Auction closed (2 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-450)

  • (Lots: 451-935)

  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 14:00 - 18:00 CET
  • 10:00 - 18:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
935 item(s)

  • Creator / Brand
  • 935 item(s)

Lot 361

Lot Allessi

Lot Allessi coffee and tea sets and bowls Een lot met diverse Allessi stukken. O.a een koffie en thee set en mandjes.

Empire silver vermeille oil jug Antwerp with marks. Een Empire zilver-vermeille olie kan. Antwerpen, met stempels. H 19 cm

3 silver sugar caster With marks 3 zilveren suikerstrooiers met stempels. H 15.5 - 18.5 cm

Silver oil and vinegar set French Een Frans zilveren olie en azijn set. H 24.5 cm

Late 19thC English silver box With marks. Een laat 19e eeuws Engels zilveren doosje met stempels. 7.5 x 16.5 x 9.5 cm

Belgian silver roosters Marked on the feathers. Dated after 1942. 2 zilveren Belgische hanen. Met stempels op de veren en gedateerd na 1942.

A lot with 4 silver cigarette etuis + a paternoster Een lot met 4 zilveren sigarettenetuis en een paternoster. 5 x 5 - 10 x 8 cm

Pair of Limoges candle sticks Enamel on copper. Dated ca 1920. Een paar Limoges kandelaars. Email op koper, gedateerd 1920. H 7.5 Dia 12 cm

Polychrome plate and cup Tournai early 19th C. Een Doorniks gepolychromeerd kopje en bord, begin 19e eeuw. H 3 - 6 and Dia 8.5 - 13 cm

Hannes D'haese (1965) Penguin Mother and child . Signed with certificate. Pinguin moeder en kind. Gesigneerd en met certificaat. H 17.5 cm

Hannes D'haese (1965) Elephant mother and child. Signed with certificate. Olifanten moeder met kind. Gesigneerd en met certificaat. H 17.5 cm

Hannes D'haese (1965) Titled 'Duck'. Signed with certificate. Getiteld 'Duck'. Gesigneerd en met certificaat. 17 x 19 x 13 cm

Marcel MOULY (1918-2008) Lithograph 'Marine' numbered EC Signed in pencil. Lithografie 'Marine' genummerd EC. Met potlood gesigneerd. 46 x 56.5 cm

Lot 384

Daniel Hénin

Daniel Hénin Lithograph 'Couché nu' Signed in pencil. Lithografie 'Couché Nu'. Gesigneerd in potlood. 45 x 57.5 cm

Lot 388

Dan Van Severen

Willy VAN DER MEEREN (1923-2002) vintage desk vintage bureau 80 x 78 x 55 cm

2 console seventies 2 Consoles van de jaren 70. H 63 cm

Hans Hartung (1904-1989) multi-color offset printing signed by Hans Hartung meerkleurige offsetdruk gesigneerd door Hans Hartung 57 x 29,5 cm

Study of a skull Een menselijke studieschedel 18.5 x 12 x 16 cm

Card table with bronze fittings with marquetry Een kaarttafel met brons en marqueterie. H 75 W 80 D 58 cm

Louis XVI chest of drawers 18th century Flemish, beautiful blonde oak Louis XVI ladekast 18e eeuw. Vlaams, mooi blonde eik. H 97 W 134 D 59 cm

Lot 403

Louis XVI salon

Gilded side table with marble top Vergulde bijzettafel met marmeren blad. H 78 W 99.5 D 58.5 cm

18th C. Village scene with dogs Oil on canvas. Dated 18thC. 18e eeuws dorpsscène met honden. Olieverf op doek. 57 x 82 cm

Louis Maeterlinck (1846-1926) Flamande. Oil on panel. Signed. Getiteld 'Flamande'. Olieverf op doek, gesigneerd. 63 x 51.5 cm

Romain Steppe (1859-1927) Oil on canvas 'Marine' Signed. Marine. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 80 cm

Lea Vanderstraeten (1929) Flower still life. Oil on canvas. Signed. Bloemen stilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 70 cm

Albert Claeys (1889-1967) Still life. Oil on hardboard. Signed. Stilleven. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 48 x 60.5 cm

Arthur Willaert TREALLIW (1875-1942) Docks in Ghent. Oil on hardboard. Signed. Dokken in Gent. Olieverf op hardboard, gesigneerd 48 x 65.5 cm

Paul Permeke (1918-1990) Puppets. Oil on canvas. Signed and dated 1980. Poppen. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1980. 80 x 60 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Fair in Mespelaere. Oil on canvas. Signed. Kermis in Mespelaere. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 50 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Mill. Oil on canvas. Signed. Molen. Olieverf op doek, gesigneerd. 34.5 x 36.5 cm

Herman Verbaere (1906-1993) The river Lyss. Oil on hardboard. Signed. De Schelde. Oliverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 45 cm

  • 935 item(s)