371 item(s)/page
Hermanus Berserik (1921-2002), 'Op de kade van Tholen', gesigneerd en gedateerd 1995, doek, afm.
Hermanus Berserik (1921-2002), 'Op de kade van Tholen', gesigneerd en gedateerd 1995, doek, afm. 18 x 24 cm.
Hermanus Berserik (1921-2002), 'Haven van Wemeldinge', gesigneerd en gedateerd '97, doek, afm. 24
Hermanus Berserik (1921-2002), 'Haven van Wemeldinge', gesigneerd en gedateerd '97, doek, afm. 24 x 30 cm.
Karel Hendrik Sirag (1948), 'Matroosje met scheepje', gesigneerd en gedateerd 1973, board, afm. 7
Karel Hendrik Sirag (1948), 'Matroosje met scheepje', gesigneerd en gedateerd 1973, board, afm. 7 x 10 cm.
Toegeschreven aan Alfred Bergström (1869-1930), 'Avondlicht bij de kust', niet gesigneerd, doek,
Toegeschreven aan Alfred Bergström (1869-1930), 'Avondlicht bij de kust', niet gesigneerd, doek, afm. 28 x 42,5 cm.
Christiaan Nicolaas de Moor (1899-1981), 'L'après midi d'un Faun', gesigneerd en gedateerd 1937,
Christiaan Nicolaas de Moor (1899-1981), 'L'après midi d'un Faun', gesigneerd en gedateerd 1937, aquarel, afm. 21 x 42 cm.
Bram Bogart (1921-2012), 'Nieuwjaarswens', gesigneerd en gedateerd '58, gemengde techniek, afm. 26 x
Bram Bogart (1921-2012), 'Nieuwjaarswens', gesigneerd en gedateerd '58, gemengde techniek, afm. 26 x 20 cm.
Willem Hussem (1900-1974), 'Abstract', gesigneerd en gedateerd '61, aquarel, afm. 49 x 30,5 cm.
Abraham Gerardus (Bram) van Velde (1895-1981), 'Abstract', gesigneerd, oplage 36/400, litho, afm. 64
Abraham Gerardus (Bram) van Velde (1895-1981), 'Abstract', gesigneerd, oplage 36/400, litho, afm. 64 x 59 cm.
Eugene Brands (1913-2002), 'Kubistische vrouw', gesigneerd en gedateerd '38, houtskooltekening, afm.
Eugene Brands (1913-2002), 'Kubistische vrouw', gesigneerd en gedateerd '38, houtskooltekening, afm. 65 x 50 cm.
Roger Somville (1923-2014), 'Portret van een vrouw' en 'Portret van een naakte vrouw', beide
Ludolf de Jongh (1616-1679), 'Portret van Cornelis van Couwenhoven', gemonogrammeerd: LdJ, doek,
Pieter Jansz. Quast (1605-1647), 'Een staande officier, met een te paard aankomende markentenster in
Vermoedelijk Duitse School (17e/18e eeuw), 'Marskramer' en 'Koekverkoper', niet gesigneerd, twee
Vermoedelijk Duitse School (17e/18e eeuw), 'Marskramer' en 'Koekverkoper', niet gesigneerd, twee eglomisé's, afm. 24 x 19 cm.
Onbekende kunstenaar, 'St. Sebastiaan', niet gesigneerd, 17e/18e eeuw, doek (fragment), afm. 88 x 79
Onbekende kunstenaar, 'St. Sebastiaan', niet gesigneerd, 17e/18e eeuw, doek (fragment), afm. 88 x 79 cm.
Vlaamse School (17e eeuw), 'Kerststal', niet gesigneerd, paneel, afm. 40,5 x 32,5 cm.
Navolger van Adriaen Ysenbrandt (c.1490-1551), mogelijk Italië, 17e eeuw, 'Madonna met kind', niet
Navolger van Adriaen Ysenbrandt (c.1490-1551), mogelijk Italië, 17e eeuw, 'Madonna met kind', niet gesigneerd, koper, afm. 28,5 x 20 cm.
Vlaamse School (17 eeuw), 'Mozes bij de Rode Zee', niet gesigneerd, doek, gedoubleerd, afm. 70 x 100
Vlaamse School (17 eeuw), 'Mozes bij de Rode Zee', niet gesigneerd, doek, gedoubleerd, afm. 70 x 100 cm.
Navolger van Lambert Sustris (1515-c.1595), Italië, 16e/17e eeuw, 'Sint Franciscus ontvangt de
Navolger van Gaspard de Crayer (1584-1669), 'Calvarie', niet gesigneerd, paneel met gebogen top,
Willem van Herp (1614-1677), 'De annunciatie', niet gesigneerd, olieverf op koper, afm. 84 x 104 cm.
Atelier van Willem Key (1516-1568), 'Het laatste avondmaal', niet gesigneerd, paneel, afm. 111 x 173
Toegeschreven aan Atelier Paul Bril, 'Een ruiter met knecht op een landweg met een herder en
Navolger van Charles le Brun (1619-1690), 'Lot en zijn dochters ontvluchten Sodom', niet gesigneerd,
Navolger van Charles le Brun (1619-1690), 'Lot en zijn dochters ontvluchten Sodom', niet gesigneerd, doek, afm. 31 x 44 cm.
Navolger van Adam van Noort (1562-1641), pendanten, 'Heilige Johannes de Evangelist' en 'Heilige
Jan Baptist van Moerkercke (1623-1689), 'Beeld van de Madonna met kind in een stenen nis, versierd
Italiaanse School (17e eeuw of later), 'Figuren in Bijbelse voorstelling', niet gesigneerd, paneel, afm. 33 x 24 cm.
Europese School (19e eeuw), 'Kruisaflegging', gesigneerd Ch. Volders en gedateerd 1847, doek,
Europese School (19e eeuw), 'Kruisaflegging', gesigneerd Ch. Volders en gedateerd 1847, doek, gedoubleerd, afm. 43 x 35 cm.
Toegeschreven aan Adrien van de Velde (1639-1672), 'Landschap met twee herders en vee', niet
Toegeschreven aan Adrien van de Velde (1639-1672), 'Landschap met twee herders en vee', niet gesigneerd, doek, afm. 29 x 36 cm.
Adriaen Cornelisz. Beeldemaker (1618-1679), pendanten, 'Jachtstukken met Drentse Patrijshonden',
Adriaen Cornelisz. Beeldemaker (1618-1679), pendanten, 'Jachtstukken met Drentse Patrijshonden', gesigneerd, doek, afm. 45 x 59,5 cm.
Naar Philips Wouwerman (1619-1668), 'Houthakkersfamilie op het strand', gesigneerd, paneel, afm.
Jan Weenix (1640-1719), 'Jachtstilleven met patrijs en duif, hangend met een valkenkap aan een
Navolger van Gottfried Wals (1595-1638/40), 'Italianiserend landschap met herder', niet gesigneerd, koper, afm. 16,5 x 21,5 cm.
Zuidelijke Nederlanden (18e eeuw), 'Reizigers in een landschap', niet gesigneerd, paneel, afm. 18,
Zuidelijke Nederlanden (18e eeuw), 'Reizigers in een landschap', niet gesigneerd, paneel, afm. 18,5 x 23,5 cm.
Navolger Adriaen Jansz. van de Velde (18e/19e eeuw), 'Reizigers in de duinen', gesigneerd PH (in
Navolger Adriaen Jansz. van de Velde (18e/19e eeuw), 'Reizigers in de duinen', gesigneerd PH (in elkaar) W, paneel, afm. 19 x 28 cm.
Hollandse School (19e eeuw) naar Adriaen Jansz. van Ostade, 'Herberginterieur', gesigneerd, paneel, afm. 35 x 44 cm.
Thomas Heeremans (1641-1694), 'Dorpsgezicht met vogelmarkt', gesigneerd en gedateerd 1672, doek,
Thomas Heeremans (1641-1694), 'Dorpsgezicht met vogelmarkt', gesigneerd en gedateerd 1672, doek, afm. 59 x 82,5 cm.
Hollandse School (18e eeuw), 'Badende nymphen', niet gesigneerd, grijsgewassen pentekening, afm.
Hollandse School (18e eeuw), 'Badende nymphen', niet gesigneerd, grijsgewassen pentekening, afm. 19,5 x 26 cm.
Adriaen Frans II Boudewijns (1673-1744), twee werken, 'Berglandschap met rivier', gesigneerd Bauduin
Italiaanse School (1e helft 19e eeuw), 'Italianiserend landschap met badende mannen', niet gesigneerd, sepia, afm. 21 x 31,5 cm.
Jordanus Hoorn (1753-1833), 'Reiziger met hond bij rivier', niet gesigneerd, grijsgewassen pentekening, afm. 21 x 25 cm.
Hollandse School (19e eeuw), 'De Kluizenaar', niet gesigneerd, paneel, afm. 13 x 10 cm.
Navolger Angelica Kaufmann (19e eeuw), 'Nymf met sluier', niet gesigneerd, doek, afm. 123,5 x 99
Navolger Angelica Kaufmann (19e eeuw), 'Nymf met sluier', niet gesigneerd, doek, afm. 123,5 x 99 cm.
Vermoedelijk Charles Louis Lucien Muller (1815-1892), 'Fluitspeler', gesigneerd, doek, gedoubleerd, afm. 62 x 52 cm. In 18e eeuwse lijst.
Hollandse School (18e eeuw), 'Man achter schrijftafel' en 'Vrouw met bijbel en waaier', niet
Hollandse School (18e eeuw), 'Man achter schrijftafel' en 'Vrouw met bijbel en waaier', niet gesigneerd, doek, gedoubleerd, afm. 116 x 83 cm.
Hollandse School (19e eeuw), 'Kaartspelers', niet gesigneerd, paneel, afm. 22,5 x 29,5 cm.
Jordanus Hoorn (1753-1833), 'Portret van een jongetje', niet gesigneerd, gemengde techniek, afm.
Jordanus Hoorn (1753-1833), 'Portret van een jongetje', niet gesigneerd, gemengde techniek, afm. 20 x 15 cm.
Onbekende kunstenaar, 'Riviergezicht', niet gesigneerd, sepia, afm. 16 x 27,5 cm.
Hollandse School (19e eeuw), 'Bijbelse voorstelling met drie figuren' en 'Bijbelse voorstelling
Pieter Lodewijk Francisco Kluijver (1816-1900), 'Panoramisch gezicht', gesigneerd, paneel, afm. 24 x
Pieter Lodewijk Francisco Kluijver (1816-1900), 'Panoramisch gezicht', gesigneerd, paneel, afm. 24 x 36 cm.
Ludwig Scheins (1808-1879), 'Winterlandschap', gesigneerd, doek, afm. 74 x 117 cm.
Willem Roelofs (1822-1897), 'Landschap bij avondstond', gesigneerd en gedateerd 1846, paneel, afm.
Joseph van Luppen (1834-1891), 'Landschap met figuren en waterval', gesigneerd, doek, gedoubleerd,
Joseph van Luppen (1834-1891), 'Landschap met figuren en waterval', gesigneerd, doek, gedoubleerd, afm. 76 x 101 cm.
Willem Pouwelsen (1801-1873), 'Boer en boerin buiten de stad', gesigneerd, paneel, afm. 40,5 x 52
Willem Pouwelsen (1801-1873), 'Boer en boerin buiten de stad', gesigneerd, paneel, afm. 40,5 x 52 cm.
Gerard Jan Bos (1860-1943), 'Klein meisje tussen de kippen', gesigneerd, paneel, afm. 22 x 38 cm.
Albertus Verhoesen (1806-1881), 'Haan met vier kippen', gesigneerd, doek, afm. 115 x 145 cm.
371 item(s)/page