Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3448 item(s)

Antonin Strizek (geb. 1959) Landschap met ganzen doek, gesign. l.o., 1989, 105 x 85 cm. [1] ...[more]

Franse school, 19e eeuw Oriëntaalse vrouw met tamboerijn doek 66,5 x 53,5 cm. [1] ...[more]

Daan Mühlhaus (1907-1981) Schelpenvisser in de branding doek, gesign. r.o., 42 x 80 cm. [1] ...[more]

Louis Stutterheim (1873-1943) Polderlandschap doek, gesign. r.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]

Anna Gildemeester (1867-1945) Zittende vrouw houtskool en pastel, gesign. r.m., 46 x 33 cm. [1] ...[more]

Evert Moll (1878-1955) Haven van Scheveningen doek, gesign. r.o., 25 x 27,5 cm. [1] ...[more]

George Andries Roth (1809-1887) Gezicht op een meertje tussen de bomen paneel, gesign. r.o., 27 x 36 cm. [1] ...[more]

Robert Rosenberg (geb. 1962) Stadsgezicht Amsterdam doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [1] ...[more]

Georg Rueter (1875-1966) Landschap bij Sloterdijk doek, gesign. r.b., 31 x 33 cm. [1] ...[more]

Johan Meijer (1885-1970) Winters landschap doek, gesign. l.o., 60 x 100 cm. [1] ...[more]

Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) Gezicht op het Zeeheldenkwartier, Den Haag aquarel, gesign. l.o., 35 x 47 cm. [1] ...[more]

Evert Moll (1878-1955) Kade aan de Seine bij de Notre-Dame, Parijs doek 55 x 81 cm. gesign. l.o. 1 ...[more]

Toon Kelder (1894-1973) Studie van een vrouwelijk naakt houtskool, gesign. l.o., 55 x 35 cm. [1] ...[more]

Toon Kelder (1894-1973) Man te paard, staand naakt en krokodil schildersboard, gesign. l.o., 19 x 13 cm. [1] ...[more]

Toon Kelder (1894-1973) Studie van een staand naakt schildersboard, initialen r.o., 14,5 x 7 cm. [1] ...[more]

Jacobus Jan Koeman (1889-1974) Bloemstilleven doek, gesign. l.o., 125 x 100 cm. [1] ...[more]

Dick Pieters (geb. 1941) 'Bij de Steiger' paneel, monogram l.o., verso titel, 13,5 x 11,5 cm. [1] ...[more]

Con van Velsen (geb. 1948) 'Pijnappel' paneel, gesign. m.o., '88, 2,5 x 4,5 cm. [1] ...[more]

Con van Velsen (geb. 1948) 'Vruchtgebruik' paneel, gesign. m.o., 1987, herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, diam. 3 cm. ...[more]

Aad Hofman (geb. 1944) Stilleven met aardappelen doek, gesign. r.o., herkomst: Galerie Mokum, Amsterdam, 18 x 24 cm. [1] ...[more]

Jasper van Putten (1944-2009) 'Tweeling' board, gesign. l.o., sept 1985, 44 x 38 cm. [1] ...[more]

Raoul Martinez (1876-1973) Stilleven met zonnebloemen in een Chinese vaas doek, gesign. r.b., '31, 65 x 54 cm. [1] ...[more]

Raoul Martinez (1876-1973) Stilleven met fruit op een bord en bloemen in een kan board, gesign. r.b., 55 x 65 cm. [1] ...[more]

Daniël Noteboom (1877-1943) Schelpenvissers in de branding maroufle, gesign. r.o., 35 x 75 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Twee vrouwen op het land doek, gesign. r.o., 1920, 47 x 38 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Etende jongen aan een tafel met een hondje doek, gesign. l.o., 1918, 45 x 34 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Twee vrouwen op het land doek, gesign. r.o., 1920, kleine beschadiging, 40 x 46 cm. [1] ...[more]

Pierre Billet (1837-1922) Twee theedrinkende vrouwen doek, gesign. r.o., 1922, 38 x 46 cm. [1] ...[more]

Europese school, 17e/18e eeuw Christus draagt het kruis paneel, 64 x 47 cm. [1] ...[more]

Pieter Quast (1606-1647) Schaatsende boer ets, 18,5 x 15 cm. [1] ...[more]

Cornelis Kruseman (1797-1857) Zelfportret potlood, houtskool en rood krijt, gesign. r.o., 21,5 x 17 cm. [1] ...[more]

Onbekende kunstenaar, 17e/18e eeuw Figuren in een herberg doek, 24 x 31 cm. [1] ...[more]

Gesigneerd G. v. Emmerik Boten voor een stad doek, gesign. r.o., 60 x 75 cm. [1] ...[more]

Italiaanse school, 17e/18e eeuw De aanbidding der herders doek, ovaal, 55 x 44 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 18e eeuw Schip in een storm doek, 38 x 58 cm. [1] ...[more]

Duitse school, 19e eeuw., mogelijk van de hand van Josef Anton Fischer Pluimvee paneel, 20 x 25 cm. 1 ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw Schepen op een rivier doek, 35 x 43 cm. [1] ...[more]

Andreas Schelfhout (1787-1870) Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1] ...[more]

Diverse tekeningen, schilderijen en grafiek, 17e t/m 20e eeuw [ds] ...[more]

Jean Charles Verbrugge (1756-1831) Rustend meisje bij een ezel en een schaap paneel, gesign. r.o., 27 x 23 cm. [1] ...[more]

Europese school, begin 19e eeuw Portret van een heer pastel, 55 x 44 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw David bespiedt Batseba vanaf zijn paleisdak, Batseba ontvangt Davids brief paneel, 60 x 84 cm. [1] ...[more]

Hollandse school, 19e eeuw Bloemen in een aardewerken vaas, vlinders en fruit in een nis doek, 80 x 60 cm. [1] ...[more]

J. Bauer (19e eeuw) Dorp in een heuvellandschap paneel, 25,5 x 33,5 cm. [1] ...[more]

  • 3448 item(s)