- Armbanden (12)
- Aziatica (47)
- Aziatisch porselein & aardewer (32)
- Broches (15)
- Colliers (16)
- Curiosa (modern) overige (69)
- Diverse (lots) (9)
- Drukwerk (klassiek) (17)
- Europees porselein & aardewerk (38)
- Europese Curiosa (90)
- Grafiek (modern) (111)
- Horloges (12)
- Kasten (klassiek) (118)
- Kasten (modern) (38)
- Keramiek en glaswerk (modern) (22)
- Klokken (klassiek) (5)
- Klokken (modern) (6)
- Luxury goods (tassen, pennen) (20)
- Maritiem Algemeen (137)
- Maritiem Schilderijen (115)
- Oorbellen (38)
- Ringen (60)
- Schilderijen (klassiek) (254)
- Schilderijen (modern) (201)
- Sculpturen (modern) (24)
- Spiegels (klassiek) (10)
- Stoelen en Banken (klassiek) (61)
- Stoelen en banken (modern) (61)
- Tafels (klassiek) (54)
- Tafels (modern) (29)
- Tapijten (klassiek) (40)
- Tapijten (modern) (28)
- Verlichting (klassiek) (17)
- Verlichting (modern) (73)
- Zilveren & gouden voorwerpen (115)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (571)
- Furniture (371)
- Collectables (297)
- Jewellery (156)
- Prints (128)
- Silver & Silver-plated items (115)
- Lighting (90)
- Carpets & Rugs (69)
- Chinese Works of Art (49)
- Ceramics (38)
- Sculpture (24)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Glassware (20)
- Vintage Fashion (16)
- Clocks (11)
- Watches & Watch accessories (9)
- Japanese Works of Art (5)
- Islamic Works of Art (2)
- Maps (2)
- Lots with images only
1996 item(s)/page
Mahonie Willem III open bonheur.
Roodkoperen haardscherm
Red copper fire screen, h. 65, w. 62 cm.Roodkoperen haardscherm met lauwerkrans op smeedijzeren poten, h. 65, br. 62 cm. ...[more]
IJzeren kluis + sleutel
IJzeren kluis met slotplaat van leeuwenkop, h. 45, br. 38, d. 27 cm. + sleutel ...[more]
Kristallen 6-lichts hangkroon
6-light pendant lamp with cristalKristallen 6-lichts hangkroon met pegels en vetkragen, h. 50 cm. ...[more]
Eiken linnenpers
Mahonie pottenkastje/nachtkastje
Mahonie Biedermeier pottenkastje/nachtkastje met jaloeziedeur en lade, 19e eeuw, h. 70, br. 57, d. 36 cm. ...[more]
Serie van 4 Horrix stoelen
a set of 4 Horrix chair, 19th century (mark)Serie van 4 noten Horrix stoelen met rieten zitting, 19e eeuw. (gebrandmerk onderzijde) ...[more]
Serie van 4 eiken stoelen
Set of 4 oak chairsSerie van 4 eiken stoelen met houten zitting. ...[more]
Bronzen 4-lichts hallantaarn
Bronzen 4-lichts hallantaarn met geslepen glasplaten, h. 85 cm. ...[more]
Set of 4 mahogany chairs with blue skai, 19th centurySerie van 4 mahonie stoelen met blauw skai bekleed, 19e eeuw ...[more]
Deels mahonie uitschuiftafel
Mahogany, round table, 19th century, h. 74, diam. 98 cm.Mahonie ronde tafel op 3-sprant, 19e eeuw, h. 74, diam. 98 cm. ...[more]
Kazak carpet 415 x 110 cm.Tapijt loper, Kazak 415 x 110 cm. ...[more]
Tapijt, Indo Mir 370 x 275 cm.
Indo Mir carpet 370 x 275 cm.Tapijt, Indo Mir 370 x 275 cm. ...[more]
Eiken klepbureau
Bronze wine table with marble top, h. 78, diam. 37 cm.Bronzen wijntafeltje met marmeren blad, h. 78, diam. 37 cm. ...[more]
Mahonie Victoriaanse kledingkast
Tapijt, Heriz 360 x 275 cm.
Heriz carpet 360 x 275 cm. (imperfect)Tapijt, Heriz 360 x 275 cm. (verkleurd en slijtage plekken) ...[more]
Mahonie Biedermeier meidenkastje
Beukenhouten kinderstoel
Iepenhouten stoel met groen velourse beklding, 18e eeuw. ...[more]
Serie van 4 Victoriaanse stoelen
Mahonie Victoriaanse toilettafel
Lot van twee theestoven
Lot van een mahonie latjesstoof met koperen binnenbak en een mahonie emmer theestoof met koperen hengsel en binnenbak. ...[more]
Een mahonie Victoriaanse "Stomme knecht" met twee bestekladen en zijbladen, Engeland ca. 1880, h. 76, br. 97, d. 52 cm. ...[more]
Shanghai silk carpet, 95 x 63 cm.Tapijt, zijden China Qom 95 x 63 cm. ...[more]
Mahonie tafel
Mahonie tafel met geschulpte bladrand op gestoken poten verbonden met regels en acanthusblad, 19e eeuw, h. 78, br. 130, d. 103 cm. ...[more]
Teakhouten commode, Indonesië
Eiken en noten linnenpers met 3 diverse paneeldeuren, vroeg 19e eeuw, h. 195, br. 80, d. 60 cm. ...[more]
tafel kunstkabinet
Mahonie wascommode
Oak shelf cabinet with door and drawer, h. 119, w. 73, d. 39 cm.Eiken etagere kast met paneeldeurtje en lade, h. 119, br. 73, d. 39 cm. ...[more]
Mahonie gefineerde hoekkast
Noten Chippendale-stijl dressoir
Mahonie lektuurbak
Mahonie lektuurbak met 6 vakken op gedraaide poten verbonden door regels, h. 85, br. 93, d. 40 cm. ...[more]
Noten porselein kast met gestoken kuif, 2 orgelgebogen laden op kruispoot, 19e eeuw, h. 184, br. 91, d. 30 cm. ...[more]
Tapijt, Keshan 298 x 195 cm.
Keshan carpet 298 x 195 cm.Tapijt, Keshan 298 x 195 cm. ...[more]
Geel metalen 8-lichts hanglamp
Metal pendant lamp with 8 lightsGeel metalen 8-lichts hanglamp met pegels ...[more]
Wortelnoten gefineerde theetafel
Teakhouten ovale theekastje
Koloniale kussenkast
Eiken bidbankje met inscriptie
Eiken neo- Renaissance credens
Eiken barok-stijl 1-deurs kastje
Eiken Barok-stijl kast met kussendeur en snijwerk in het front, Holland, ca. 1900, h. 107, b. 120, d. 52 cm ...[more]
Eiken Dagobert met leeuwenmaskers. ...[more]
Eiken dekenkist versierd met snijwerk, Engeland 17e eeuw h.71, br.112 en d.52 cm. ...[more]
Eiken Mechelse jachtbuffet
Gebeitst grenen lessenaar
Gebeitst grenen lessenaar op eiken gedraaide poot uitlopend in 3 sprant, h. 153 cm. ...[more]
Tapijt, Tabriz 202 x 153 cm.
Tabriz carpet 202 x 153 cm.Tapijt, Tabriz 202 x 153 cm. ...[more]
Walnoten Renaissance-stijl tafel
Eiken Mechelse bibliotheekkast
Eiken Mechelse bibliotheekkast met gestoken fries en 2 deels glazen deuren, 19e eeuw, h. 188, br. 125, d. 41 cm. ...[more]
Noten klepbureau
Noten Louis XV-stijl klepbureau met interieur van keldertje, laden en vakken op 3 gebogen laden, h. 101, br. 80, d. 53 cm. ...[more]
Mahonie archiefkast met 16 laden
Mahonie archiefkast met 16 laden, 20e eeuw, h. 153, br. 90, d. 40 cm. ...[more]
1996 item(s)/page