 23/99. Signed in pencil. Sphinx, lithografie 23/99. Gesigneerd in potlood. 73.5 x 53 cm

Théo KOSTER (1952) Silkscreen, 83/90. Signed in pencil. Zeefdruk 83/90. Gesigneerd in potlood. 61 x 71.5 cm

Christian SILVAIN (1950) Untitled, Lithograph 150/200. Signed in pencil. Zonder titel, lithografie 150/200. Gesigneerd in potlood. 31.5 x 22.5 cm

Salvador DALI (1904-1989) Lithograph E.A. Lithografie E.A. 57.5 x 43 cm

Hannes D'HAESE (1965) Mickey Mouse resin with certificate Mickey Mouse in hars. Met certificaat. H 38 cm

Lot 226

J. Verbrughe

Aglane - Georges AGLANE (1912-1994) Lot with 2 Nude paintings. Signed. Een lot met 2 naaktschilderingen, gesigneerd. 81 x 39.5 and 75 x 35 cm

Art Deco craquele buste of a Girl Edition Kaza (France). Een Art Deco craquelé buste van een meisje. Editie Kaza, Frankrijk. H 31.5 cm

2 bronze wall plaques depicting dogs 2 bronzen muurplaquettes met honden. Dia 29.5 cm

Lot 230

Sabino vase

Sabino vase Sabino vase in glass paste. Made in France. Een Sabino vaas in glas pasta, made in France. H 19 cm

Lot 231

Daum vide-poche

Lot with 7 blue/white porcelain vases Boch Een lot met 7 blauw witte porseleinen vazen Boch. H 15 - 26 cm

Lot with 4 wooden carved dolls One doll is missing part of his legg. Een lot met 4 houten poppen. 1 pop mist een deel van een been. H 78 cm

Silver salt and pepper BOURDON Bourdon De Bruyn One glass is missing. Een zilver zout en peper vaatjes, Bourdon. 1 glas is weg.

Silver oil and vinegar set Ghent dated 1757 Een Gents zilver olie en azijn set., gedateerd 1757. H 26.5 cm

Lot of silver coupes Empire (4 without glass) Een lot met zilveren Empire coupes. 4 coupes zonder glas. H 6 - 11.5 cm

Silver soup ladle Een zilveren soeplepel. L 36 cm

Silver soup ladle Ghent Roeland 18th C. Een 18e eeuwse zilveren soeplepel, Gent Roeland. L 42 cm

Silver soup ladle Mons dated 1792 Een zilveren soeplepel, Bergen en gedateerd 1792. L 37.5 cm

  • 935 item(s)