- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
1996 item(s)/page
Wortelnoten commode en spiegel
Mahonie Biedermeier tafel
Zwartgelakt metalen wijnrek
Black metal wine rack for 8 bottles, h. 156 cm.Zwartgelakt metalen wijnrek voor 8 flessen, h. 156 cm. ...[more]
Emipre spiegel in vergulde lijst
Teakhouten klepbureau, Indonesië
Mahonie Louis XVI-stijl pottenkastje met jalouziedeur, h. 70, br. 48, d. 31 cm. ...[more]
Tapijt, Kashan 310 x 203 cm.
Carpet, Kashan 310 x 203 cm.Tapijt, Kashan 310 x 203 cm. ...[more]
A pair of teak armchairsStel teakhouten hoefvormige armstoelen. ...[more]
Serie van 5 epenhouten stoelen
Set van 5 iepenhouten stoelen waarvan 1 armstoel met groen velourse zitting, 18e eeuw. (2x defect en 1x achterpoten vernieuwd) ...[more]
Tapijt, Ghom 310 x 221 cm.
Ghom carpet,Tapijt, Ghom 310 x 221 cm. ...[more]
Eiken linnenkast met spiegeldeur
Eiken linnenkast met spiegeldeur en lade, h. 193, br. 120, d. 57 cm. (deel achterwand missend) ...[more]
Oak stool with green velvet, h. 42, w. 70, d. 45 cm.Eiken tabouret bekleed met groen velours, h. 42, br. 70, d. 45 cm. ...[more]
Handgeknoopt bidkleed
Fragment tapijt, Bochara 97 x 97 cm. vermoedelijk 18e eeuw. ...[more]
Art Deco-stijl tafellamp
Wooden Art Deco-style lamp, h. 45 cm.Houten Art Deco-stijl tafellamp met groen glazen kap, h. 45 cm. ...[more]
Ovale teakhouten eetkamertafel
Teak oval dinner table, h. 80, size 240 x 120 cm.Ovale teakhouten eetkamertafel op blokpoten, h. 80, bladmaat 240 x 120 cm. ...[more]
Bruinlederen oorfauteuil
Armchair with brown leatherBruinlederen oorfauteuil op noten poten verbonden door regels. ...[more]
Vergulde koperen wandapplique
Vergulde koperen wandapplique
Gilt bronze 10 lights wall applique, h. 60 cm.Verguld bronzen 10-lichts wandapplique, L. 60 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 402 x 300 cm.
Keshan carpet 402 x 300 cm.Tapijt, Keshan 402 x 300 cm. ...[more]
Serie van 6 mahonie stoelen
Set of 6 mahogany chairs with green velvetSerie van 6 mahonie stoelen met groen velours (met restauraties) ...[more]
Mahonie coulissen tafel op plateau poot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, diam. 140 cm. hierbij 4 tussenbladen 140 x 46 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 373 x 257 cm.
Keshan carpet 373 x 257 cm.Tapijt, Keshan 373 x 257 cm. ...[more]
Betonnen tuinvaas, (2 delig)
Gietstenen (betonnen) tuinvazen met omgekrulde geschubde rand op losse voet met bladmotieven, Frankrijk 20e eeuw, h. 60, diam. 60 cm. ...[more]
Betonnen tuinvaas, (2 delig)
Gietstenen (betonnen) tuinvaas met omgekrulde geschubde rand op losse voet met bladmotieven, Frankrijk 20e eeuw, h. 60, diam. 60 cm. ...[more]
Betonnen tuinvaas, (2 delig)
Betonnen tuinvaas, (2 delig)
Bronzen fontein op zeemonsters
Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm.
A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]
Houten gestoken lijst
Houten gestoken lijst met relief van ranken en bloemen, vermoedelijk 18e eeuw, 43 x 38 cm. ...[more]
Aluminum garden vase with lion masks, h. 88, diam. 57cm.Aluminium Louis XVI-stijl tuinvaas met leeuwen mascarons, h. 88, diam. 57 cm. ...[more]
Groen geschilderde ijzeren tuintafel op bladeren poot, h. 67, br. 80 cm. ...[more]
Stel betonnen tuinornamenten
Stel betonnen tuinornamenten met acanthus bladeren, h. 50, br. 20, d. 56 cm. (randschilfers) ...[more]
Stel betonnen tuinornamenten
Mahonie wapenkast
Olmenhouten opiumtafel, China
Olmenhouten opiumtafel op gebogen poten, China, h. 31, br. 110, d. 60 cm. ...[more]
Tapijt, Kelim 215 x 105 cm.
Kelim carpet 215 x 105 cm.Tapijt, Kelim 215 x 105 cm. ...[more]
Pair wooden chinese chairs, and of the 19th century.Stel olmenhouten hoefvormige stoelen, China eind 19e eeuw. ...[more]
Tapijt, China 250 x 155 cm. en een tapijtje, China 130 x 63 cm. ...[more]
Bruinlederen kist, China
Vruchtenhouten 4 persoons bank
Tapijt, Kashan 298 x 210 cm.
Carpet, Kashan 298 x 210 cm.Tapijt, Kashan 298 x 210 cm. ...[more]
Stel Zwartlak gestoken pilaren
Stel zwart gebeitste hardhouten gestoken pilaren met losse kap op stenen basement, h. 214 cm. ...[more]
Mahonie salontafel met 4 laden, China 20e eeuw, h. 40, br. 153, d. 51 cm. ...[more]
Zwartlak houten dressoir, China
Zwartlak houten kast met 7 laden en 2 paneeldeuren met bewerkt messing beslag, slotplaten en grepen, China, h. 91, br. 155, d. 52 cm. ...[more]
1996 item(s)/page