Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3050 item(s)

  • Creator / Brand
  • 3050 item(s)

Bali, carved wooden Barong mask panel and a pair of wooden polychrome roosters, ca. 1900.Herewith a wooden, female face panel. 34 x 14 cm. [4]

Lombok, cutter for betel and Congo, wooden halffigurewith black patina. h. 20 en 17 cm. [2]

Mali, Bamana, Komo maskwith plantfibers, horns and thick encrusted patina. Private collection Amsterdam, 1960's. L. 84 cm. [1]

Africa, two bronze currencies,one Mbole bracelet and one heavy bracelet d. 16 and 17,5 cm. [2]

Indonesie, keris with ivory handle and silver blade and a Middle Easter daggerwith niello decoration L. 28 en 24 cm. [2]

Japan, collection of a earthenware bowl, decorated with a crack, a calculating set, a purse with a wooden holder and one small icon[4]

Liberia, Dan, face maskwith scarifications and metal pins in the head. h. 44 cm. [1]

Ghana, Akan, forowa, golddust container.decorated with reptiles in relief and open worked base. h. ca 15,5 and d. 22 cm. [1]

Drie ingelijste werkenEen Indiase schildering, een Aboriginal schildering en een Balinese fijnschildering. Ingelijst. [3] [3]

A decorative beaded necklacein a stylized wooden decorative frame.

A large African standing female figure.with copper nails, black patina. h. 81 cm. [1]

Collection of auction catalogues of Tribal Arto.a. Sotheby's, Christie's, Picard and Aguttes. [box}

P. Regout, serie van vijf creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden 16-19 cm. [5]

P. Regout, serie van vijf creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden h. 14-18 cm. [5]

P. Regout, diverse creme aardewerk tonvormige voorraadpotten, ca. 1900,met zwarte banden (alle beschadigd) [vds]

Spanje, vier aardewerk kannengroen-bruin glazuur. Hierbij diverse schalen [4 + ds]

Spanje, vijf stuks aardewerkmet geel-groen glazuur, w.o. dekschaal [5]

Delft en Makkum, vijf stuks aardewerk,w.o. polychroom schotel, 18e eeuw (glazuurverlies) diam. 34 cm. [5] large dish loss of glaze

Quimper, aardewerk samengesteld serviesgedeeltemodern en paar oudere stukken [4 + ds]

Drie stuks porselein,w.o. Herend mand (schelp chip) Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [3] shell with chip

Majolica fruitmand en putto(beide beschadigd) l. 30 en 37 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2] both damaged

Lot 1711

Divers,

Divers,w.o. Makkums aardewerk Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [2 dzn]

Divers kristal en glaswerk,w.o. geslepen cognac glazen en likeurset. [ds]

Aardewerk bijzettafel, ond. ges, 20e eeuw;met geschilderd decor van bloemen op blad en voet, (beschadigingen). h. 55 cm, diam. 52 cm. [1]

Divers wit aardewerk,w.o. Regout emmer [3 + 2 dzn]

Paar divers geslepen kristallen karaffen, 19e eeuw;hierbij een kristallen deksel coupe en een paar tinnen kandelaren. h. 31 - 36 cm. [5]

  • 3050 item(s)