Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1996 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1996 item(s)

Coppper telescope on adjustable black lacquer stand.Koperen monoculair op zwartlak houten verstelbare standaard ...[more]

Houten scheepsmodel van Zeeuwse Hoogaars Ve 10, ca. 1850 l.110 cm. ...[more]

Houten scheeps doorsnede van "de 7 Provicien 1685" in glazen vitrine, h. 105, br. 76, d. 27 cm. ...[more]

Houten broodsteker met schildering van schip en dat. 1830, l.160 cm. ...[more]

Beschilderd metalen scheepsmodel van het Koningklijk jacht 'Piet Hein', h. 42, br. 75 cm. ...[more]

Lot 4567

Houten roer

Eiken scheepsroer met metalen centrum en houten spaken, diam. 75 cm. ...[more]

Rood koperen dubbele scheepslamp, stuurboord, h. 60, br. 36 cm. ...[more]

Lot 4573

Scheepskompas

Magnetisch nat/vloeistof scheepskompas in bronzen cardanische ophanging, diam. 27 cm. ...[more]

Tafelklokje met barometer, Burmingham ca. 1900 ...[more]

Koperen en messing modelboot van tjalk, ca. 1900 l.45 cm. ...[more]

Lot 4578

Octant in doos

Bronzen inktset, ca. 1900 ...[more]

Koperen zaksextant, laat 19e eeuw ...[more]

Houten scheepsmodel van zgn. 'Fluit', 18e eeuw ...[more]

Messing telescoop/ zeekijker, eind 19e eeuw, l. 62 cm. ...[more]

Ivoren scheepsmodel van Brickque, Diep ca. 1800, onder stolp, h. totaal 25 cm. ...[more]

Smeedijzeren aansteker zgn. 'tinder lighter', Duitsland 17e eeuw ...[more]

Deels ijzeren en houten aansteker zgn. 'tinder lighter',Empire ca. 1800 ...[more]

Deels hout en ijzeren percussie kruittester, ca. 1800 ...[more]

Deels ijzeren en houten aansteker zgn. 'tinder lighter', met zilver ingelegd handvat, Empire ca. 1800 ...[more]

Cardanisch opgehangen koperen scheepsbarometer, Fabrikaat Negerti en Zambra ca. 1900, in originele kist ...[more]

Brass Shipslog, mark Walker's Cherub III, England.Messing Shipslog, gemerkt Walker's, Cherub III, Engeland, ca. 1900. ...[more]

Messing telescoop kijker, Engeland 19e eeuw. ...[more]

Copper monoculair in leather, LondonGeel koperen monoculair met leer omtrokken, London, ...[more]

Lot 4593

Houten tabakston

Houten tabakston met ivoren hoorn als luciferhouder, 19e eeuw l.28 cm. ...[more]

IJzeren scheepsroer, h. 129, br. 97 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van zeeuwse Hoogaars, ca. 1850 l.122 cm. ...[more]

Houten scheepsmodel van hektjalk, 19e eeuw l.95 cm. ...[more]

Houten snijwerk van wapenschild met driemaster 'India', 18e eeuw 'SIC ITUR AD ORAS FORTUNAE' ( zo komt men tot fortuin) 28 x 22 cm. ...[more]

Messing klokje in vorm van stuurwiel, (+ sleutel), h. 19 cm. ...[more]

Houten dekseldoos met aquarel, onduid. ges. r.o. met afbeelding van panserkruiser, h. 7, br. 19, d. 10 cm. ...[more]

Walking cane dating from the late 1800's.Wandelstok van haaienwervels (shark vertabreau), 19e eeuw, l. 95 cm. ...[more]

Lot 4614

Sextant

Sextant in mahonie kist, gemerkt Hezzanith and ges.Heath & Co. New Eltham London S.E. 9 gekeurd 26/02/53. ...[more]

Lot 4615

Chinese Jonk

Modelschip van een houten Chinese Jonk, h. 40, br. 50, d. 13 cm. ...[more]

Houten modelschip van een galjoen "De Eendracht" op standaard, h. 71, br. 83, d. 15 cm. ...[more]

Houten beschilderde scheepsmodel van visserboot, Middellandse zee ca. 1850 l.65 cm. ...[more]

Wooden shipmodel, titled: Fragata Siglo XVIII, h. 78 cm.Houten scheepsmodel van 4-master, getiteld: Fragata Siglo XVIII, h. 78 cm. ...[more]

  • 1996 item(s)