Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam
Live webcast

Auction dates


  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Auction details

Currency: EUR
Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Venue address

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Auction house

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Refine your search

Sale Section

Estimate

Filter by Price Range

Category

3050 item(s)

Filtered by:

  • Creator / Brand
  • List
  • Grid
  • 3050 item(s)
    /page

A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information

Franse school, 18e/19e eeuwElegant gezelschap in een tuin rood krijt, 16 x 22,2 cm. [1]

Hendrik Kobell (1751-1779)Schepen op een meer inkttekening, gesign. l.o., 1771, 13,6 x 17,5 cm. [1]

Arnoldus van 't Zant (1815-1889)Gezicht op een stad paneel, gesign. m.o., 16,5 x 24,5 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Europese school, 19e eeuwDe ontmoeting van Rebecca en Eliëzer bij de bron doek, 61 x 45 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]

Joan Blaeu, kaart van de Heerlijkheid Bergen, 1662-1672gravure, handgekleurd, 43 x 56 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen

Europese school, 19e eeuwAntieke marmeren tuinvaas inkt, 30 x 20 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Aarnout Jacobus van Eyndhoven (1805-1861)De Bergerpoort bij de Laurenskerk te Alkmaar sepia, gesign. A.v.E.1829, 18 x 28 cm. Provenance: Particuli...

Hollandse school, 19e eeuwPortret van een vrouw doek, gesign. r.b., 85 x 69 cm. [1]

Europese school, 18e eeuwRiviergezicht met figuren bij een dorp inkt en gewassen inkt, 15 x 19 cm. [1]

Jan van Wickevoort Crommelin (1775-1841)Twee vogels op een tak. Hierbij gewassen inkttekening, gesign. C.A. van Oirijk 19 x 15 cm. en 15 x 9 cm. [...

Europese school, 18e/19e eeuwHeilige gewassen inkttekening, 38,5 x 31 cm. [map]

Hollandse school, 18e en 19e eeuwReligieuze scene / Figuren op het strand twee tekeningen, 23 x 18 cm. en 29 x 18 cm. [2]

Hollandse school, 19e eeuwFiguren bij een herberg / Gezicht op een dorpje aan een vaart paneel, 40 x 55 cm. en aquarel, 32 x 45 xm. [2]

Willem Roelofs (1822-1897)Bomen aan een sloot bij een boerderij houtskool en pastel, gesign. l.o., 36 x 26 cm. [1]

Joan Blaeu, kaart van Alkmaar, 1649,handgekleurde kopergravure gravure, 45 x 57 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

J. Spijk (18e/19e eeuw)Stad aan een rivier paneel, 45 x 58 cm. [1]

Anna Mortier-Ramus (19e eeuw)Indonesisch landschap aquarel, gesign. r.o., 40 x 54 cm.. [1]

Jacques Janssens (1809-1898)Studie van een bok paneel, gesign. r.o., 21,5 x 16 cm. [1]

Kopie naar Frans HalsPortret van een man doek, 90 x 65 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuwInkttekening ovaa, 1778, 35 x 48 cm.

Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Alexander Bakker Korff (1824-1882)Twee dames in een interieur [1]

Alexander Bakker Korff (1824-1882)Lezende dame in een interieur inkt en aquarel, gemonn. l.o., 13 x 11 cm. [1]

Alexander Bakker Korff (1824-1882)Twee dames in een interieur inkt, gemonn. l.m., 11 x 8,7 cm. [1]

Alexander Hugo Bakker Korff (1824-1882)'la Fuchsia' potlood en inkt, gemonn. l.o., 18 x 14 cm. [1]

David Joseph Bles (1821-1899)'L'homme au bouquet' inkt en aquarel, gesign. l.o., herk. M.L. de Boer, no. 4374, 17,6 x 12,5 cm. [1]

A.N. Harris (begin 20e eeuw)'The Octogon, Plymouth, 1860' doek, 46 x 60 cm. [1]

Andreas Schelfhout (1787-1870)Man achter slee met koperen melkkan op het ijs aquarel, gesign. l.o., 20 x 21 cm. [1]

Mogelijk van de hand van Anton MauveBomen bij een huis / Herder met schapen in een landschap tweemaal tekening, ongesign., 24 x 29,5 cm. en 19 x 2...

Toegeschreven aan Cornelis Ploos van Amstel (1726-1798)Zittende vrouw ets, 20 x 14 cm. [1]

Plattegrond van 's-Gravenhage, ca. 1730gravure, handgekleurd, 54 x 61 cm. [1]

Lot 4833

Hollandse school

Hollandse schoolSchepen voor een stad inkt en aquarel, 27,5 x 47 cm. [1]

Hollandse school, 19e eeuwHeilige Coletta van Corbie paneel, 59 x 25 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Franse school, 19e eeuwMoeder en kind doek, diam. 48 cm. [1]

Gesigneerd Freudenberg (19e/20e eeuw)Winters landschap paneel, 56 x 68 cm. [1]

Albert Halberstadt (1857-1888)Twee dames in een interieur (naar Bakker Korff) paneel, gesign. l.o., ook gesign. met Bakker Korff, 15 x 13 cm. [1]

Diverse grafiek, 16e t/m 19e eeuw,w.o. topografie Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Hollandse school, 18e/19e eeuw,Man met een kopje bij een bord met fruit paneel, 23 x 21 cm. [1]

Cornelis Joseph de Heur (1707-1762)Studie van een zittend mannelijk naakt rood krijt, verso gesign., 57 x 34 cm. [1]

H. Klein (19e/20e eeuw)Winters landschap met figuren op een bevroren vaart doek, 40 x 60 cm. [1]

Kaart van Oost-Friesland, 17e eeuw,uitgegeven door Johannes Janssonius te Amsterdam gravure, handgekleurd, 38 x 49 cm. [1]

William Lionel Wyllie (1851-1931)Boten bij de Tower Bridge, London ets, gesign. l.o., 20 x 25 cm. [1]

Diverse tekeningen en grafiek, 17e t/m 20e eeuwProvenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [ds]

Portret van Eduard Douwes Dekker, circa 1865,met annotatie 'Aandenken J Eduard de Vries van Multatuli'. Jan Eduard de Vries (1808-1875) was theate...

Hollandse school, ca. 1900Stilleven met kruik, kan en glas paneel, met signatuur J. Weissenbruch, 25,5 x 18,3 cm. [1]

Europese school, 19e eeuwPortret van een vrouw doek, 63 x 53 cm. [1]

Diverse schilderijlijsten18e en 19e eeuw Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid

Belgische school, 20e eeuwTwee duiven doek, 60 x 80 cm. [1]

Europese school, 18e eeuwPaar interieurschilderingen met klassieke voorstellingen tweemaal doek, [2]

Lot 4851

Naar Rembrandt

Naar RembrandtZelfportret met gepluimde baret ets, 13 x 10 cm. [1]

Alexander van Maasdijk (1856-1931)'Van Beuningen, burgemeester van Amsterdam, bij de ministers van Frankrijk' inkt en aquarel, gesign. r.o., 29 x ...

Italiaanse school, 17e/18e eeuwTwee schilderijen met afbeelding van figuren in ruïnes tweemaal doek, [2]

Europese school, 18e/19e eeuwPortret van een heer pastel, ovaal, 52 x 41 cm. [1]

Pieter Johannes Alexander Wagemans (1879-1955)Huis met de Schopjes, Alkmaar board, gesign. r.o., 30 x 40 cm. Provenance: Particulier kunstcollecti...

Mogelijk van de hand van Antonio Sminck Pitloo (1791-1837)Uitzicht op zee vanaf een dorp op een heuvel aquarel, 16 x 26 cm. [1]

Jacobus Johannes Doeser (1884-1970)Landschap bij Laren paneel, gesign. l.o., 36,5 x 60 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]

Adri Bleijs (1877-1964)Portret van baron van der Feltz op 14-jarige leeftijd doek, gesign. r.m., 50 x 40 cm. Provenance: Particulier kunstcollecti...

Johanna Haverkamp-Machwirth (1874-1945)Bloemstilleven. Dit betreft een werk dat zij schilderde voordat zij in 1907 met de kunstenaar Gerrit Haverk...

Jaap Sax (1899-1977)Oude schuur achter de duinen bij Bergen board, niet ingelijst, gesign. l.o., verso etiket, 50 x 60 cm. Provenance: Particulier...

Loading...Loading...
  • 3050 item(s)
    /page

Recently Viewed Lots