Spring auction
Auction closed (5 day sale)
AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands

  • (Lots: 1-300)

  • (Lots: 1001-1269)

  • (Lots: 501-827)

  • (Lots: 2001-2307)

  • (Lots: 1501-1833)

  • (Lots: 3001-3207)

  • (Lots: 4001-4115)

  • (Lots: 4501-4634)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 30.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.63%

Weesperstraat 110, AP Diemen (Amsterdam), The Netherlands , 1112AP, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 (0)20 6230343

1996 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1996 item(s)

Black metal wine rack for 8 bottles, h. 156 cm.Zwartgelakt metalen wijnrek voor 8 flessen, h. 156 cm. ...[more]

Mahonie Louis XVI-stijl pottenkastje met jalouziedeur, h. 70, br. 48, d. 31 cm. ...[more]

Carpet, Kashan 310 x 203 cm.Tapijt, Kashan 310 x 203 cm. ...[more]

A pair of teak armchairsStel teakhouten hoefvormige armstoelen. ...[more]

Set van 5 iepenhouten stoelen waarvan 1 armstoel met groen velourse zitting, 18e eeuw. (2x defect en 1x achterpoten vernieuwd) ...[more]

Ghom carpet,Tapijt, Ghom 310 x 221 cm. ...[more]

Eiken linnenkast met spiegeldeur en lade, h. 193, br. 120, d. 57 cm. (deel achterwand missend) ...[more]

Oak stool with green velvet, h. 42, w. 70, d. 45 cm.Eiken tabouret bekleed met groen velours, h. 42, br. 70, d. 45 cm. ...[more]

Fragment tapijt, Bochara 97 x 97 cm. vermoedelijk 18e eeuw. ...[more]

Wooden Art Deco-style lamp, h. 45 cm.Houten Art Deco-stijl tafellamp met groen glazen kap, h. 45 cm. ...[more]

Teak oval dinner table, h. 80, size 240 x 120 cm.Ovale teakhouten eetkamertafel op blokpoten, h. 80, bladmaat 240 x 120 cm. ...[more]

Armchair with brown leatherBruinlederen oorfauteuil op noten poten verbonden door regels. ...[more]

Gilt bronze 10 lights wall applique, h. 60 cm.Verguld bronzen 10-lichts wandapplique, L. 60 cm. ...[more]

Keshan carpet 402 x 300 cm.Tapijt, Keshan 402 x 300 cm. ...[more]

Set of 6 mahogany chairs with green velvetSerie van 6 mahonie stoelen met groen velours (met restauraties) ...[more]

Mahonie coulissen tafel op plateau poot uitlopend in klauwpoten, 19e eeuw, h. 75, diam. 140 cm. hierbij 4 tussenbladen 140 x 46 cm. ...[more]

Keshan carpet 373 x 257 cm.Tapijt, Keshan 373 x 257 cm. ...[more]

Gietstenen (betonnen) tuinvazen met omgekrulde geschubde rand op losse voet met bladmotieven, Frankrijk 20e eeuw, h. 60, diam. 60 cm. ...[more]

Gietstenen (betonnen) tuinvaas met omgekrulde geschubde rand op losse voet met bladmotieven, Frankrijk 20e eeuw, h. 60, diam. 60 cm. ...[more]

A carpet, Tabriz, 382 x 274 cm.Tapijt, Tabriz, 382 x 274 cm. ...[more]

Houten gestoken lijst met relief van ranken en bloemen, vermoedelijk 18e eeuw, 43 x 38 cm. ...[more]

Aluminum garden vase with lion masks, h. 88, diam. 57cm.Aluminium Louis XVI-stijl tuinvaas met leeuwen mascarons, h. 88, diam. 57 cm. ...[more]

Groen geschilderde ijzeren tuintafel op bladeren poot, h. 67, br. 80 cm. ...[more]

Stel betonnen tuinornamenten met acanthus bladeren, h. 50, br. 20, d. 56 cm. (randschilfers) ...[more]

Olmenhouten opiumtafel op gebogen poten, China, h. 31, br. 110, d. 60 cm. ...[more]

Kelim carpet 215 x 105 cm.Tapijt, Kelim 215 x 105 cm. ...[more]

Pair wooden chinese chairs, and of the 19th century.Stel olmenhouten hoefvormige stoelen, China eind 19e eeuw. ...[more]

Tapijt, China 250 x 155 cm. en een tapijtje, China 130 x 63 cm. ...[more]

Carpet, Kashan 298 x 210 cm.Tapijt, Kashan 298 x 210 cm. ...[more]

Stel zwart gebeitste hardhouten gestoken pilaren met losse kap op stenen basement, h. 214 cm. ...[more]

Mahonie salontafel met 4 laden, China 20e eeuw, h. 40, br. 153, d. 51 cm. ...[more]

Zwartlak houten kast met 7 laden en 2 paneeldeuren met bewerkt messing beslag, slotplaten en grepen, China, h. 91, br. 155, d. 52 cm. ...[more]

  • 1996 item(s)