- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 item(s)/page
Jan van der Linde (1864-1945)
Jan van der Linde (1864-1945) Twee aquarellen. Hierbij twee tekeningen. [4] ...[more]
S. Waterman (20e eeuw)
S. Waterman (20e eeuw) Stilleven aquarel en gouache, gesign. m.o., 33 x 47 cm. [1] ...[more]
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985) litho, ongesign., 34 x 25 cm. [1] ...[more]
Willem van Konijnenburg (1868-1943)
Frits Maris (1873-1935)
Frits Maris (1873-1935) Gezicht op een dorp paneel, gesign. l.o., 21,5 x 28,5 cm. [1] ...[more]
Johannes Bosboom (1817-1891)
Johannes Bosboom (1817-1891) Kerkinterieur inkt en aquarel [1] ...[more]
Jan Knikker (1889-1957)
Jan Knikker (1889-1957) Landschap met figuren doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 30 x 36 cm. [1] ...[more]
Elias Stark (1849-1933)
Elias Stark (1849-1933) Gezicht op een vaart paneel, gesign. l.o., 1890, 30 x 50 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesign. r.o., 1931
Onduidelijk gesign. r.o., 1931 Stadsgezicht doek, 58 x 78 cm. [1] ...[more]
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970)
Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970) Het stoomschip 'Groningen'op zee board, gesign. r.o., 1933, 63 x 95 cm. [1] ...[more]
Naar Isaac Israels
Naar Isaac Israels Tekening. Hierbij vier diverse tekeningen [5] ...[more]
Hendrik Maarten Krabbé (1868-1931)
Hendrik Maarten Krabbé (1868-1931) Stilleven maroufle, gesign. l.b., 38 x 20 cm. [1] ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)
Gérard Grassere (1915-1994) Vrouw met sinaasappels doek, gesign. l.o., '63, 85 x 80 cm. [1] ...[more]
Henry Bing (1888-1965)
Henry Bing (1888-1965) Karikatuur inkt opgehoogd met wit, gesign. r.o., 36,5 x 31,5 cm. [1] ...[more]
Enrico di Tomasso (geb. 1928)
Enrico di Tomasso (geb. 1928) Heuvellandschap aquarel, gesign. r.o., 28 x 38 cm. [1] ...[more]
Hollandse school
Hollandse school Portret van een man met kanten kraag paneel, 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw
Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Twee jagers in een veld / Twee jagers bij een huis tweemaal doek, 70 x 56 cm. [2] ...[more]
Mogelijk van de hand van Conradijn Cunaeus Studie van honden board, ongesign., 45 x 27 cm. [1] ...[more]
Engelse school, 19e eeuw
Engelse school, 19e eeuw 'Dornje' aquarel, 29 x 24 cm. [1] ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)
Gérard Grassere (1915-1994) Drie figuren pastel en gouache, gesign. l.o., 52 x 44 cm. [1] ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)
Gérard Grassere (1915-1994) 'De nachtelijke rit' pastel en gouache, gesign. r.o., 47 x 39 cm. [1] ...[more]
C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966) Herderik met kudde schapen doek, gesign. r.o., 40 x 70 cm. [1] ...[more]
Vier diverse gravures, 17e t/m 19e eeuw en Jan Strube,litho [1+ds] ...[more]
Franse school, ca. 1900
Franse school, ca. 1900 Figuur in een bos paneel, niet ingelijst, 1900, 40,5 x 31 cm. [1] ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)
Gérard Grassere (1915-1994) Vrouw met lamp board, gesign. r.o., ca. 1940, 82 x 60 cm. [1] ...[more]
Jan Makkes (1935-1999)
Jan Makkes (1935-1999) Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 1973, 70 x 100 cm. [1] ...[more]
Jan Makkes (1935-1999)
Jan Makkes (1935-1999) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1] ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)
Jan Makkes (1935-1999)
Jan Makkes (1935-1999) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 60 x 70 cm. [1] ...[more]
Frans Hoos (1884-1966)
Frans Hoos (1884-1966) Gezicht op een dorp doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. [1] ...[more]
Twee schilderijen, 20e eeuw
Twee schilderijen, 20e eeuw Zwaan in een sloot / bloemstilleven tweemaal board, 30 x 40 cm. [2] ...[more]
Piet Coldewey (1877-1962)
Rudi Seidel (geb. 1938)
Adelinde Maud van Schaik-Russell (1876-1965) Gezicht op een tuin doek, gesign. r.o., 115 x 95 cm. [1] ...[more]
Johannes Matthijs den Ouden (geb. 1948) Landschap met bomen doek, gesign. l.o., 1978, 90 x 110 cm. [1] ...[more]
Rie de Balbian Verster-Bolderhey (1890-1990) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm. [1] ...[more]
Wilhelm Hambüchen (1869-1939)
Wilhelm Hambüchen (1869-1939) Vissersboten bij het strand doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Julius Paulsen (1860-1940)
Julius Paulsen (1860-1940) Portret van de dochter van de kunstenaar doek, ongesign., 36 x 32,5 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw
Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw Zandzuiger aan de Amstelveenseweg, 1907 maroufle, 55 x 33 cm. [1] ...[more]
Albert Buikema (1949-1994)
Albert Buikema (1949-1994) Schepen bij het strand doek ...[more]
R. van Donselaar (20e eeuw)
Ellen Fischer (1889-1966)
Ellen Fischer (1889-1966) Landschap met vrouw bij hooiberg doek, ongesign., 27 x 41 cm. [1] ...[more]
Gérard Grassere (1915-1994)
Gérard Grassere (1915-1994) De panfluitspeler doek, gesign. r.o., 80 x 80 cm. [1] ...[more]
Drie diverse schilderijlijsten, 19e/vroeg 20e eeuw binnenmaat 73 x 43 cm., 57 x 42 cm. en 52 x 36 cm. [3] ...[more]
P. Colman (20e eeuw)
P. Colman (20e eeuw) Moeder met kind in een tuin doek, 60 x 50 cm. [1] ...[more]
Gysbert Voskuyl (1915-2004)
Gysbert Voskuyl (1915-2004) "Mari Lou" tekening 48 x 64 cm. gesign. r.o., '83 ...[more]
Johannes Albertus Hestermann Jr. (1877-1955) Stilleven met fruit doek, gesign. r.o., 20,5 x 25 cm. [1] ...[more]
Russische School, 1947
Russische School, 1947 Werkende vrouw en soldaat op het land olieverf op karton, 24 x 33 cm. [1] ...[more]
Adri Bleijs (1877-1964)
Adri Bleijs (1877-1964) Volendammer visser doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Vier diverse schilderijlijsten, 19e/20e eeuw binnenmaat 86 x 59, 63 x 48, 71 x 51, 78 x 40 cm. [4] ...[more]
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)
Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Stilleven doek, beschadigd, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 80 x 60 cm. [1] ...[more]
Gesigneerd Mauve
Gesigneerd Mauve Herder board, gesign. r.o., 22 x 13 cm. [1] ...[more]
L. van Straaten (19e eeuw)
L. van Straaten (19e eeuw) Gezicht op het IJ met Amsterdam in de verte gouache, 40 x 60 cm. [1] ...[more]
Drie diverse gravures, 18e/19e eeuw
Drie diverse gravures, 18e/19e eeuw ...[more]
Rudolf Wenghart (1887-1965)
L. van Straaten (19e eeuw)
L. van Straaten (19e eeuw) Binnenhaven bij een molen aquarel, 40 x 60 cm. [1] ...[more]
Onbekende kunstenaar, 20e eeuw
Hollandse school, 20e eeuw,
Hollandse school, 20e eeuw, Twee schilderijen met afbeeldingen van schepen in havens tweemaal doek, 40 x 60 cm. [2] ...[more]
Hollandse school, 20e eeuw
Victoria Kovalenchikova (1978)
Victoria Kovalenchikova (1978) Bloemstilleven doek, verso gesign., r.o. gesign., 2007, 39 x 60 cm. [1] ...[more]
3448 item(s)/page