Live Online Auction
Auction closed (7 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 0001-0477)

  • (Lots: 0500-0696)

  • (Lots: 4775-4997)

  • (Lots: 5000-5215)

  • (Lots: 4500-4655)

  • (Lots: 3800-8280)

  • (Lots: 6500-8054)

  • (Lots: 2290-2551)

  • (Lots: 2600-2704)

  • (Lots: 3000-3269)

  • (Lots: 2730-2996)

  • (Lots: 1500-1525)

  • (Lots: 3500-3592)

  • (Lots: 2000-2061)

  • (Lots: 3300-3409)

  • (Lots: 1400-1498)

  • (Lots: 1700-1757)

  • (Lots: 1000-1287)

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

Show only bulk lots Remove filter

3050 item(s)

  • Show only bulk lots
  • 3050 item(s)

Lot 8028

Crapaud

Crapaudmet rode, deels gecapitonneerde, fluwelen stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Lot 8029

Oorcrapaud

Oorcrapaudmet blauwe fluwelen stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator

Lot 8030

Paar Oorcrapauds

Paar Oorcrapaudsmet rode fluwelen stoffering en bieswerk Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [2]

Notenhouten stoel in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met gestoken hondekoppen en bruine skai stoffering [1]

Set van zes mahoniehouten krakelingstoelen, 19e eeuw.De zittingen met gestreepte goud/gele stoffering. (rest) [6]

China, rood en verguld gelakt houten kinderstoelmet lade Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Grenen- en eikenhouten halbank, 19e eeuw,met gestoken kapregel en gedraaide spijltjes in de rugleuning br. 212 en h. 103 cm; zithoogte 44 cm [1]

Lot 8039

Crapaud

Crapaudmet rood-grijs geblokte stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Zwart gelakt houten fauteuilmet goudkleurige-blauwe stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Paar zwart gelakte houten fauteuilsmet rode velours stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator

Lot 8043

Crapaud

Crapaudmet lilakleurige, deels gecapitonneerde, velours stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Twee notenhouten breistoelen, laat 19e eeuw,met -deels gecapitonneerde- roze stoffering [2]

Eikenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met parelmoerkleurige stoffering [1]

Set van vier mahoniehouten eetkamerstoelen, 19e eeuw en twee mahoniehouten krakelingstoelen, 19e eeuwmet blauwe stoffering (vier wat sleets) [6]

China, paar hardhouten krukjes, 19e eeuw34 x 34 en h. 50 cm [2]

China, paar hardhouten fauteuils[1]

Paar teakhouten 'Raffles' fauteuilsieder met geriete zitting en los zitkussen [2]

Set van drie iepenhouten stoelen, Louis XVI, ca. 1800,met beige stoffering [3]

beukenhouten haardbankmet los zitkussen en blauwe velours stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]

Vico Magistretti (1920-2006) voor Cassina,zwart lederen fauteuil, 'Maralunga Easy Chair', 1973 [1]

Frankrijk, verguld metalen Coco Chanel 'korenarentafel', ca. 1960.Met rond glazen blad diam. 60 en h. 55 cm [1]

Paar geel gelakt diabolovormige stalen bijzettafelsmet rond houten blad diam. 60 en h. 38 cm Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2]

Coromandelhouten bureau, jaren '70,met opzet, drie deuren, twee laden en uittrekbaar schrijfblad 128 x 57/76 en h. 76/120 cm [1]

Philip Stark voor XO Design, Frankrijk, paar kunstoffen stoelen, 'Slick Slick',één groene en één oranje [2]

Massimo Scolari voor Giorgetti, Italië, set van vier beukenhouten stoelen, jaren '90,met blauw velours zitkussen en spijltjes in de rugleuning [4]

Sigurd Ressell voor Vatne Møbler, Noorwegen, Low Back Falcon Sling Chair (1971- ) met hocker.Verchroomd staal met zwart lederen bekleding [2]

Verchroomd stalen relaxfauteuil, jaren '70,met bruin lederen kussen [1]

Fritz Hansen, Denenmarken, aluminium 'Oxford' bureaufauteuilmet zwart lederen bekleding. Op draaibare vijfsprant met wieltjes [1]

Verchroomd stalen relaxfauteuil, jaren '70,met zwart lederen bekleding [1]

  • 3050 item(s)