Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Show only bulk lots Remove filter

3050 item(s)

  • Show only bulk lots
  • 3050 item(s)

Divers tin, vnl. 19e eeuw. [ds]

Een tôle peint koektrommel op onderschotel, houten bijouskkist, bronsje en gietijzeren mascaron, ca. 190.Hierbij divers [4 + ds]

Twee eikenhouten textielstrijkers, 19e eeuw l. 70 en 50 cm [2]

Vier als hout gelakt blikken voorraadblikken, ca. 1900,met opschrift 'koffie' 'thee' h. 23-37 cm. [4]

Twee gekuipt houten tonnen, ca.1900,met wilgentenen omwonden h. 21 cm. [2]

Gevlochten rieten picknickmand. ca. 1900,met koperen ketel, blikken sandwichblik en kop en schotel h. 21, br. 35, d 19 cm. [1]

Griekse stijl bronzen buste van een krijger.h. 20 cm. [1]

Verzilverd koperen juwelenkistje, ca. 1930,bekroond met een zittende dame. Hierbij twee dierfiguren. 16, 20 en 25 cm. [3]

Albasten schaal, stenen dierenkop en een bronzen houder met ramskoppen.diam. 18,5 en 11,5 en h. 11,5 cm. [3]

Drie kalkstenen Egyptische stijl decoratieve objecten; L. 8, 10,5 en 30 cm. Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [3]

Divers decoratieve woon accessoires;w.o. struisvogeleieren. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [ds]

Gipsen creme gelakte mannen torso.h. 48 cm, b. 30 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Louis Kley (1833-1911), bronzen sculptuur;Jongetje. Gesigneerd L. Kley h. 16 cm. [1]

Thailand, decoratief bronzen Boeddhahoofdop shouten sokkel h. 38 cm. incl. sokkel [1]

Nefriet schaakspel in etui[1]

Monoculaire microscoop in kist, ges. Steindorff & Co. ca. 1925;verkocht door NV Ver. Instrumenthandel Salm-Kipp & Zn. Amsterdam. [1] ...[more]

Diverse koperen tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie per stuk [zkj]

Collectie beschilderd blikken tabaksdozen, 19e eeuwtaxatie is waarde per stuk, enkele misschien rond 100-150 [2 zkjs]

Beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdoos, 19e eeuw,met fraai geschilderd portret van een koe 12 x 7 cm. [1]

Twee beschilderd blikken 'tole peint' tabaksdozen, vroeg 19e eeuw,met voorstelling van paard en wagen/herbergscene [2]

Binoculaire verrekijker, Carl Zeiss 'Silvamar' nr. 146657, ca. 1915;compleet met leren draagriem- en foedraal. [1]

India, gestoken houten paneel,met relief van veelarmige god 69 x 31cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Tinnen klepkan en portretminiatuur, 19e eeuw,in Boulle lijst h. 16 cm. [2]

Tinnen kraantjeskan en Zwitserland, twee klepkannen, 19e eeuw,één met datering 1825 h. 36-42cm. [3]

Tinnen kantige schroefkan en twee kannen, 19e eeuw,met houten greep h. 16 en 28 cm. [3]

Divers tin en koperen puddingvormen[ds]

Roodkoperen doofpot, Art Deco,met gedreven bloemmotieven h. 38, l. 40 cm. [1]

Koperen tweelichts kandelaar h. 41 cm. [1]

Franz Iffland (1862-1935), 'Cléopatre' (Sarah Bernhardt),gebronsd metalen (zamak) buste in Jugendstil stijl h. 28,5 cm. [1]

Groen gepatineerd bronzen sculptuur;Saxefonist h. 21 cm. [1]

  • 3050 item(s)