- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
- Lots with images only
1996 item(s)/page
Tapijt, Keshan 422 x 305 cm.
Keshan carpet 422 x 305 cm.Tapijt, Keshan 422 x 305 cm. ...[more]
Bronze 6-lights chandelier with crystal, 19th centuryVerguld bronzen 6-lichts hangkroon met pegels, 19e eeuw ...[more]
IJzeren geldkist
Eiken George wandtafel
Vruchtenhouten armstoel
Vruchtenhouten armstoel op taps toelopende poten verbonden door regels. ...[more]
Tapijt, Heriz 376 x 283 cm.
Heriz carpet 376 x 283 cm.Tapijt, Heriz 376 x 283 cm. ...[more]
Footstool with brown leather, h. 27, w. 46, d. 32 cm.Bruinlederen voetenbank op houten pootjes, h. 27, br. 46, d.32 cm. ...[more]
Eiken piratenkist
Eiken "piratenkist" met bolle deksel en smeedijzeren steunen en slotplaat, Duitsland 18e eeuw, h. 90, br. 122, d. 63 cm. ...[more]
Eiken hangoortafel met lade
Mahonie dressoir/boekenkast met 5 open schappen en 3 laden, h. 93, br. 220, d. 32 cm. ...[more]
Eiken Gotisch bankje.
Tapijt, Tabriz 370 x 267 cm.
Tabriz carpet 370 x 267 cm.Tapijt, Tabriz 370 x 267 cm. ...[more]
Kanstanjehouten tafel op taps toelopende poten verbonden door metalen steunen, Spanje 18e eeuw., h. 73, br. 126, d. 76 cm. ...[more]
Eiken gestoken armstoel
Eiken dekenkist
Oak chest, h. 57, w. 100, d. 47 cm.Eiken dekenkist met interne lade op blokpoten, h. 57, br. 100, d. 47 cm. ...[more]
Noten armstoel, 18e eeuw
Walnut armchair, France 18th centuryNoten armstoel op blokpoten verbonden door regels, Frankrijk 18e eeuw. ...[more]
Eiken dekenkist met 3 frontpanelen, eind 19e eeuw, h. 58, br. 103, d. 46 cm. ...[more]
Verguld koperen kroon
Vergulde bronzen 6-lichts hanglamp met cannelures, parelrand, rozetten en glazen bloemkapjes (1 afwijkend), eind 19e eeuw. h. 92 cm. ...[more]
Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm.
Carpet, Jaz, 360 x 265 cm.Tapijt, Jaz, 360 x 265 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 210 x 132 cm.
Keshan carpet 210 x 132 cm.Tapijt, Keshan 210 x 132 cm. ...[more]
Tapijt, Tabriz 180 x 123 cm.
Tabriz carpet 180 x 123 cm.Tapijt, India Bidjar met Tabriz motieven, 180 x 123 cm. ...[more]
Mahonie Louis XVI kabinet
Tapijt, Kirman Lavar, 360 x 265 cm. (sleetse plek) ...[more]
Bronzen 5-lichts hallantaarn
Bronzen 5-lichts hallantaarn met geëtste glazen vensters, h. 82 cm. ...[more]
Bronzen 4-lichts hallantaarn
Bronzen 4-lichts hallantaarn met geëtste glazen vensters, h. 100 cm. ...[more]
Mahonie chiffoniere met 7 laden
Walnut armchair with striped fabricNoten oorfauteuil met gestreepte bekleding. ...[more]
Walnut adjustable stool with green velvetNoten in hoogte verstelbare pianokruk met groen velourse zitting. ...[more]
Kastanjehouten dekselkist
Tapijt, Kirman Lavar, 346 x 266 cm. (sleetse plekken) ...[more]
Mahonie met zwartlak kuifkast
Hoefvormige armstoel
Armchair with brown leatherHoefvormige armstoel bekleed met bruin leer ...[more]
Mahonie turfbak met deksel
Mahonie turfbak met deksel en koperen beslag, ca. 1900, h. 35, br. 43, d. 31 cm. ...[more]
Eiken Amerikaanse rocking chair
Oak rocking chair with embroidered fabrik, 19th centuryEiken Amerikaanse rocking chair met geborduurde bekleding, 19e eeuw. ...[more]
Mahonie Willem III speeltafel
Noten Willem III theestoof
Mahogany Willem III tea stew, about 1880 (imperfect)Noten Willem III theestoof, (defect) met roodkoperen waterketel, ca. 1880. ...[more]
Mahonie commode met 4 laden
Mahonie Victoriaanse toilettafel
Tapijt, Esfahan 377 x 281 cm.
Tapijt, Esfahan 377 x 281 cm. ...[more]
Mahonie spinnekop tafel
Mahonie spinnekop tafel
1996 item(s)/page