Refine your search
Sale Section
- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
Category
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
Filtered by:
- Creator / Brand
- List
- Grid
-
3050 item(s)/page
A subscription to the Price Guide is required to view results for auctions ten days or older. Click here for more information
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Dorpsgezicht met figuren bij een herberg naast een ophaalbrug aquarel, verso gesign., 12 x 18,5 cm. Provenance: nalatensc...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Figuren bij een hek aquarel, verso gesign., 1779, 11,5 x 16,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-a...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Dorpsgezicht met figuren bij een stenen brug aquarel, verso gesign., 13 x 20 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterd...
Izaak Schmidt (1740-1818)
Izaak Schmidt (1740-1818)Weg langs een vaart bij een herberg aquarel, verso gesign., 11,5 x 16,5 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse ...
Rembrandt van Rijn (1606-1669)
Rembrandt van Rijn (1606-1669)Christus in de hof van Getsemane ets, formaat blad 11,6 x 9 cm. [1]
Vincent van der Vinne II (1686-1742)
Vincent van der Vinne II (1686-1742)Grote beervlinder, rups en een larve inkt en aquarel, ongesigneerd, watermerk wapen van Amsterdam, tussen klim...
René Auguste Constantyn (1685-1730/1749)Portret van een heer doek, verso gesign., 1721, 76 x 63 cm. [1]
Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658)Het uitdelen van voedsel aan de armen paneel, ongesign., 43 x 67 cm. [1]
Hollandse school, 17e eeuw, met onduidelijke signatuur r.o.Feestend gezelschap bij een herberg doek, 67 x 83 cm. [1]
Pieter Bout (1658-1719)
Pieter Bout (1658-1719)Studieblad met boeren op een akker inkttekening, ongesign., 10,6 x 19,4 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amst...
Navolger van Egbert van Heemskerck (17e/18e eeuw)Bijeenkomst van Quakers doek, 62 x 76 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuwDansende figuren bij een meiboom voor een herberg doek, 110 x 60 cm. [1]
Europese school, 18e/19e eeuw
Europese school, 18e/19e eeuwPortret van twee vrouwen doek, 47 x 57 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Andries Scheerboom (1832-1880)
Andries Scheerboom (1832-1880)Interieur met twee slapende figuren aan een tafel waarop een kat bij het eten doek, resten signatuur r.o., 58 x 46 c...
Geraldina Jacoba van de Sande Bakhuyzen (1826-1895)Zomerboeket olieverf op doek op paneel, ongesign., herk..: coll. mevr. L. van de Sande Bakhuyze...
Constant Artz (1870-1958)
Constant Artz (1870-1958)Eenden aan de waterkant aquarel, gesign. l.o., 37 x 51 cm. [1]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuwRivierlandschap met een stad in de verte inkt en aquarel, 32 x 49 cm. [1]
Hollandse school, 18e/19e eeuw
Hollandse school, 18e/19e eeuwMan met snuifdoos paneel, 40 x 34 cm. [1]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuwPaar stillevens tweemaal doek, 60 x 95 cm. [2]
Johannes Bosboom (1817-1891)
Johannes Bosboom (1817-1891)Kerkinterieur doek, gesign. r.o., 51 x 65 cm. Provenance: collectie Bergense school uit Amstelveen [1]
Hollandse school, ca. 1780
Hollandse school, ca. 1780Portret van Hendrik Jan van Schuler (1763-1792) en Godard Willem Adriaan van Schuler (1764-?) tweemaal doek, herkomst: ...
Toegeschreven aan Anton Mauve (1838-1888)Studies van een schaap board, gesign. met initialen l.o., 31 x 38,5 cm. [1]
Mari ten Kate (1831-1910)
Mari ten Kate (1831-1910)Markttafereel paneel, gesign. r.o., 17 x 23 cm. [1]
Antoon van Welie (1866-1956)
Antoon van Welie (1866-1956)Portret van moeder en kind doek, gesign. r.b., '88, 68 x 57 cm. [1]
Louis Johan Hendrik Meijer (1809-1866)Sloep bij een stoomschip op zee paneel, gesign. r.o., 14,5 x 18,7 cm. [1]
Wouterus Verschuur (1812-1874)
Wouterus Verschuur (1812-1874)Paard in een stal paneel, gesign. l.o., 27,5 x 32,5 cm. [1]
Elisabeth Verwoert (1836-1905)
Elisabeth Verwoert (1836-1905)Heuvellandschap met kerkje bij een rivier bij zonsopgang paneel, gesign. l.o., 33 x 56 cm. Provenance: Particulier k...
Frédéric Jomouton (1858-1931)
Frédéric Jomouton (1858-1931)Figuren op een kermis aquarel, gesign. r.o., 35 x 25 cm. Provenance: nalatenschap, Enschede [1]
Europese school, 18e, 19e eeuw
Europese school, 18e, 19e eeuwVlinders inkt en aquarel, 33 x 20,5 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Zuid [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)Gele rozen in een schaal doek, gesign. r.b., herk. Christie's Amsterdam, 5 juli 2000, 46 x 38 cm. Provenance: c...
Walter Vaes (1882-1958)
Walter Vaes (1882-1958)'Moot vis op een tinnen bord' doek, gesign. r.o., herk. Kunsthandel M.L. de Boer, no. 5673, 40,5 x 45,5 cm. [1]
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958)Schepen op de Zuiderzee doek, gesign. l.o., 50 x 60 cm. [1]
Floris Arntzenius (1864-1925)
Floris Arntzenius (1864-1925)Zeilboten en een haven aquarel gesign. r.o., herkomst: Christie's Amsterdam, 19 juni 2001, NLG 8.500,-, niet ingelijs...
Evert Pieters (1856-1932)
Evert Pieters (1856-1932)Moeder met kinderen op een winters pad doek, gesign. l.o., 150 x 105 cm. [1]
Nicolaas van der Waay (1855-1936)
Nicolaas van der Waay (1855-1936)Gezicht op een boerderij doek, gesign. r.o., 32 x 51 cm. [1]
Marie van Regteren Altena (1868-1958)Zinnia's doek, gesign. r.o., herk. Christie's Amsterdam 18 januari 2000, lot 244, niet ingelijst, 40 x 48 cm....
Martinus van Regteren Altena (1866-1908)Portret van een boer uit Delden doek, verso gesign., 43 x 33 cm. [1]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927)Vissersvrouwen wachtend op het strand paneel, gesign. l.o., niet ingelijst, 16 x 21 cm. [1]
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)
Betsy Westendorp-Osieck (1880-1968)Pioenrozen in een vaas doek, gesign. l.o., herk. Sotheby's Amsterdam, 26 april 1999, 74 x 60,5 cm. Provenance: ...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Gezicht op Piz Albana, Zwitzerland doek, gesign. r.o., 1917, herk. ex. collectie Piet Boendermaker, Bergen, no. 586, aang...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Stadsgezicht Parijs met het Pantheon doek, gesign. l.o., herk.: collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3058, 81 x 64...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Stadsgezicht Parijs doek, gesign. r.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3622, twee beschadigingen, 45 x...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Gezicht op Sefrou, Marokko doek, gesign. l.o., 1930, herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 557, 82 x 64 cm. P...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Stadsgezicht Amsterdam doek, gesign. l.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 3624, 47 x 62 cm. Provenance...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)Gezicht op Loenen aan de Vecht houtskool, gesign. l.o., mogelijke herkomst collectie P. Boendermaker, Bergen, 47 x 62,5 c...
Dirk Filarski (1885-1964)
Dirk Filarski (1885-1964)Landschap Frankrijk, gezicht op een bergdorp doek, gesign. r.o., herk. collectie P. Boendermaker, Bergen, inv. nr. 604, 8...
Jan Sluijters (1881-1957)
Jan Sluijters (1881-1957)Portret van Greet, zittend krijt en aquarel, gemonn. l.o., herkomst: veiling Sotheby's Amsterdam, 7 juni 2000, lot 43, 26...
Jan Sluijters (1881-1957)
Jan Sluijters (1881-1957)Spaanse danseres inkt en pastel, gesign. r.o., Barcelona '06, 26 x 19 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht d...
Cor Mandersloot (1907-1998)
Cor Mandersloot (1907-1998)Liggend naakt op de rug gezien doek, gesign. r.b., '43, 71 x 120 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwel...
Ans van den Berg (1873-1942)
Ans van den Berg (1873-1942)Stilleven met plant met bloemen doek, gesign. r.o., 72 x 61 cm. Provenance: collectie uit een herenhuis in Amsterdam Z...
Harrie Kuyten (1883-1952)
Harrie Kuyten (1883-1952)'Landschap Loenen' doek, gesign. r.o., herk.: Christie's Amsterdam, 22 juni 2004, lot 554, 66,5 x 55 cm. Provenance: Part...
Leo Gestel (1881-1941)
Leo Gestel (1881-1941)Gezicht op een straat in Positano houtskool, atelierstempel r.o., vouw in het blad, herk.: Christie's Amsterdam, 19 januari ...
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983)Polderlandschap in Noord-Holland doek, gesign. r.o., herk.: Sotheby's Amsterdam, 2 december 2003, lot 243, 80 x 100 cm. P...
Jan van Herwijnen (1889-1965)
Jan van Herwijnen (1889-1965)Landschap doek, onduidelijk gesign. r.o., '23, herk.: Sotheby's Amsterdam, 07-03-2006, lot 303, 97 x 97 cm. Provenan...
Jaap Min (1914-1987)
Jaap Min (1914-1987)Madonna met kind beschilderd keramiek en glas, gesign. r.o., beschadigingen, herkomst Sotheby's Amsterdam, 21 december 2004, l...
Jan van Herwijnen (1889-1965)
Jan van Herwijnen (1889-1965)Stilleven met kan met seringen doek, ca. 1932, 128 x 108 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [1]
Arnout Colnot (1887-1983)
Arnout Colnot (1887-1983)Polderlandschap paneel, gesign. l.o., herk. Sotheby's Amsterdam, 7 maart 2006, lot 290, 24,5 x 30 cm. Provenance: Particu...
Jaap Min (1914-1987)
Jaap Min (1914-1987)Moeder met kinderen olieverf en gouache op papier op board, gesign. r.b., 73 x 51 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, ...
Else Berg (1877-1942)
Else Berg (1877-1942)Melkende boer op een erf houtskooltekening, ongesign., herk.: Glerum Amsterdam, 24 november 2003, lot 533, 54 x 50 cm. Proven...
Kees Boendermaker (1904-1979)
Kees Boendermaker (1904-1979)Winters landschap bij de Voert, Bergen doek, gesign. r.o., '39, 50 x 58 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, B...
-
3050 item(s)/page