Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Sale Section
  • 3448 item(s)

Adolf Öberlander (1845-1923) Portret van Johannes Brahms, Wenen 1898 inkttekening, gesign. r.o., 28,5 x 24,5 cm. [map] ...[more]

Nicolaas Bastert (1854-1939) Huizen langs een sloot potlood en pastel, gesign. r.o., 30 x 42 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e /19e eeuw Koeien in een heuvellandschap inkt en aquarel, onduidelijk gesign. r.o., 13 x 10 cm. [1] ...[more]

Jan Wiegers (1893-1959) Landschap met boerderij rood krijt, gesign. r.o., '38, 35 x 48 cm. [1] ...[more]

Toegeschreven aan Pieter Barbiers (1749-1842) Winters tafereel aquarel, ongesign., 45 x 56 cm. [1] ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) Portret van een vrouw potlood en houtskool, gesign. r.o., 1934, 48 x 35 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, begin 20e eeuw Drie panelen met afbeelding van heilige driemaal paneel, 73 x 33 cm. [3] ...[more]

Willem van konijnenburg (1868-1943) Herder met koeien inkttekening, gemon. l.o., 1892, 17,5 x 26 cm. [1] ...[more]

Lizzy Ansingh (1875-1959) 'Eerste kinderpartij' gemengde techniek op papier, gesign. r.o., mei 1952, 24 x 22 cm. [1] ...[more]

Jos Speybrouck (1891-1956) Serie van 58 litho's, in houten wissellijst [1] ...[more]

Diverse grafiek en tekeningen, 18e t/m 20e eeuw [ds] ...[more]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Bij Abcoude pastel, gesign. l.o., 23,5 x 29 cm. [1] ...[more]

Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw [2dzn.] ...[more]

Max Rädecker (1914-1987) Figuren voor een huis, Frankrijk houtskool en wit krijt, gesign. r.o., 19.., 35 x 25 cm. [1] ...[more]

Diverse grafiek, 17e t/m 19e eeuw [2dzn] ...[more]

Georges Rober (1893-1969) Compositie met schelpen pastel, gesign. l.o., 43 x 54 cm. [1] ...[more]

Frans Hettinga, acht affiches, 'Gnerk de witte gnotor' acht affiches, 125 x 90 cm. [map] ...[more]

Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944) Aronskelken houtsnede, ongesign., Van Es H 090, 60 x 44 cm. [1] ...[more]

Paul Justin Marcel Balmigiere (1882-1953) Gezicht op een dorp maroufle, gesign. r.o., 27 x 35 cm. [1] ...[more]

Piet van der Hem (1885-1961) Buurtpraatje ets, niet ingelijst, 1911, gesign. r.o., 23 x 16 cm. [1] ...[more]

Piet van der Hem (1885-1961) Figuren op straat, Amsterdam ets, niet ingelijst, 1911, gesign. r.o., 15 x 18 cm. [1] ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o., eerste helft 20e eeuw 'Clochards de Paris' gouache, 37 x 27 cm. [1] ...[more]

Onduidelijk gesign. l.o. Portret van een vrouw houtskool krijt, 1923, 60 x 47 cm. [1] ...[more]

Louis Stuijs (19e/20e eeuw) Christus wordt aan het kruis genageld doek, resten signatuur r.o., 70 x 60 cm. [1] ...[more]

De Werd (20e eeuw) De rijke jongeling paneel, gesign. r.o., 116 x 140 cm. [1] ...[more]

Chris Soer (1882-1961) Twee tekeningen. Hierbij twee tekeningen door J.E. van de Wetering de Rooij [4] ...[more]

Jan Mankes (1889-1920) Schreeuwende kraai houtsnede, gemonogrammeerd in het blok, 20 x 24 cm. [1] ...[more]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Map met diverse tekeningen. Hierbij enkele andere tekeningen [map] ...[more]

Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op de Hoofdtoren en de haven van Hoorn inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 30 cm. [1] ...[more]

Onbekende kunstenaar, ca. 1900 Bloemen doek, beschadigd, 125 x 70 cm. [1] ...[more]

Lot 4906

TERUGGETROKKEN

TERUGGETROKKEN [2] ...[more]

Alphons Vermeir (1905-1994) Stadsgezicht doek 50 x 65 cm. gesign. r.o. 1 ...[more]

Bob Buys (1912-1970) 'Kleine chrysanten' doek, niet ingelijst, verso studie muzikanten, 45 x 33 cm. [1] ...[more]

Willem van Konijnenburg (1868-1943) Zittende man houtskool en wit krijt, gemon. l.o., 75 x 55 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 20e eeuw Koeien aan de waterkant doek, ongesign., 50 x 70 cm. [1] ...[more]

Gesigneerd Bernard Lamotte 1930 Danser en muzikanten gouache, 52 x 36 cm. [1] ...[more]

Gesigneerd Maks l.o. Schepen aan een steiger doek, niet ingelijst, 32 x 47 cm. [1] ...[more]

Jacques Witjens (1881-1956) Boer bij kippen doek, gesign. l.o., 28 x 36 cm. [1] ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o. Kanaal in Venetië doek, 1911, 55 x 74 cm. [1] ...[more]

Jos van de Wall Perné (1877-1911) Huis bij een bollenveld board, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]

Italaanse school, 19e eeuw Twee kinderen bij een huis doek, ovaal, 60 x 54 cm. [1] ...[more]

Jan Peeters (1912-1992) Stilleven met Afrikaans beeld aquarel, gesign. r.o., '68, 43 x 35 cm. [1] ...[more]

  • 3448 item(s)