Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1368 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1368 item(s)

Oak Cabinet French 19th C. 19e eeuwse Franse ladenkast 127 x 88 x 57.5 cm

Plaster sculpture of King Albert I Signed CH Paentaini, dated 1916. Gipsen buste Koning Albert I Gesigneerd CH Paentaini, gedateerd 1916. H 92 cm

Joseph Witterwulghe (1883-1967) A bronze bust of a man. Een bronzen buste van een man. H 46 cm

Leon Sarteel (1882-1942) Patinated plaster sculpture. Signed Sarteel. Gepatineerd gips sculptuur. Gesigneerd Sarteel. 53 x 29 x 20 cm

Lot 609

Sestini Italy

Sestini Italy An alabaster ladies buste. Een albasten damesbuste. H 31.5 cm

An Italian biscuit group transformed into a lamp Een Italiaanse porseleinen groep in biscuit, omgebouwd tot een lamp. H 85 cm

A collection of porcelain items A.o. a Sèvres box. O.a. een Sèvres doos. H 4.5 - 16.5 cm

Danillo Curetti Longwy A plate 'New York, New York' by Curetti, Longwy. Een bord 'New York, New York' van Curetti, Longwy. Dia 38.5 cm

KPM porcelain service Een servies, gemekrt KPM.

Lot 615

Herend Koi fish

Herend Koi fish Marked on the bottom. Gemerkt aan de onderkant. H 16 cm

A pair of porcelain cups Decorated with cupids. Versierd met cupido's. H 30 cm

A pair of cassolettes with bronze gilt mounts Een paar marmeren cassolette vazen met bronzen monturen. H 40 cm

Lot 618

2 candlesticks

2 candlesticks 2 grote kandelaars. H 97.5 cm

A pair of 18thC candlesticks with polychrome Een paar houten 18e -eeuwse kandelaars met polychromie. H 84 cm

Crucifix Christ in boxwood Dated 19th century. Kruisbeeld in buxushout. Gedateerd 19e eeuw. H 54.5 cm (total)H 20 cm (crucifix)

Crucifix with ivory Christ Dated 19th century. Kruisbeeld in ivoor. Gedateerd 19e eeuw. H H 60 cm (total) H 21.5 cm (crucifix)

A collection of 12 biscuit holy-water fonts Een verzameling van 12 wijwatervaatjes. H 13.5 - 45 cm

A collection of 11 holy-water fonts Added 2 bronze crucifixes. Een verzameling van 11 wijwatervaatjes en 2 bronzen kruisjes. H 13 - 39 cm

Plaster buste Nude Not signed. Gipsen buste Naakt, niet gesigneerd. H 81 cm from Robert Van Cauwenberghe's studio

Myriam Eykens (1938) Terracotta buste. Signed and dated '74. Terracotta buste. Gesigneerd en gedateerd '74. H 52.5 cm

Karel Van Belle (1884-1959) Mother and Child. Oil on canvas, signed. Moeder met kind. Olieverf of doek, gesigneerd. 80 x 100 cm

Chinese terracotta figurines Een verzameling van Chinese aardewerk beeldjes. H 28.5 - 34.5 cm

Lot 631

Roman Jug

Roman Jug glass from wreckage. Een Romeins glazen vaasje van een bootwrak. H 11 cm

Chinese vase marked Tongzhi Dated 20th century. Een Chinese vaas gemerkt Tongzhi, gedateerd 20e eeuw. H 27.5 cm

Toyohara Kunichika & Utagawa Kunisada (XIX-XX) 2 Japanese woodblock print. 2 Japanse houtsneden. 35 x 68.5 and 35.5 x 73.5 cm ...[more]

Oil lamps with bronze mounts Dated 19th century. Een paar olielampen met bronzen monturen. Gedateerd 19e eeuw. H 88 - 91 cm

Villery & Boch vase Made in Luxembourg. Gemaakt in Luxemburg. H 34.5 cm ...[more]

Lot 636

Barovier & Toso

Barovier & Toso Adventure technique. Dated '50s. Adventure technique. Gedateerd jaren '50. H 47 cm ...[more]

Bronze bell on a wooden base with nacré inlay Bronzen bel op een houten voet met nacré inlegwerk. H 31 cm

Colomn pendule J.C. Cailly Dated 19th century. Een 19e -eeuwse kolompendule, gemerkt J.C. Cailly. H 50 cm

Frans Jochems (1880-1949) A bronze plaque on a marble with bronze mounts. Een bronzen plaquette op een marmer met bronsbeslag. 43 x 51.5 x 10.5 cm

4 silver cups French & English 19th & 20th C. Weight: 380 gram. 19e & 20e eeuw. Gewicht: 380 gram. H 7 - 13.5 cm ...[more]

2 silver pepper salt and mustard sets second half 19th C. 2 sets peper- en zoutvatjes tweede helft 19e eeuw. H 15 cm

Decorative bayonet in silver and ivory case FN Herstal. Sierbajonet in zilver en ivoor. etui FN Herstal. L 26.5 cm

Silver crystal pepper salt and mustard vessel Zilver en kristallen peper, zout en mosterd vaatje. L 27 cm

Silver figurine with 2 putti 2nd half of the 19th century. Zilveren beeldje met 2 putti. 2e helft 19e eeuw. H 16.5 cm

Silver cigarette boxes and 2 handles of a walking stick 2 zilveren sigarettendozen en 2 grepen van een wandelstok. H 11 cm

A collection of 4 silver cake servers + 1 silvered Een verzameling van 4 zilveren taartscheppen en 1 verzilverde. H 6 - 6.5 - 8.5 cm

Silver basket, 2 bowls and pepper and salt barrel Een zilveren mandje, 2 kommetjes en een peper en zout vat. H 3.5 - 11.5 cm

Candlestick with cloisonné and painted ivory Kandelaar met cloisonné en beschilderd ivoor. 5.5 x 17 x 9 cm

Lot 3 silver milk jugs German, end of the 19th Ccentury. Lot 3 zilveren melkkannetjes. Duits, eind 19e eeuw. H 7 - 8.5 - 12.5 cm

Silver decorative dish Southern European. Weight: 580 grams. Zilveren sierschaal, Zuid Europees. Gewicht: 580 gram 10.5 x 44 x 14.5 cm

A collection of 6 silver menu holders Een verzameling van 6 zilveren menuhouders. 8.5 x 9 cm

19th century silver baluster vase and silver basket Weight: 320 grams 19e -eeuws zilveren balustervaasje en mandje. Gewicht: 320 gram H 10 - 22 cm

A collection of 3 silver dishes Weight: 440 grams Een verzameling van 3 zilveren schaaltjes. Gewciht: 440 gram. W 14.5 - 18.5 - 23 cm

Wolfers silver bowl With silver hall marks. Weight: 480 grams. Zilveren kom, Wolfers. Met zilver merktekens. Gewicht: 480 gram. Dia 31.5 cm

Wolfers silver bowl With silver hall marks. Weight: 720 grams. Zilveren kom, Wolfers. Met zilver merktekens. Gewicht: 720 gram. Dia 37 cm

  • 1368 item(s)