Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Jan van der Linde (1864-1945) Twee aquarellen. Hierbij twee tekeningen. [4] ...[more]

S. Waterman (20e eeuw) Stilleven aquarel en gouache, gesign. m.o., 33 x 47 cm. [1] ...[more]

Marc Chagall (1887-1985) litho, ongesign., 34 x 25 cm. [1] ...[more]

Frits Maris (1873-1935) Gezicht op een dorp paneel, gesign. l.o., 21,5 x 28,5 cm. [1] ...[more]

Johannes Bosboom (1817-1891) Kerkinterieur inkt en aquarel [1] ...[more]

Jan Knikker (1889-1957) Landschap met figuren doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 30 x 36 cm. [1] ...[more]

Elias Stark (1849-1933) Gezicht op een vaart paneel, gesign. l.o., 1890, 30 x 50 cm. [1] ...[more]

Onduidelijk gesign. r.o., 1931 Stadsgezicht doek, 58 x 78 cm. [1] ...[more]

Haaike Abraham Jaarsma (1881-1970) Het stoomschip 'Groningen'op zee board, gesign. r.o., 1933, 63 x 95 cm. [1] ...[more]

Naar Isaac Israels Tekening. Hierbij vier diverse tekeningen [5] ...[more]

Hendrik Maarten Krabbé (1868-1931) Stilleven maroufle, gesign. l.b., 38 x 20 cm. [1] ...[more]

Gérard Grassere (1915-1994) Vrouw met sinaasappels doek, gesign. l.o., '63, 85 x 80 cm. [1] ...[more]

Henry Bing (1888-1965) Karikatuur inkt opgehoogd met wit, gesign. r.o., 36,5 x 31,5 cm. [1] ...[more]

Enrico di Tomasso (geb. 1928) Heuvellandschap aquarel, gesign. r.o., 28 x 38 cm. [1] ...[more]

Lot 4935

Hollandse school

Hollandse school Portret van een man met kanten kraag paneel, 40 x 30 cm. [1] ...[more]

Onbekende kunstenaar, 19e eeuw Twee jagers in een veld / Twee jagers bij een huis tweemaal doek, 70 x 56 cm. [2] ...[more]

Mogelijk van de hand van Conradijn Cunaeus Studie van honden board, ongesign., 45 x 27 cm. [1] ...[more]

Engelse school, 19e eeuw 'Dornje' aquarel, 29 x 24 cm. [1] ...[more]

Gérard Grassere (1915-1994) Drie figuren pastel en gouache, gesign. l.o., 52 x 44 cm. [1] ...[more]

Gérard Grassere (1915-1994) 'De nachtelijke rit' pastel en gouache, gesign. r.o., 47 x 39 cm. [1] ...[more]

C. Verschuur (pseudoniem Cor Bouter 1888-1966) Herderik met kudde schapen doek, gesign. r.o., 40 x 70 cm. [1] ...[more]

Vier diverse gravures, 17e t/m 19e eeuw en Jan Strube,litho [1+ds] ...[more]

Franse school, ca. 1900 Figuur in een bos paneel, niet ingelijst, 1900, 40,5 x 31 cm. [1] ...[more]

Gérard Grassere (1915-1994) Vrouw met lamp board, gesign. r.o., ca. 1940, 82 x 60 cm. [1] ...[more]

Jan Makkes (1935-1999) Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 1973, 70 x 100 cm. [1] ...[more]

Jan Makkes (1935-1999) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1] ...[more]

Jan Makkes (1935-1999) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 60 x 70 cm. [1] ...[more]

Frans Hoos (1884-1966) Gezicht op een dorp doek, gesign. l.o., 40 x 30 cm. [1] ...[more]

Twee schilderijen, 20e eeuw Zwaan in een sloot / bloemstilleven tweemaal board, 30 x 40 cm. [2] ...[more]

Adelinde Maud van Schaik-Russell (1876-1965) Gezicht op een tuin doek, gesign. r.o., 115 x 95 cm. [1] ...[more]

Johannes Matthijs den Ouden (geb. 1948) Landschap met bomen doek, gesign. l.o., 1978, 90 x 110 cm. [1] ...[more]

Rie de Balbian Verster-Bolderhey (1890-1990) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 80 x 100 cm. [1] ...[more]

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) Vissersboten bij het strand doek, gesign. r.o., 60 x 80 cm. [1] ...[more]

Julius Paulsen (1860-1940) Portret van de dochter van de kunstenaar doek, ongesign., 36 x 32,5 cm. [1] ...[more]

Onbekende kunstenaar, begin 20e eeuw Zandzuiger aan de Amstelveenseweg, 1907 maroufle, 55 x 33 cm. [1] ...[more]

Albert Buikema (1949-1994) Schepen bij het strand doek ...[more]

Ellen Fischer (1889-1966) Landschap met vrouw bij hooiberg doek, ongesign., 27 x 41 cm. [1] ...[more]

Gérard Grassere (1915-1994) De panfluitspeler doek, gesign. r.o., 80 x 80 cm. [1] ...[more]

Drie diverse schilderijlijsten, 19e/vroeg 20e eeuw binnenmaat 73 x 43 cm., 57 x 42 cm. en 52 x 36 cm. [3] ...[more]

P. Colman (20e eeuw) Moeder met kind in een tuin doek, 60 x 50 cm. [1] ...[more]

Gysbert Voskuyl (1915-2004) "Mari Lou" tekening 48 x 64 cm. gesign. r.o., '83 ...[more]

Johannes Albertus Hestermann Jr. (1877-1955) Stilleven met fruit doek, gesign. r.o., 20,5 x 25 cm. [1] ...[more]

Russische School, 1947 Werkende vrouw en soldaat op het land olieverf op karton, 24 x 33 cm. [1] ...[more]

Adri Bleijs (1877-1964) Volendammer visser doek, gesign. r.o., 50 x 40 cm. [1] ...[more]

Vier diverse schilderijlijsten, 19e/20e eeuw binnenmaat 86 x 59, 63 x 48, 71 x 51, 78 x 40 cm. [4] ...[more]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Stilleven doek, beschadigd, niet ingelijst, gesigneerd r.o., 80 x 60 cm. [1] ...[more]

Lot 4974

Gesigneerd Mauve

Gesigneerd Mauve Herder board, gesign. r.o., 22 x 13 cm. [1] ...[more]

L. van Straaten (19e eeuw) Gezicht op het IJ met Amsterdam in de verte gouache, 40 x 60 cm. [1] ...[more]

Drie diverse gravures, 18e/19e eeuw ...[more]

L. van Straaten (19e eeuw) Binnenhaven bij een molen aquarel, 40 x 60 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 20e eeuw, Twee schilderijen met afbeeldingen van schepen in havens tweemaal doek, 40 x 60 cm. [2] ...[more]

Victoria Kovalenchikova (1978) Bloemstilleven doek, verso gesign., r.o. gesign., 2007, 39 x 60 cm. [1] ...[more]

  • 3448 item(s)