Refine your search
Sale Section
- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
Category
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
Filtered by:
- Lots with images only
- List
- Grid
-
1996 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Glazed pottery tazza, sign bottom, h. 27 cm. diam. 30 cm.Geglazuurd aardewerk tazza op hoge voet, ges. onderzijde, h. 27 diam. 30 cm. ...[more]
Boekwerk met diverse litho's
Die Denkmaler Der Deutschen Bildhauerkunst, Herausgegeben von Dr. Georg Dehoi und Dr Gust v. BezoldDie Denkmaler Der Deutschen Bildhauerkunst, Her...
Chromen design tijdschriften rek
Chrome design magazine holder, MAGS, h. 32 cm.Chromen design tijdschriften rek, MAGS, h. 32 cm. ...[more]
Multi colored fruit bowl, h. 13, diam. 50 cm.Dikwandig gekleurd glazen ronde fruitschaal, h. 13, diam. 50 cm. ...[more]
Bronze sculpture of a bird, mounted on marble base, h. 29 cm.Bronzen sculptuur van vogel op marmeren basement, h. 29 cm. ...[more]
Teak kitchen table, h. 71, w. 160, d. 90 cm.Teakhouten keukentafel op blokpoten, h. 71, br. 160, d. 90 cm. ...[more]
gispen design tafel
Gispen Dutch design salontafel op chroombuis onderstel en zwartlak blad, h. 34, br. 135, d. 40 cm. ...[more]
Gispen buisframe salontafel
Gispen buisframe salontafel met grijs blad, model 501, ca. 1930, h. 50, diam. 70 cm. ...[more]
Tapijt, Lori 310 x 152 cm.
Lori carpet 310 x 152 cm.Tapijt, Lori 310 x 152 cm. ...[more]
Tapijt, Vintage 350 x 250 cm.
Vitage carpet 350 x 250 cm.Tapijt, Vintage 350 x 250 cm. ...[more]
Verzilverde bronzen Art Deco hanglamp met 5 gesatineerd glazen kelkkappen. ...[more]
Verzilverde Art Deco hanglamp
Verzilverde Art Deco hanglamp met 8 wit opaalglazen kappen in reliëfdecor. ...[more]
Rotan relax fauteuil op zwart metalen onderstel, ROHE, Noordwolde, ontw. Dirk van Sliedrecht ...[more]
kruk orlandini lucci
Zwart kunstof en verchroomd metalen verstelbare barkruk, model Golf, uitvoering door Velca, Milaan, ontwerper Roberto Lucci & Paolo Orlandini. g...
Kunststoffen etagere theetrolly
Design teatrolley, h. 63 diam. 44 cm.Kunststoffen etagere theetrolly, 60er jaren, h. 63 diam. 44 cm. ...[more]
Beeldje van voetballer
Gepatineerd metalen Art Deco sculptuur van voetballer en bal op marmeren basement, 30-er jaren, h. 18 cm. ...[more]
Lot van 10 boeken, w.o. kunst
Lot van 10 boeken, w.o. Bronzes, Decorative Arts. ...[more]
Rally stopwatch
Dubbele rallystopwatch, gerestaureerd, met led-verlichting, exelsior park. ...[more]
Porseleinen pot, Han Boerrigter
Porcelain pot with cover, decorated with flowers, sing. Han Boerrigter 2001, h. 39 cm.Porseleinen dekselpot voorzien van bloemen, gesign. onderzi...
Deels mahonie Art Deco staande schemerlamp/bijzettafel met opaline glazen kap, h. 205 cm. ...[more]
Zwart houten 'Chiavari chair'
Zwart houten zgn. 'Chiavari chair' met rieten zitting, Italië jaren '50 ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van opkomende zon, h. 160 x 200 cm. (1 van 2) ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom Japanse decoratie van figuren aan zee met karakter tekens h. 160 x 200 cm. (2 van 2) ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief van Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
glasplaat met decor van golfen
Glasplaat met polychroom relief met Japanse decoratie van bamboe, h. 150 x 212 cm. ...[more]
HAANEN, GEORGE GILLES VAN (1807-1879 of 1881), signed and dated 1832 l.l., woman with letter in window opening, oil on panel 40 x 32 cm.HAANEN, ...
Unknown, after Rembrandt, Christ taken of the cross, marouflé 41 x 31 cm.Onbekend, naar Rembrandt, kruisafname, marouflé 41 x 31 cm. ...[more]
Onbekend, onges. gezicht op sluis
Onbekend, onges. figuren bij sluis, paneel 17 x 24 cm. ...[more]
Bloppoel, Antony van. Kippen op erf
BLOPPOEL, ANTONY VAN (1879-1971), signed l.r., barnyard, board 24 x 30 cm.BLOPPOEL, ANTONY VAN (1879-1971), ges. r.o., kippen op boerenerf, board...
Weissenbruch, landschap met schapen
WEISSENBRUCH, JOHANNES (1824-1903) landscape with sheep, watercolor 16 x 25 cm.WEISSENBRUCH JOHANNES (1824-1903), ges. l.o. herder op landweg en ...
CAUCHOIS, OWN HENRI (1850-1911), signed l.r., flower still life, oil on canvas 22 x 27 cm.CAUCHOIS, EUGENE HENRI (1850-1911), ges. r.o., bloemsti...
CAUCHOIS, OWN HENRI (1850-1911), signed l.r., flower still life, oil on canvas 22 x 27 cm.CAUCHOIS, EUGENE HENRI (1850-1911), ges. r.o., bloemsti...
Meerhout, Jan. Landschap, pendant
MEERHOUT, JAN (1633-1677), onges, en ges. l.o., wandelaar aan vaart, pendant paneel 30,5 x 40,5 cm. ...[more]
Kerkhoff, landschap, sepia
Unknown, with sign. l.l. 19th century, figures near large tree, sepia 16 x 20 cm.KERKHOFF, D., met sign. l.o. 19e eeuw, figuren in landschap, sep...
Serie van 4 gravures, zgn. Wapenkaarten, Wapenen der steden en oud-adelyke geslachten in de machtige republyke van Holland en West-Vriesland, ui...
Brolsma, Jan, boerderij aan vaart
Brolsma, Jan ges. boerderij aan vaart, doek 70 x 100 cm. ...[more]
Kregten, Jacob van. Bidden
KREGTEN VAN JACOB JAN (1878-1967),signed lr., pray before eating, oil on canvas 104 x 147 cm.KREGTEN VAN JACOB JAN (1878-1967), ges. r.o., bidden ...
Gravure: vue de la cour du prince
Vue de la Cour du Prince Statouder, engraving 18th century, 25 x 51 cm.Vue de la Cour du Prince Statouder, opticaprent 18e eeuw, 25 x 51 cm. .....
Raaphorst, Cornelis. Kittens
RAAPHORST, CORNELIS (1875-1954), signed l.l., five playing kittens, oil on canvas 64 x 78 cm.RAAPHORST, CORNELIS (1875-1954), ges. l.o., vijf spe...
Markus, Johan. Kasteel Arcen
MARKUS, JOHAN (1890-1919), signed and dated 1913 l.r., view of the gate of castle 'Arcen', oil on canvas 76 x 85 cm.MARKUS, JOHAN (1890-1919), ges...
Jole, Jef van. Koe
JOLE, JOSEPH VAN (1905-1961), signed l.r., cow, marouflé 17 x 24 cm.JOLE, JOSEPH VAN (1905-1961), ges. r.o., koe, marouflé 17 x 24 cm. ...[more]
Verhoesen, koeien, paneel
Verhoesen, Albertus (1806-1881), signed and dated 1836, cattle in landscape, panel 25 x 32 cm.VERHOESEN, ALBERTUS (1806-1881), ges. en gedat. 1836...
Ronner Knip. Henriette. Katten
RONNER KNIP, HENRIETTE (1821-1909), signed and dated 1847 l.r., portrait of cat family with scared kitten off playful dog, oil on panel 52 x 43 cm...
Voerman, Jan. Noppende paarden
VOERMAN, JAN (1857-1941), signed l.r, studded horses at the edge of the forest, oil on canvas 30 x 42 cm.VOERMAN, JAN (1857-1941), ges. r.o.,, n...
Artz, Constant. Eenden aan waterkant
ARTZ, CONSTANT (1870-1951), signed l.l.,mother duck with chicks at the water's edge, oil on panel 50 x 40 cm.ARTZ, CONSTANT (1870-1951), ges. l.o...
Angeren, J. van. Ruzie
ANGEREN, J. VAN, signed and dated 1916 l.r., quarrel between three dogs and a cat, oil on canvas 62 x 93 cm.ANGEREN, J. VAN, ges. en gedat. 1916 ...
TERLOUW, CORNELIS (1890-1948), sited l.r.,cows near the shed on the dune edge, oil on canvas 58 x 84 cm.TERLOUW, CORNELIS (1890-1948), ges. r.o.,...
Helfferich, W. Herder met vee
HELFFERICH, W, signed l.l., shepherd with goat, sheep and dog in spring sun, oil on panel 40 x 50 cm.HELFFERICH, W, ges. l.o., herder met geit, ...
Schouten,kippen, doek
Unknown, unclear. sign. l.l., chickens in shed, oil on canvas 40 x 60 cm.SCHOUTEN, G., ges. l.o., kippen in schuur, doek 40 x 60 cm. ...[more]
Onbekend, 18e eeuw. Jachtstilleven
Unknown, unsigned 18th century, hunting still life with partridges, oil on canvas 42 x 53 cm. -relined-Onbekend, onges., 18e eeuw, jachtstilleven...
Clercq, J.A. de, signed, syringas on a table, canvas 56 x 81 cm.CLERCQ, J.A. DE, ges. l.o., stilleven met seringen op tafel, doek 56 x 81 cm. ......
Eriks, Jacob. Pauw op muur
ERIKS, JACOB (1895-1965), signed and dated 1918 l.l., beautiful peacock on wall, mantelpiece on canvas 96 x 76 cm.ERIKS, JACOB (1895-1965), ges. e...
Onbekend, onges. 19e eeuw. Stilleven
Unknown, unges. 19th century after 17th century example, still life with ao roses and tulips in wicker basket, canvas 45 x 65 cm.Onbekend, onges....
Klombeck, landschap, doek
Klombeck, Johann Bernard (1815-1893), signed and dated 1839, panoramic landscape with strollers and ruin, canvas 59 x 74 cm.KLOMBECK, JOHANN BERNA...
Soedarsono, Trubus. Danseres
SUDARSONO, TRUBUS (1924-1966), signed l.l.,Indonesian dancer, oil on canvas 110 x 75 cm. -relined-SOEDARSONO, TRUBUS (1924-1966), ges. l.o., indo...
Overbeek, G.J. van, signed, horse and carriage in the snow, board 24 x 30 cm.OVERBEEK VAN GIJSBERTUS JOHANNES (1882-1947), ges. l.o., hooischeppen...
Wijngaarden, Theo van. Landschap
WIJNGAARDEN, THEO VAN (1874-1952), signed l.r., figure on a sandy road at canal, marouflé 25 x 21 cm.WIJNGAARDEN, THEO VAN (1874-1952), ges. r.o.,...
Benoit Levy, Jules. Interieur
BENOIT-LEVY, JULES (1866-1952), signed l.r., Volendam girl by the fireplace, oil on panel 27 x 19 cm.BENOIT-LEVY, JULES (1866-1952), ges. r.o., Vo...
-
1996 item(s)/page