- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 item(s)/page
Belouds bidkleed en Belouds kleedje
Belouds bidkleed en Belouds kleedje 138 x 80 cm 70 x 82 cm [2]
Twee Perzische kleedjes
Twee Perzische kleedjes 64 x 60 cm 51 x 65 cm [2]
Oosters kleed,
Oosters kleed, beschadigd, gaten 565 x 475 cm [1] ...[more]
Bidjar, ca. 1900,
Bidjar, ca. 1900, Perzisch nomadisch kleed 213 x 141 cm [1] Bidjar Persian nomadic rug, ca. 1900
Heriz Serapi kleed, ca. 1870
Heriz Serapi kleed, ca. 1870 (sleets) 344 x 274 cm [1] ...[more]
Schouwstuk spiegel en schildering op doek in verguld en gebronsde omlijsting in Louis XV-stijl, 19de
Rechthoekige spiegel in rijk gestoken verguld/gebronsd houten lijst, de kuif met adellijk wapen h. 106 en br. 70 cm [1] ...[more]
Spiegel in gezwart eikenhouten robbellijst met schildpad, 19e eeuw h. 54 en br. 47 cm [1] ...[more]
Gefacetteerde spiegel in gezwart houten robbellijst met schildpad h. 111 en br. 80 cm [1] ...[more]
Spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met kopjes, parelrand en kuif h. 193 en br. 53 cm [1] ...[more]
Verguld houten convexspiegel, 'butlerspiegel', Empire, met dolfijnen in de kuif [1] ...[more]
Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19de eeuw, met kuif h. 79 en br. 46 cm [1] ...[more]
Spiegel in crème en verguld gelakt houten lijst, Louis XVI, ca. 1800 (besch.) h. 126 en br. 69 cm [1] ...[more]
Spiegel in verguld houten lijst, Napoleon III. De kuif met draken en vaasornament h. 137 en br. 75 cm [1] ...[more]
Zwart gebeitst houten staande schemerlamp, art deco, op driesprant. Met kap (besch.) h. 182 cm [1] ...[more]
Damspiegel in verguld houten lijst, ca. 1800 h. 209 en br. 48 cm ...[more]
Vierlichts kroon
Vierlichts kroon met kristallen prisma 's en pegels diam. 45 en h. 90 cm [1] ...[more]
Damspiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw h. 198 en br. 46 cm [1] ...[more]
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw, met florale hoekstukken h. 171 en br. 81 cm [1] ...[more]
Venetiaanse spiegel,
Venetiaanse spiegel, zeer defect, losse stukjes erbij h. 117 en br. 68 cm [1] ...[more]
Paar geëlektrificeerde zeslichts messing kronen met stoffen kapjes, kristallen prisma's en pegels diam 45 en h. 65 cm [2] ...[more]
Verguld bronzen en messing zakkroon, 19e eeuw, met acanthusbladeren, kristallen prisma's en pegels diam. 57 en h. 73 cm [1] ...[more]
Paar kapitale Marokkaanse lantaarns,
Paar kapitale Marokkaanse lantaarns, ajour zwart gelakt metaal met vele ruitjes h. 163 cm [2] ...[more]
Messing zeslichts kaarsenbolkroontje
Messing zeslichts kaarsenbolkroontje diam 46 en h. 41 cm [1] ...[more]
Egbert van Heemskerck (1634-1704)
Egbert van Heemskerck (1634-1704) Kaartspelende figuren paneel, ongesign., 19 x 18 cm. [1] ...[more]
Vlaamse School, 17e eeuw
Vlaamse School, 17e eeuw Zittende vrouw bij een beekje paneel, 25 x 31 cm. [1] ...[more]
Naar Jan Micker, 17e eeuw
Naar Jan Micker, 17e eeuw De brede en de smalle weg (Mattheus 7:13-23) paneel, 38 x 50 cm. [1] ...[more]
Nicholaas Riegen (1827-1889)
Nicholaas Riegen (1827-1889) Schepen op een meer doek, gesign. l.o., scheurtje in doek, 43 x 62 cm. [1] ...[more]
Nicolaas Maes (1634-1693)
Nicolaas Maes (1634-1693) Portret van een dame doek, 45 x 35 cm. [1] ...[more]
Vlaamse School 17de eeuw
Vlaamse School 17de eeuw De Heilige Hiëronymus paneel, 26 x 21 cm. [1] ...[more]
J.D.G. Boufe (18e eeuw)
Willem Romeyn (1624-1694)
Willem Romeyn (1624-1694) Stier en een koe bij een rivier, een stad in de verte paneel, gesign. WR l.o., 15,5 x 25 cm. [1] ...[more]
Tobias Stranovius (ca. 1684-1756)
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Voorstelling van putti die pijlen smeden doek, niet ingelijst, 130 x 100 cm. [1] ...[more]
3448 item(s)/page