- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Hangporseleinkastje en speculaasplank [2]
Houten speelgoed tweespan 'Express' kar met paarden.[2]
Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca.
Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca. 190.Hierbij divers [4 + ds]
Twee eikenhouten textielstrijkers, 19e eeuw l. 70 en 50 cm [2]
Vijf fragmenten goudleer, eind 19e eeuw[rol]
Vier als hout gelakt blikken voorraadblikken, ca. 1900,met opschrift 'koffie' 'thee' h. 23-37 cm. [4]
Twee gekuipt houten tonnen, ca.1900,
Twee gekuipt houten tonnen, ca.1900,met wilgentenen omwonden h. 21 cm. [2]
Gevlochten rieten picknickmand. ca. 1900,met koperen ketel, blikken sandwichblik en kop en schotel h. 21, br. 35, d 19 cm. [1]
Paar verkoperd metalen rijtuiglantaarns naar antiek voorbeeld[2]
Griekse stijl bronzen buste van een krijger.h. 20 cm. [1]
Verzilverd koperen juwelenkistje, ca. 1930,bekroond met een zittende dame. Hierbij twee dierfiguren. 16, 20 en 25 cm. [3]
Bronzen deurgreep in de vorm van een paard, ca. 1900 en een metalen sculptuur van een jonge man, 19e
Bronzen deurgreep in de vorm van een paard, ca. 1900 en een metalen sculptuur van een jonge man, 19e eeuw. L. 26 en 9 cm. [2]
Albasten schaal, stenen dierenkop en een bronzen houder met ramskoppen.diam. 18,5 en 11,5 en h. 11,5 cm. [3]
Collectie van vijf diverse decoratieve objecten.[5]
Drie kalkstenen Egyptische stijl decoratieve objecten; L. 8, 10,5 en 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [3]
Divers decoratieve woon accessoires;
Divers decoratieve woon accessoires;w.o. struisvogeleieren. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [ds]
Rood gelakte houten humidor;
Gipsen creme gelakte mannen torso.
Gipsen creme gelakte mannen torso.h. 48 cm, b. 30 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Louis Kley (1833-1911), bronzen sculptuur;Jongetje. Gesigneerd L. Kley h. 16 cm. [1]
Thailand, decoratief bronzen Boeddhahoofdop shouten sokkel h. 38 cm. incl. sokkel [1]
Collectie van 43 pijpen;
Zwart gelakt houten bijzettafeltje,
Monoculaire microscoop in kist, ges. Steindorff & Co. ca. 1925;verkocht door NV Ver. Instrumenthandel Salm-Kipp & Zn. Amsterdam. [1] ...[more]
Diverse koperen tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie per stuk [zkj]
Collectie beschilderd blikken tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie is waarde per stuk, enkele misschien rond 100-150 [2 zkjs]
Beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdoos, 19e eeuw,met fraai geschilderd portret van een koe 12 x 7 cm. [1]
Twee beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdozen, vroeg 19e eeuw,met voorstelling van paard en wagen/herbergscene [2]
Binoculaire verrekijker, Carl Zeiss 'Silvamar' nr. 146657, ca. 1915;compleet met leren draagriem- en foedraal. [1]
China, lakwerk naaikistje, ca. 1900
China, lakwerk naaikistje, ca. 1900[1]
Paar gebronsd koperen sculpturen;
India, gestoken houten paneel,
India, gestoken houten paneel,met relief van veelarmige god 69 x 31cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Divers aardewerk en vaas op marmeren oet[ds]
Tinnen klepkan en portretminiatuur, 19e eeuw,in Boulle lijst h. 16 cm. [2]
Tinnen kraantjeskan en Zwitserland, twee klepkannen, 19e eeuw,één met datering 1825 h. 36-42cm. [3]
Tinnen kantige schroefkan en twee kannen, 19e eeuw,met houten greep h. 16 en 28 cm. [3]
Divers tin en koperen puddingvormen
Divers tin en koperen puddingvormen[ds]
Roodkoperen doofpot, Art Deco,
Roodkoperen doofpot, Art Deco,met gedreven bloemmotieven h. 38, l. 40 cm. [1]
Koperen tweelichts kandelaar
Koperen tweelichts kandelaar h. 41 cm. [1]
Franz Iffland (1862-1935), 'Cléopatre' (Sarah Bernhardt),gebronsd metalen (zamak) buste in Jugendstil stijl h. 28,5 cm. [1]
Groen gepatineerd bronzen sculptuur;
Groen gepatineerd bronzen sculptuur;Saxefonist h. 21 cm. [1]
3050 item(s)/page