Een paar gelakt houten staande houten schemerlampen in Art Deco stijl met ronde metalen kappen. h. 177 en diam. 44 cm. [2]
Domicil, Duitsland, paar messing staande vloerlampen, met geplisseerde groen zijden kappen. In hoogte verstelbaar (2)
Staande vloerlamp met gebronsd stalen ronde kap [1]
Charles & Ray Eames voor Vitra, Zwitserland, 'EA 119' bureaufauteuil. Verchroomd aluminium met zwarte hopsak bekleding [1]
Ilmari Tapiovaara voor Laukaan Puu, Finland, 'Pirkka' tafel en drie 'Pirkka' stoelen ,ontwerp 1955. 120 x 70 en h. 70 cm [4]
Hala, Zeist, grijs stalen bureaulamp, ontwerp 50-er jaren [1]
J.J.M. Hoogervorst voor Anvia, wit en zwart gelakt stalen 7101 swingarm wandlamp, ontwerp 50-er jaren [1]
Studio Tetrarch voor Artemide, Italië, wit kunststoffen 'Pallade' hanglamp, ontwerp 1968 diam. 40 cm [1]
Paar aardenwerken tabourets diam. 32, h. 45 cm [2]
Paar vernikkeld stalen vloerlampen. In hoogte verstelbaar [2[
Bureaulamp met zwart gelakte kap en - gietijzeren voet diam, kap 14 cm Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
J. J. M. Hoogervorst voor Anvia, Almelo, stalen '6050' bureaulamp, ontwerp 1967, op zwart gelakte gietijzeren voet diam. kap 15 cm [1]
Temde Leuchten, Duitsland/Zwitserland, tafellamp, ontwerp 80-er jaren, met melkglazen kap diam. 30, h. 44 cm [1]
'Bauhaus' lamp, naar Wilhelm Wagenfeld, WG24, ontwerp 1924 diam. 22, h. 45 cm [1]
Giso, 'Lauritsen' tafellamp in Art Deco-stijl, met melkglazen kap. Ontwerp naar Gispen '416' lamp dim. 11, h. 15,5 cm
Schemerlamp met zwarte stoffen kap en glazen voet, waarin gekleurd Murano glas h. 96 cm [1]
Verchroomd stalen loungechair, ca. 1970; Compleet met drie wit katoen gestoffeerde kussens. h. 92 cm, b. 54 cm, zithoogte 43 cm [1]
China Teppich, Seide, Drachenmuster, Maße: 183 x 122 cm. Guter Zustand.
SekretärMahagoni. 4 Schübe. Schräggestellte Schreibklappe. Innen Türe, 2 Schübe und Fächer. England, Ende 19. Jh. 96 x 61 x 42 cm. Alterssp.
Isfahan Brücke, Perserteppich, Maße: 159 x 109 cm. Guter Zustand.
Tudesch, Maße: 335 x 220 cm. Guter Zustand.
Klapptisch, sog. Sutherland tableMahagoni. Gedrechseltes Beingestell. Intarsiert. England, Ende 19. Jh. 56 x 14/38/63 x 55 cm. Alterssp.
Maschhad, signiert, Maße: 416 x 297 cm. Guter Zustand.
ArmlehnstuhlMahagoni. Gedrechselte Vorderbeine. Volutierte Armlehne. Reliefschnitzdekor. Sitz gepolstert. England, 19. Jh. SH. 43 cm. GH. 90 cm.
SitzbankNadelholz. Verjüngte Vierkantbeine. Versprosste Lehne. Um 1900. SH. 42 cm. GH. 71 cm. L. 80 cm. Besch.
Ziegler, Maße: 258 x 197 cm. Guter Zustand.
Gohm, Seide, Maße: 103 x 99 cm. Guter Zustand.
Teppich China, 20. Jh., Maße: 366 x 250 cm. Guter Zustand.
Louis Seize-KommodeKirschbaum. 3-schübig. Verjüngte Vierkantfüße. Abgeschrägte Ecken. Intarsiert. 82 x 109 x 59 cm. Erg. Rest. Alterssp.
Sarough, Maße: 160 x 94 cm. Guter Zustand.
NachtkästchenMahagoni. 3-schübig. Hohe verjüngte Vierkantbeine. An den Ecken kanneliert. Anf. 20. Jh. 76 x 45 x 33 cm.
Bidjar, Maße: 182 x 113 cm. Guter Zustand.
Biedermeier-KonsoltischNussbaum. Verjüngte Vierkantfüße. Halbrunde Zarge und Platte. Zum Rund klappbar. 81 x 115 x 57/115 cm. Rest. Alterssp.
Belutsch Teppich, Maße: 237 x 141 cm. Guter Zustand, Abnutzungsspuren an den Kanten.
Ghashghai, Maße: 187 x 145 cm. Guter Zustand, Abnutzungsspuren an den Kanten.
Heris, alt, Maße: 350 x 266 cm. Guter Zustand, Abnutzungsspuren an den Kanten.
Satz von 6 StühlenEiche. Geschweiftes profiliertes Gestell. Reliefschnitzdekor. Sitz gepolstert. Barockstil. SH. 48 cm. GH. 100 cm. Alterssp.
Paar Teppiche, Kirman, Maße: 54 x 56,5 cm, Ghom, Maße: 138 x 79 cm. Guter Zustand.
SchreibtischHolz und Holzwerkstoffplatten, schwarz lackiert. 2-türig und 3-schübig. Platte mit Ledereinsatz. 80 x 140 x 77 cm.
Paar Teppiche, Bidjar, Maße: 75 x 114 cm, China, alt, Maße: 81 x 76 cm. Guter Zustand.
China, alt, Maße: 237 x 153 cm. Guter Zustand, Rand Abnutzungsspuren.
Kermanshah-Teppich, Maße: 140 x 189 cm. Guter Zustand, Abnutzungsspuren am Rand.
OhrenbackensesselNadelholz. Unten ausgestellte Vierkantbeine. Sitz und Lehne gepolstert. 19. Jh. SH. 44 cm. GH. 118 cm. Alterssp.
Kashmir-Seide, Indische Teppiche, Maße: 188 x 270 cm. Guter Zustand, Fleckig.
Teppich, Seide, Maße: 106 x 155 cm. Altersbedingter Zustand, dünne Stellen, Flecken.