Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Japan, Satsuma kom, Meiji periode, met vele heiligen en geknepen rand. Gesigneerd diam. 18 cm. [1] ...[more]

Japan, keramiek kom en Fukagawa merk, porseleinen schotel, 20e eeuw. diam. 19 en 22,5 cm. [2] ...[more]

Japan, houtsnede, toegeschreven aan Keisai Eisen (1790-1848) Shunga. In lijst 23 x 37 cm. [1] ...[more]

Japan, schildering, mogelijk 17e eeuw, Shunga [1] ...[more]

Japan, houtsnede, school van Utamaro, Shunga, geisha heeft net een kop thee ingeschonken. In lijst 18,5 x 25,5 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, eind 18e eeuw, mogelijk van de hand van Kiyonaga of Shuncho, Shunga. In lijst [1] ...[more]

Japan, schildering, mogelijk 18e of 19e eeuw, Shunga. In lijst 40 x 28,5 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, door Utamaro (c. 1753-1806), Shunga, uit de serie 'Komatsu biki'. In lijst 23,5 x 37 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, Kitagawa Utamaro (1754 – 1806) Shunga. Uit de serie 'Komatsu Biku'. Oban, in lijst [1] ...[more]

Japan, houtsnede, door Eisui, Drie Oiran met hun gevolg bij een Dochu op nieuwjaarsdag. In lijst 35 x 24 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, door Kuniyasu, ca. 1820, Shunga. In lijst. 22,5 x 36 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, Isoda Koryusai (1735-1790), Shunga, ca. 1770. In lijst 18 x 24 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, Kikugawa Eizan (1787-1867), Shunga. In lijst [1] ...[more]

Japan, houtsnede, Yushido Shincho (1750-1800), Shunga. In lijst [1] ...[more]

Japan, Toyokuni Utagawa (1769-1825), houtsnede, Acteur. In lijst 21 x 15 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, toegeschreven aan Kikugawa Eizan (1787-1867), Shunga. In lijst 24 x 35 cm. [1] ...[more]

Japan, houtsnede, school van Utamaro, ca. 1800, Shunga, geisha reinigt het oor van haar bezoeker. Oban, in lijst [1] ...[more]

Japan, vijf diverse houtsnedes, 19e eeuw, w.b. Utagawa school en Kikugawa Eizan [4] ...[more]

Japan, album met surimono's, Meiji Periode met Shunga prenten 22 bladzijden. 20 x 14 cm. [1]

Japan, drie houtsnedes, drieluiken, [3] ...[more]

Japan, houtsnede, drieluik [1] ...[more]

Japan, drie houtsnedes [3] ...[more]

Japan, twee houtsnedes, 18e eeuw [2] ...[more]

Japan, houtsnede , theehuis ...[more]

Thailand, a bronze hand and a buste, 18th century. Bought at Galerie Lemaire, 60's-70's l. 10,5 en h. 4 cm [2] ...[more]

Tibet, a necklace with coral, turquoise, metal and faceted green stone beads l. 28 cm [1] ...[more]

Tibet, a necklace of coral and silver alloy beads, ca. 1920, with one large silver alloy amulet l. 21 cm [1] ...[more]

Tibet, a pair of necklaces with fine rounded turquoise- and silver beads l. 26 and 43 cm [2]

Indonesia, chest with drawers and a mirror on stand, richly decorated panels for Chinese clientele h. 120 x 52 cm [1] ...[more]

Perzië Ghalamkar textiel, Qajar, 19e eeuw 87 x 133 cm [1] Persia, Ghalamkar textile, Qajar Dynasty, mid 19th century

China, tangkha, 20e eeuw Groene Tara, met zijden omlijsting 64 x 48 cm [1] ...[more]

India, lakwerk pennendoos, 19e eeuw, met reliëf beschildering van florale patronen. Met metalen schaar. br. 28 cm [1] ...[more]

Tibet, verguld bronzen Boeddha, 17e-18e eeuw. met twee kleine rode steentjes en resten van rode offering h. 15,5 cm [1] ...[more]

Tibet, verguld bronzen Boeddha, 19e eeuw gezeten op dubbele lotustroon, met botercup in de hand h. 18 cm [1] ...[more]

Chino-Tibet, verzilverd bronzen hoogwaardigheidsbekleder, mogelijk 19e eeuw, h. 21 cm [1] ...[more]

Bruin gepatineerd antieke bronzen Boeddha en houten Boeddha, beiden in lotushouding h. 23 en 29 cm [2] ...[more]

  • 3448 item(s)