- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Simon Duiker (1874-1941)
Simon Duiker (1874-1941)Interieur met aardappelschillende vrouwen doek, niet ingelijst, gesign. r.o., 31 x 25,5 cm. [1]
Tentoonstellingsaffiche Le Cubisme
Tentoonstellingsaffiche Le CubismeParijs, 1953, Musée National dárt Moderne litho, 72 x 51 cm. [1]
Gesigneerd Mackenzie
Gesigneerd MackenzieVrouw in een interieur, houtskool en aquarel, gesign. r.o., 25 x 20 cm. [1]
Diverse tekeningen en grafiek
Diverse tekeningen en grafiekProvenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [ds]
Lambert Jansen (1891-1965)
Lambert Jansen (1891-1965)Landschap bij Laren board, gesign. l.o., 1945, 24 x 50 cm. [1]
Paulus Adriaan Gildemeester (1858-1930)Landschap achter de duinen bij Egmond met vrouw op een pad doek, gesign. r.o., 65 x 102 cm. [1]
Gesign. r.o., dorpsstraat '56, gouacheHierbij inkttekening, moeder met kind en olieverfschets van een huis [3]
Jan Mulder (1895-1988)
Leo Muijsken (1907-1984)
Leo Muijsken (1907-1984)Indonesisch kustgezicht board, gesign. l.o., 50 x 70 cm. [2]
Gravure, Engeland,
Tentoonstellingsaffiche Georges BraqueParijs, 1953 litho, 75 x 50 cm. [1]
Diverse schilderijen, reproducties en grafiekProvenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair
Gesigneerd F. Jespers
Gesigneerd F. JespersFiguren bij een poort doek, gesign. r.b., niet ingelijst, 50 x 35 cm. [1]
Hollandse school, begin 20e eeuw, met monogram JMWinters boslandschap / Kippen op een erf / Bomen aan een vaart driemaal aquarel, 25 x 35 cm. [3]
Paul Thek (1933-1988)
Paul Thek (1933-1988)
Paul Thek (1933-1988)Portret van een man tekening, ongesign., 11.14.69, 23,5 x 30,6 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002)Rijzende zon gouache, gesign. r.o., herkost: M.L. de Boer, Amsterdam, no. 16788, '85, 40 x 44 cm. [1]
Klaas Gubbels (geb. 1934)
Geer van Velde (1898-1977)
Geer van Velde (1898-1977)Zonder titel aquarel, gesign. l.o., 1965, herkomst: M.L. de Boer, Amsterdam, no. 17642 [1]
Eugene Brands (1913-2002)
Johan van der Keuken (1938-2001)
Sedje Hémon (1923-2011)
Marlene Dumas (geb. 1953)
Eugene Brands (1913-2002)
Eugene Brands (1913-2002)'Japonais II. Rijzende zon.' gouache, gesign. r.o., '89, herk. M.L. de Boer, Amsterdam, no. 16951, 17,5 x 48 cm. [1]
Anneke van Brussel (geb. 1949)
Antoni Tapies (1923-2010)
Jaap Wagemaker (1906-1972)
Theodor Werner (1886-1969)
Joost Baljeu (1925-1991)
Joost Baljeu (1925-1991)Zonder titel gouache, gesign. r.o., 7/XII 1958, 38 x 18 cm. [1]
Breyten Breytenbac (geb. 1939)
Cleve Gray (1918-2004)
Eugene Brands (1913-2002)
Jaap Hillenius (1934-1999)
Finn Pedersen (1944-2004)
Finn Pedersen (1944-2004)'Paradedag' doek, verso gesign., 100 x 81,5 cm. [1]
Shin Kuno (1921-1999)
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)'Herbes' litho, gesign. l.b., '72, E/A, 65 x 50 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Gerhard Stadler (20e eeuw)
Sonia Delaunay (1885-1979)
Har Sanders (1929-2010)
Pablo Picasso (1881-1973)
Norbert Schwontkowski (1949-2013)
Fon Klement (1930-2000)
Klaas Gubbels (geb. 1934)
Maarten Westerwoudt (1920-1945)
Pierre Alechinsky (geb. 1927)
Annelise Coste (geb. 1973)
Michel Andreenko (1894-1982)
Michel Andreenko (1894-1982)Figuur doek, gesign. r.o., ca. 1930, 60 x 46 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Benjamin B.F. Perkins (1904-1993)
Eugene Brands (1913-2002)
Sam Drukker (geb. 1957)
Sam Drukker (geb. 1957)Portret van H.M. Koningin Beatrix II, voorstudie 1994' doek, gesign. r.o., verso titel, 65 x 64 cm. [1]
Paul Kooiker (geb. 1964)
Theresia van der Pant (1924-2013)
Theresia van der Pant (1924-2013)'Binnen' pastel, gesign. r.o., herk.: Kunsthandel M.L. de Boer, no. 18278, 1992, 32,5 x 40 cm. [1]
Miguel Ybanez (geb. 1946)
Shirin Neshat (geb. 1957)
Shirin Neshat (geb. 1957)' WITHDRAWN ...[more]
Ettore Viotti (20e eeuw)
Ettore Viotti (20e eeuw)'Etopsia' doek, gesign. l.m., 100 x 80 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
3050 item(s)/page