- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
3050 item(s)/page
Jan Montijn (1924-2015)
Jan Montijn (1924-2015)'Wat betreft het licht' kleurenets, gesign. r.o., 1984, 31/60, 47 x 31 cm. [1]
Marc Chagall (1887-1985)
Marc Chagall (1887-1985)Twee litho's twee litho's, ongesign., 34 x 25 cm. [1]
Cornelius Rogge (geb. 1932)
Cornelius Rogge (geb. 1932)Kop papier/collage, gesign. r.o., '07, 50 x 36 cm. [1]
Karel Slingervoet (1939-1978)
Johannes Matthijs den Ouden (geb. 1948)Landschap met bomen doek, gesign. l.o., 1978, 90 x 110 cm. [1]
Axel van der Kraan (geb. 1949)
Axel van der Kraan (geb. 1949)15 W assemblage, 1968, 43 x 33 x 25 cm. [1]
Naar Warhol
Naar WarholTwee zeefdrukken met afbeelding van Marilyn Monroe 61 x 61 cm. [2]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)
Arjan van Arendonk (geb. 1957)
Arjan van Arendonk (geb. 1957)Twee schilderijen tweemaal acryl op textiel, gesign., 40 x 40 cm. [2]
Albert Verkade (geb. 1945)
Albert Verkade (geb. 1945)Zonder titel staal en graniet, diam., gesign., 26,5 cm. [1]
Jan van Heel (1898-1990)
Jan van Heel (1898-1990)'Negerpop'. doek, gesign. r.o., verso gesign., '64, herkomst: Galerie d'Eendt, Spuistraat, Amsterdam [1]
Naar Piet Mondriaan
Naar Piet MondriaanCompositie met raster 5: ruit, compositie met kleuren druk, ongesign., beschadigd, 40 x 40 cm. [1]
Toegeschreven aan César Domela (1900-1992)Zonder titel litho, ongesign., 60 x 46 cm. [1]
Portol (21e eeuw)
Portol (21e eeuw)'De laatste sigaret' doek, verso gesign., 2011, 70 x 90 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Alexej Zekova (20e eeuw)
Alexej Zekova (20e eeuw)Abstracte compositie paneel, 26 x 46 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
David Johannes van de Kop (1937-1994)'Pantheon' aquarel en collage, gesign. r.o., 1992, 49,5 x 65 cm. [1]
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948)
Rob van Koningsbruggen (geb. 1948)Zonder titel serie van drie litho's, gesign., '89, 5/40, 88 x 63 cm. [3]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010)Twee zeefdrukken tweemaal zeefdruk, gesign. r.o., 240/250, '95, 45 x 37 cm. [2]
Hans Boer (geb. 1947)
Hans Boer (geb. 1947)Zonder titel doek, niet ingelijst, 2015, verso gesign., 30 x 35 cm. [1]
E. Jiminez (20e eeuw)
E. Jiminez (20e eeuw)Abstracte compositie doek, '71, 50 x 90 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Oswaldo Guayasamin (1919-1999)
Oswaldo Guayasamin (1919-1999)Vrouw litho, gesign. r.o., 120/175, 49 x 34 cm. [1]
Ad van Aart (geb. 1953)
Ad van Aart (geb. 1953)Zonder titel groen geglazuurd keramiek, h. 77 cm. [1]
Albert Muis (1914-1982)
Albert Muis (1914-1982)Rog doek, gesign. r.o., herk. M.L. de Boer, no. 17580, 52 x 68 cm. [1]
Dick Elffers (1910-1990)
Dick Elffers (1910-1990)Twee schilderijen met afbeelding van bloemen tweemaal doek, herk. M.L. de Boer, 90 x 90 cm. en 80 x 80 cm. [2]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel litho, gesign. op de steen, 50 x 73 cm. [1]
Mary Frank (geb. 1933)
Gesigneerd Torenstra '65
Gesigneerd Torenstra '65Abstracte compositie board, verso etiket mogelijke tentoonstelling Torenstra en Appel, 45 x 100 cm. [1]
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928)Figuur litho, gesign. r.o., '94, 3/50, 64 x 50 cm. Provenance: Collectie Spoelstra, Amsterdam [1]
Tim Ayres (geb. 1965)
Andrei Protsouk (geb. 1961)
Andrei Protsouk (geb. 1961)Portret doek, ongesign., 100 x 80 cm. [1]
Abraham Hadad (geb. 1937)
Abraham Hadad (geb. 1937)Zonder titel gemengde techniek op papier, gesign. l.o., 21 x 26 cm. [1]
Mendez (20e eeuw)
Mendez (20e eeuw)Zonder titel doek, gesign. r.o., 72 x 100 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]
Anton Rovers (1921-2003)
Anton Rovers (1921-2003)'Waterland' doek, gesign. r.o., 90 x 110 cm. [1]
Ruth Root (geb. 1967)
Ruth Root (geb. 1967)Drie collages driemaal collage, gesign., niet ingelijst, prov.: Andrew Kreps Gallery, New York, [3]
Paul Blanca (1958)
Paul Blanca (1958)Roos maroufle (gesignilderd met stierenbloed), verso gesign., '91, 40 x 40 cm. [1]
Frank van Hemert (geb. 1956)
Frank van Hemert (geb. 1956)Twee tekeningen tweemaal pastel, ongesign.?, 19 x 24,5 cm. [2]
Paul Blanca (1958)
Paul Blanca (1958)'Winter' foto, gesign. kleine beschadiging, 17,5 x 55 cm. [1]
Veron Urdarianu (geb. 1951)
Hans Willem Hovy (geb. 1953)
Hans Willem Hovy (geb. 1953)Zonder titel gegoten aluminium, 1997, 50 x 47 x 50 cm. [1]
Paul Blanca (geb. 1958)
John Knight (geb. 1945)
Susan Schildkamp (geb. 1957)
Susan Schildkamp (geb. 1957)Landschap met molens doek, gesign. r.o., 2010, 80 x 30 cm. [1]
Theo Niermeijer (1940-2005)
Theo Niermeijer (1940-2005)Zonder titel gemengde techniek op papier, 97 x 63 cm. [map]
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,
Mahoniehouten ronde tafel, Empire,op holgebogen driekantige kolompoot met gestoken zwanen en -klauwpoten diam. 102 en h. 75 cm [1]
Palissanderhouten etagère, Charles X,met ajour hekwerk, gedraaide knoppen en fijnhouten bieswerk br. 91, h. 142 en d. 34 cm [1]
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw.
Mahoniehouten ronde tafel, 19e eeuw.Op holgebogen driehoekige kolompoot met driesprant en klauwpoten diam. 114 en h. 75 cm [1]
Mahoniehouten hoekkast, Biedermeier, ca. 1830,met open vakwerk en spiegelachterwand br. 80, h. 158 en d. 43 cm [1]
3050 item(s)/page