371 item(s)/page
10 photographs, a.o. the Susuhunan of Solo and his wife, 1898. Some framed.
Two wooden statues of Indonesian street vendors. Width 35 cm.
Five Indonesian cloths: a.o. East Nusa Tenggara and Bali.
Seven Indonesian cloths, a.o. Sulawesi/Timor, Flores, Batak Sumatra.
Album, 'Delianer 1927', by Eberhard Freiherr von Wechmar. Contains 20 lithograped cartoons, (each
Four books: A) Wim Bakker, 'Bali Verbeeld', Volkenkundig Museum Nusantara, Delft 1985, B) Ruud
Lee Man Fong (1913-1988), 'Two doves', signed and dated '35 - Batavia' upper right in Chinese,
Lee Man Fong (1913-1988), 'Eating herring', signed MF lower right, etching, 53,5 x 19,5 cm.
Jean Eugène Julien Massé (1856-1950), 'Landschap met boerenhoeve', gesigneerd en gedateerd 1907,
Jean Eugène Julien Massé (1856-1950), 'Landschap met boerenhoeve', gesigneerd en gedateerd 1907, doek, afm. 35 x 46 cm.
Arie Zwart (1903-1981), 'Boer in de moestuin', gesigneerd, doek, afm. 30 x 40 cm.
Henri Cassiers (1848-1944), 'De kippen voeren', gesigneerd, board, 22 x 22 cm.
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Gezicht op Giethoorn', gesigneerd en gedateerd 1924,
Gerbrand Frederik van Schagen (1880-1968), 'Gezicht op Giethoorn', gesigneerd en gedateerd 1924, doek, afm. 35,5 x 45,5 cm.
Dorus Arts (1901-1961), 'Boerderij', gesigneerd, board, afm. 40 x 60 cm.
Jacob Coenraad Ritsema (1869-1943), 'Oude vrouw met geit in boomgaard', gesigneerd, gedoubleerd,
Jacob Coenraad Ritsema (1869-1943), 'Oude vrouw met geit in boomgaard', gesigneerd, gedoubleerd, afm. 45 x 60,5 cm.
Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947), 'Gezicht op Abcoude', gesigneerd, doek, afm. 30 x 40 cm.
Louis Willem van Soest (1867-1948), 'Boerderij in de winter', gesigneerd, doek, afm. 62 x 80 cm.
Evert Moll (1878-1955), 'Gezicht op een meer met visser en watervogels', gesigneerd, paneel, afm. 22
Evert Moll (1878-1955), 'Gezicht op een meer met visser en watervogels', gesigneerd, paneel, afm. 22 x 26 cm.
Otto Gustav Adolf Kriens (1873-1930), 'Man in tuin', gesigneerd, doek, afm. 61,5 x 46,5 cm. Kriens
Emmanuel Mané-Katz (1894-1962), 'Bloemstilleven', gesigneerd, aquarel, afm. 29 x 19 cm.
Arie Zwart (1903-1981), 'Aan de plassen te Naarden', gesigneerd, doek, afm. 40 x 50 cm.
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951), 'Mannen in het bos', gesigneerd, board, afm. 39 x
Johan Frederik Cornelis Scherrewitz (1868-1951), 'Mannen in het bos', gesigneerd, board, afm. 39 x 29 cm.
Jan Schreuder van de Coolwijk (1868-1962), 'Jonge vrouw zittend voor een toiletspiegel', gesigneerd,
Jan Schreuder van de Coolwijk (1868-1962), 'Jonge vrouw zittend voor een toiletspiegel', gesigneerd, paneel, afm. 23,5 x 16 cm.
Jean-Léon Gouweloos (1868-1943), 'Portret van een Spaans meisje', gesigneerd, marouflé, afm. 23,5
Jean-Léon Gouweloos (1868-1943), 'Portret van een Spaans meisje', gesigneerd, marouflé, afm. 23,5 x 18 cm.
Nicolaas van der Waay (1855-1936), 'In de eenzaamheid', gesigneerd, doek, afm. 80,5 x 60,5 cm.
Italiaanse School (19e eeuw), 'Moeder met kind en hondje', verso gesigneerd en gedateerd Firenze
Italiaanse School (19e eeuw), 'Moeder met kind en hondje', verso gesigneerd en gedateerd Firenze 1878, paneel, afm. 48 x 37 cm.
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931), 'Zandafgraving', gesigneerd, marouflé, afm. 29 x 52 cm.
Willem Cornelis Rip (1856-1922), 'Wolkschaduw, gezicht op IJmuiden', gesigneerd, doek, afm. 44,5 x
Willem Cornelis Rip (1856-1922), 'Wolkschaduw, gezicht op IJmuiden', gesigneerd, doek, afm. 44,5 x 55 cm.
Eduard Karsen (1860-1941), 'Boerderij met boer en jongvee', gesigneerd, paneel, afm. 33 x 43 cm.
Marius Carion (1898-1949), 'Gelukkig gezin', gesigneerd, doek, afm. 70 x 90 cm.
Jan Catharinus A. Goedhart (1893-1975), 'Lezend meisje', gesigneerd en gedateerd 1929, doek, afm. 56
Jan Catharinus A. Goedhart (1893-1975), 'Lezend meisje', gesigneerd en gedateerd 1929, doek, afm. 56 x 85,5 cm.
Arie Marthinus Luyt (1879-1951), 'Boerenfamilie met paard en wagen', gesigneerd, gemengde techniek, afm. 27 x 19 cm.
Alessandro Zezzos (1848-1914), 'Portret van een vrouw', gesigneerd en gedateerd 1893, aquarel,
Alessandro Zezzos (1848-1914), 'Portret van een vrouw', gesigneerd en gedateerd 1893, aquarel, afm. 34 x 25 cm.
Aimé Perret (1847-1927), 'Portret van een meisje', gesigneerd en gedateerd 1885, pastel op linnen,
Aimé Perret (1847-1927), 'Portret van een meisje', gesigneerd en gedateerd 1885, pastel op linnen, afm. 40 x 31 cm.
Toon Kelder (1894-1957), 'Naakt', gesigneerd, tekening, afm. 20 x 30 cm.
Louis Apol (1850-1936), 'Vissersvrouw met kind', gesigneerd, tekening, afm. 14,5 x 22,5 cm.
Pieter Josselin de Jong (1861-1906), 'Werken aan het spoor', gesigneerd, pastel op papier, afm. 44,5
Pieter Josselin de Jong (1861-1906), 'Werken aan het spoor', gesigneerd, pastel op papier, afm. 44,5 x 60 cm.
Europese School (ca. 1900), 'Jezus die de blinde schaapherder geneest', onduidelijk gesigneerd,
Europese School (ca. 1900), 'Jezus die de blinde schaapherder geneest', onduidelijk gesigneerd, aquarel, afm. 76 x 64 cm.
Cornelis de Bruin (1870-1940), 'Bedelaars aan de voet van een kerk', gesigneerd, aquarel, afm. 51,
Cornelis de Bruin (1870-1940), 'Bedelaars aan de voet van een kerk', gesigneerd, aquarel, afm. 51,5 x 33 cm.
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966), 'Jeanne d'Arc feest te Rouaan', gesigneerd, doek,
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966), 'Jeanne d'Arc feest te Rouaan', gesigneerd, doek, afm. 61 x 46 cm.
Oreste Costa (1851-1901), 'Venezia', gesigneerd, paneel, afm. 13 x 10 cm. In originele Italiaanse
Oreste Costa (1851-1901), 'Venezia', gesigneerd, paneel, afm. 13 x 10 cm. In originele Italiaanse lijst.
Edwin Frank Scott (1863-1929), 'Place Saint Sulpice, Parijs', gesigneerd, paneel, afm. 29 x 22,5
Edwin Frank Scott (1863-1929), 'Place Saint Sulpice, Parijs', gesigneerd, paneel, afm. 29 x 22,5 cm.
Edwin Frank Scott (1863-1929), 'Plein met bomen, Parijs', niet gesigneerd, doek, afm. 60 x 50 cm.
Marten 'Max' Nauta (1896-1957), 'Gezicht op de Sint Nicolaaskerk Amsterdam', gesigneerd en gedateerd
Marten 'Max' Nauta (1896-1957), 'Gezicht op de Sint Nicolaaskerk Amsterdam', gesigneerd en gedateerd 1941, doek, afm. 70 x 95 cm.
Jozef van Hooste (1884-1940), 'Winterlandschap met knotwilgen', gesigneerd, doek, afm. 88,5 x 105
Jozef van Hooste (1884-1940), 'Winterlandschap met knotwilgen', gesigneerd, doek, afm. 88,5 x 105 cm.
Hendrik Otto van Thol (1859-1902), 'Sneeuwlandschap met houtsprokkelaar', gesigneerd, marouflé, afm.
Hendrik Otto van Thol (1859-1902), 'Sneeuwlandschap met houtsprokkelaar', gesigneerd, marouflé, afm. 19 x 27 cm.
Ben Viegers (1886-1947), 'Winterlandschap achter de duinen', gesigneerd, doek, afm. 74 x 82 cm.
Pieter de Regt (1877-1960), 'Dorpsgezicht in de winter', gesigneerd, doek, afm. 60 x 90 cm.
Edwin Frank Scott (1863-1929), 'Straatje in Parijs', gesigneerd, paneel, afm. 28 x 32 cm.
Jan Korthals (1916-1972), 'Amsterdam bij avond', gesigneerd, doek, afm. 30 x 40 cm.
Johannes Bernardus Wiebenga (1905-1987), 'Een gezellig onderonsje op het hofje Jansveld Utrecht',
Adrianus Eversen (1818-1897), 'Stadsgezicht', gemonogrammeerd AE, aquarel, afm. 19,5 x 15,5 cm.
Jan Korthals (1916-1972), 'Straatje te Dordrecht', gesigneerd, doek, afm. 60 x 50 cm.
Paul de Laboulaye (1849-1926), 'Stilleven met bloemen en fruit', gesigneerd en gedateerd 1879, doek,
Paul de Laboulaye (1849-1926), 'Stilleven met bloemen en fruit', gesigneerd en gedateerd 1879, doek, afm. 70 x 59 cm.
Hendrik Maarten Krabbé (1868-1931), 'Bloemen in een koperen ketel', gesigneerd, board, afm. 62 x
Hendrik Maarten Krabbé (1868-1931), 'Bloemen in een koperen ketel', gesigneerd, board, afm. 62 x 52 cm.
Paul de Laboulaye (1849-1926), 'Bloemstilleven', gesigneerd en gedateerd 1881, doek, afm. 61 x 45,
Paul de Laboulaye (1849-1926), 'Bloemstilleven', gesigneerd en gedateerd 1881, doek, afm. 61 x 45,5 cm.
Marie Engelina van Regteren Altena (1868-1958), 'Bloemstilleven', gesigneerd, doek, afm. 29 x 24
Marie Engelina van Regteren Altena (1868-1958), 'Bloemstilleven', gesigneerd, doek, afm. 29 x 24 cm.
Ernest Filliard (1868-1933), 'Stilleven van bloemen in een vaas', gesigneerd, aquarel, afm. 17 x
Ernest Filliard (1868-1933), 'Stilleven van bloemen in een vaas', gesigneerd, aquarel, afm. 17 x 14 cm.
Willem Elisa Roelofs (1874-1940), 'Bloemen', gesigneerd en gedateerd 6 juni 1892, aquarel, afm. 27 x
Willem Elisa Roelofs (1874-1940), 'Bloemen', gesigneerd en gedateerd 6 juni 1892, aquarel, afm. 27 x 21 cm.
371 item(s)/page