- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
1996 item(s)/page
Houten beschilderde ikoon
Lot tin, w.o. borden en bierpullen
Oesterfineer documenten kist
Tinnen jardiniere
Tinnen jardinière met schelpmotieven, h. 11, br. 45, d. 25 cm. ...[more]
Schwarzwalder wandklok, Duitsland
Lot textiel in 2 dozen
Lot textiel, w.o. tafellakens, servetten en kantwerk. ...[more]
Filigrana (draadkorrel) glazen vaas
Filigrana (draadkorrel) Murona glazen vaas in vetro a retorti techniek met dofijn in voet, Italië 20e eeuw, h. 36 cm. ...[more]
Stel aardewerk Staffordshire hondjes
A couple earthenware Staffordshire dogs, 24 cm.Stel aardewerk Staffordshire hondjes, Engeland, h. 24 cm. ...[more]
Aardewerk schotel met chinoise decor
Aardewerk schotel met chinoise centraal decor van dame in landschap, Delft 18e eeuw, diam. 31 cm. ...[more]
Eiken plaquette met relief decor van allegorische voorstelling van de Generaliteitsleeuw de 7 provincien, 19e eeuw, 36 x 31 cm. ...[more]
Serie van 5 miniatuur portreten
Serie van 5 miniatuur portreten 9 x 7 cm. ...[more]
Lot van Makkum pot, en 2 schaaltjes
Serie van 8 aardewerk tegels
Serie van 8 aardewerk wandtegels met afbeelding van spelende kinderen en figuren, ca. 1700-1750, 13 x 13 cm. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 15 aardewerk tegels
Lot van 15 aardewerk tegels met afbeelding van dieren, eind 18e eeuw, 13 x 13 cm. ...[more]
Lot van 14 aardewerk tegels
Lot van 14 aardewerk tegels met afbeelding van o.a. kinderen, landschap en bloemen, w.o. eind 18e eeuw, 13 x 13 cm. ...[more]
Aardewerk 4-pas tegeltableau met koe
Lot van 6 Delfts blauwe schotels
Lot van 6 Delfts blauwe schotels met decor van bloemen en vogels, gemerkt Porceleyne fles, diam. 29 cm. ...[more]
Serie van 4 Delfts blauwe schotels
Serie van 5 Delfts blauwe schotels
Lot van 5 Delfts blauwe schotels met decor van bloemen, vogels en bloemenvaas, gemerkt Porceleyne fles, diam. 35 cm. ...[more]
Lot van 8 Delfts blauwe schotels
Lot van 7 Delfts blauwe schotels met decor van bloemen en bloemenvaas, en bordje, gemerkt Porceleyne fles, (diverse maten) ...[more]
Aardewerk Royal Delft vaas in doos
Pottery Royal Delft vase in box, marked bottom, h. 21 cm.Aardewerk Royal Delft vaas in doos, gemerkt onderzijde, h. 21 cm. ...[more]
Lot van 3 aardewerk dekselvazen
Lot van 3 aardewerk dekselvazen met decor van bloemen, 2x gemerkt Porceleyne fles. ...[more]
Aardewerk cachepot met maskerons
Lot van 2 Herend cachepots
Lot van 2 Herend cachepots uit de lijn apponyi groen, h. 14, diam. 17 en h. 12, diam 14 cm. (haarlijn onderzijde) ...[more]
27 delen Kaiser theeservies met decor van vogels en 8 porseleinen kop en schotels met vogel decor, gemerkt Furstenberg (div. kwal.) ...[more]
Lot van 13 aardewerk fruitstukken
Lot van 13 aardewerk fruitstukken, w.o. aardbeien in mand, peren en druiven, Portugal. (5x randschilfers) ...[more]
Zijde wandkleed met figuren
Porseleinen sang de boeuf siervaasje
Porcelain vase, sanf de Boeuf, China, h. 10 cm.Porseleinen sang de boeuf orchidee vaasje, China, h. 10 cm. (schilfer) ...[more]
Celadon Song-stijl penselenpot
Ming porseleinen wijnkom
Serie van 3 dekselvazen, China
Geglazuurde wierrookbrander
Groen geglazuurde altaar vaas
Lot van 7 porseleinen schoteltjes en 2 kopjes, China 18e eeuw. (div. kwal.) ...[more]
Lot van 2 borden en kom, China
Lot Imari porselein China (4X)
Lot chinees porselein (23x)
Porseleinen Qianlong dekselschaal
Porseleinen Qianlong schotel
Jade gesneden sculptuur van Boeddha
Jade carved sculpture of a Happy Boeddha, China, h. 9,5 cm.Jade gesneden sculptuur van Happy Boeddha op houten voet, China, h. 9,5 cm. ...[more]
Kris kebo Lajer with Sundang Walikat sheath, l. 47 cm.Kris Kebo Lajer in Sundang Walikat schede, l. 47 cm. cm. ...[more]
1996 item(s)/page