Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1368 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1368 item(s)

Jules De Bruycker (1870-1945) Etching 'Marché St Jacques Gand'. Ets 'Marché St Jacques Gand'. Genummerd 26/150 en gesigneerd. 47 x 58 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Etching 'Vieux pignons Gand'. Ets 'Vieux pignons Gand'. Genummerd 31/50 en gesigneerd. 45 x 43.5 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) L'oeuvre gravé par Le roy. genummerd 180.

Jules De Bruycker (1870-1945) Map etchings 'L'église St Nicolas Gand. Map met etsen 'L'église St Nicolas Gand'.

Lot 1093

G. Backhuyzen

G. Backhuyzen Oil on panel signed. Added: a still life. Olieverf op paneel, gesigneerd. Toegevoegd: een stilleven. 26 x 19.5 and 15 x 18.5 cm

J. Hovenir en Vic Moens 2 still lifes. Oil on panel (2), signed. 2 stillevens. Olieverf op paneel (2), gesigneerd. 30 x 40 and 20 x 25.5 cm

Julien Célos (1884-1953) Market scene. Pastel, signed. Marktscène. Pastel, gesigneerd. 39.5 x 63 cm

Lot 1099

Vanderlinden G.

Lot 1100

Jorg Dubin

A patinated plaster elephant Art Deco period. Een gepatineerde gipsen olifant uit de Art Deco periode. 74 x 63 x 25 cm

Bronze mother and child Not signed. Brons Moeder met kind. Niet gesigneerd. H 32 cm (incl. the base)

Domien Ingels (1881-1946) Bronze - 2 horses. Signed and dated 1937. Grote brons - 2 paarden. Gesigneerd en gedateerd 1937. 69 x 30 x 33 cm

Henri Thiery (1875-1941) Bas-reliëf, signed and dated 1909. Een bas-reliëf, gesigneerd en gedateerd 1909. H 90 cm

Joseph Théodore Coosemans (1828-1904) Vue en Campine. Oil on canvas, signed. Zicht in de Kempen. Olieverf op doek, gesigneerd. 72 x 121.5 cm

Oscar Hoge (1884-1965) Pierrot. Oil on hardboard, signed and dated 1959. Pierrot. Olieverf op hardboard, gesigneerd en gedateerd 1959. 150 x 98 cm

Lot 1113

Kamgurka (1956)

Kamgurka (1956) Oil on canvas, signed and dated 2011. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 2011. 170 x 218 cm

Emilia CASTAÑEDA (1943) Oil on canvas, signed and dated '98. Olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd '98. 117 x 146 cm

Salvador Dali (1904-1989) Lithohgraph 206/300. Signed in pencil. Litho 206/300. Gesigneerd in potlood. 39 x 58 cm

Salvador Dali (1904-1989) Lithograph 119/225. Signed in pencil. Litho 119/225. Gesigneerd in potlood. 65 x 50.5 cm

Luc Peire (1916-1994) Titled 'Hi'. Etching 45/50, signed in pencil. Getitled 'Hi'. Ets 45/50, gesigneerd in potlood. 40.5 x 31 cm

Luc Peire (1916-1994) Titled 'Tagio' (?) Etching 48/L, signed in pencil. Getitled 'Tagio'. Ets 48/L, gesigneerd in potlood. 41 x 31.5 cm

Pierre ALECHINSKY (1927) Etching 100/100. Signed in pencil. Ets 100/100. Gesigneerd in potlood. 23.5 x 29.5 cm

CORNEILLE (1922-2010) Ceramic plaque. Signed and dated '99. Keramische plaat. Gesigneerd en gedateerd '99. 62 x 70 cm

Pierre Alechinsky (1927) Lithograph 10/15 H.C. Signed in pencil. Lithografie 10/15 H.C. Gesigneerd in potlood. 80 x 52.5 cm

Bengt Lindström (1925-2008) Lithograph 195/300. Signed in pencil. Lithografie 195/300. Gesigneerd in potlood. 26 x 22.5 cm

Guy Vandenbranden (1926-2014) Gouache on paper. Signed and dated '59. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd '59. 50 x 34.5 cm

Pierre COURTIN (1921-2012) Lithograph 96/100. Signed in pencil. Litho 96/100. Gesigneerd in potlood. 78 x 56.5 cm

Lot 1129

Juan Kiti (1956)

Juan Kiti (1956) Acryl on cardboard. Signed and dated '93. Acryl op karton. Gesigneerd en gedateerd '93. 76.5 x 56.5 cm

Lot 1130

Marc Bruyneel

Marc Bruyneel Assembly with piano keys. Assemblage met pianotoetsen. 43 x 62 x 9 cm

Claude Viallat (1936) Serigraph on canvas 'Vacances bleues'. Edition 2008. Zeefdruk op doek 'Vacances bleues'. Editie 2008. 120 x 114 cm

Christian Silvain (1950) Venice. Etching 89/99, signed in pencil. Venetië. Ets 89/99, gesigneerd in potlood. 70.5 x 55 cm

Jean-Michel Folon (1934-2005) Ceramic plate E.A. IV/VI Signed. Keramische bord Genummerd E.A. IV/VI en gesigneerd. Dia 54 cm

Andy Warhol (1928-1987) Rosenthal studio-line ceramic plate in original box porseleinen bord in originele doos Dia 31 cm

  • 1368 item(s)