Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Show only bulk lots Remove filter

3050 item(s)

  • Show only bulk lots
  • 3050 item(s)

Kees van Dongen (1877-1968)Naakt druk, gesign. r.o., 21/50, 42 x 27 cm. [1]

Russische school, 20e eeuwAbstracte compositie doek, 40 x 44 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Portfolio Dear Stieglitz, uitgegeven in 1994,Met werken door o.a. Marina Abramovic, Richard Long, Vito Acconci en Thomas Joshua Cooper [1]

Jean le Noble (geb. 1940)'Raster' nylondraad op papier op board, verso gesign., 1980, 60 x 60 cm. [1]

Theresia van der Pant (1924-2013)Rode appels houtskool en pastel, mogelijk verso gesign., herk.: Singer Galerie Laren, 1975, 19,5 x 26,5 cm. [1]

Onduidelijk gesign. r.o.Zonder titel Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Henk Vierveijzer (geb. 1950)Zonder titel doek,, gesign. m.o., 140 x 120 cm. [1]

Henk Vierveijzer (geb. 1950)'Uitheems' gouache, gesign. r.o., verso titel, 40 x 38 cm. [1]

Henk Vierveijzer (geb. 1950)'Teder' gouache, gesign. r.o., verso gesign., 40 x 40 cm. [1]

Henk Vierveijzer (geb. 1950)'Sun' gouache, gesign. r.o., verso titel, 40 x 40 cm. [1]

Lucebert (1924-1994)Dierfiguur inkt en rood tape, gesign. r.o., 3 dec. '61, 27 x 20 cm. [1]

Russische school, 20e eeuwAbstracte compositie doek, 30 x 40 cm. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [1]

Lucebert (1924-1994)Vrouw met bloemen inkttekening, gesign. r.o., '74, 27 x 20,5 cm. [1]

Karel Appel (1921-2006)Figuur litho, gesign. l.o., 35/110, 55 x 37 cm. dhr. WP Scheltema [1]

Ger van Elk (1941-2014)Zonder titel vier tekeningen, allen gesign., samen ingelijst, formaat tekeningen ca. 12 x 13 cm. tot 8 x 14 cm. per stuk [1]

Onduidelijk gesign. l.o.Zonder titel board, 45 x 56 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Toegeschreven aan Karel Appel (1921-2006)Figuur litho, resten signatuur l.o., '54, 2/12, 43 x 31 cm. [1]

Corneille (1922-2010)Vogel litho, gesign. r.o., '86, 44/200, 46 x 60 cm. [1]

Bram van Velde (1895-1981)Zonder titel litho, gesign., 57./100, niet ingelijst, 98 x 63 cm [1]

Onduidelijk gesigneerd r.o.Compositie met vrouw gouache, 76 x 56 cm. Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Anton Rooskens (1906-1976)'Printemps' litho,resten signatuur r.o., '72, 72 x 51 cm. [1]

Erik Andriesse (1957-1993)Krab ets, niet ingelijst, gesign. 3-7-'91, 'voor Otto', 1e staat, 43 x 33 cm. Herkomst collectie Otto Schaap [1]

Jan van den Berg (1932-2015)'Muziek verheft' doek, gesign. r.o., '79, verso etiket met titel, 110 x 90 cm. [1]

Naar Picasso, 1959Vrouw bij een raam / Naakte vrouw en man met gitaar twee linosnedes, ongesign., 28 x 33 cm. [2]

Bram van Velde (1895-1981)Ensemble litho, gesign. l.o., ongenummerd, niet ingelijst, 63 x 80 cm [1]

Marlene Dumas (geb. 1953)Nieuwjaarswens van Rento Brattinga, steendrukker in Amsterdam. litho, niet ingelijst, 1983/84, 67 x 49 cm. [1]

Willy Belinfante (1922-2014)Kinderkoor doek, gesign. l.o., 51 x 50 cm. [1]

Tim Folzenlagen (geb. 1952)Times Square houtskooltekening, niet ingelijst, 185 x 123 cm. Herkomst collectie Otto Schaap

Theo Wolvecamp (1925-1992)Zonder titel doek, gesign. r.o., '73, 40 x 50 cm. [1]

Thanh Chuong (geb. 1948)Zonder titel gepolijste laktechniek op paneel, [1]

Onduidelijk gesign. ro., '69Zonder titel zilverpapier op papier, gesign. 69 x 49 cm. [1]

Kelvin Bowers (geb. 1946)'Crucifixion' gemengde techniek op papier op board, verso etiket met signatuur, 1985, 22 x 31 cm. [1]

Corneille (1922-2010)Figuren en vogel. Hierbij aquarel door Maxim en doek, heidelandschap litho, gesign. m.b., '93, 35 x 48 cm. [3]

Joachim Bandau (geb. 1936)Zonder titel inkt, 55 x 77 cm. [1]

Otto Hetterscheid (1927-2010)Zonder titel gemengde techniek en collage, gesign. r.o., '79, 75 x 52 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '77, 60 x 80 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign., r.o., '58, 38 x 53 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel doek, gesign. r.o., '64, 55 x 46 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '60, 40 x 32 cm. [1]

Blaise Jeanneret (1897-1988)Zonder titel board, gesign. r.o., '81, 30 x 40 cm. [1]

Laetitia de Haas (geb. 1948)'Huis in winter'/ 'Herfst I' tweemaal doek, gesign., 20 x 20 cm. en 20 x 25 cm. [2]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuwAbstract wandplastiek 80 x 100 cm. [1]

Carel Willink (1900-1983)'Naar de toekomst'. Hierbij litho, Miro litho, gesign. r.o., p.d.a., volledige blad 70 x 98 cm. [2]

Joel Fisher (geb. 1947)Zonder titel tekening, met certificaat, 16 x 16 cm. [1]

Gesigneerd OzenfantAbstracte compositie board, beschadigd, niet ingelijst, 35 x 26 cm. [1]

Marc Mulders (geb. 1958)Zonder titel aquarel en collage, gesign. m.o., jan. '02, 'voor Evelyne', 75 x 51,5 cm. [1]

  • 3050 item(s)