- 20th century decorative arts (103)
- Antique and classic chairs and sofas (55)
- Antique and classic furniture (large) (97)
- Antique and classic furniture (small) (46)
- Archeology and pre-Columbian artefacts (60)
- Asian artifacts (China) (98)
- Asian artifacts (Japan) (79)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (51)
- Books regarding tribal art (25)
- Chandeliers and Mirrors (25)
- Chinese and Japanese porcelain (264)
- Clocks and barometers (22)
- Collectables and miscellaneous including folk art (285)
- Crockery and glassware (52)
- Decorative tribal objects (98)
- Design furniture (81)
- European ceramics and glass (51)
- European sculpture and works of art (136)
- Icons and European religious art (58)
- Jewellery (198)
- Modern and contemporary jewellery (28)
- Modern art from private collections (214)
- Paintings, watercolours and drawings (161)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (228)
- Persian rugs and carpets (81)
- Silver (197)
- Silver jewellery and bijoux (19)
- Tribal art (Africa) (93)
- Tribal art (Indonesia and Oceanic) (110)
- Watches (28)
- Fine Art (603)
- Chinese Works of Art (363)
- Ethnographica & Tribal Art (327)
- Furniture (304)
- Decorative Art (291)
- Collectables (280)
- Jewellery (245)
- Silver & Silver-plated items (197)
- Carpets & Rugs (81)
- Japanese Works of Art (79)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (61)
- Religious Items & Folk Art (58)
- Ceramics (52)
- Asian Art (51)
- Watches & Watch accessories (28)
- Clocks (15)
- Barometers (7)
- Musical Instruments & Memorabilia (4)
- Arms, Armour & Militaria (1)
- Prints (1)
- Taxidermy & Natural History (1)
- Textiles (1)
- Show only bulk lots
3050 item(s)/page
Engeland, paar stoelen
Crapaud
Crapaudmet rode, deels gecapitonneerde, fluwelen stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Oorcrapaud
Oorcrapaudmet blauwe fluwelen stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator
Paar Oorcrapauds
Paar Oorcrapaudsmet rode fluwelen stoffering en bieswerk Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [2]
Notenhouten stoel in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met gestoken hondekoppen en bruine skai stoffering [1]
Set van zes mahoniehouten krakelingstoelen, 19e eeuw.De zittingen met gestreepte goud/gele stoffering. (rest) [6]
China, rood en verguld gelakt houten kinderstoelmet lade Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Grenen- en eikenhouten halbank, 19e eeuw,met gestoken kapregel en gedraaide spijltjes in de rugleuning br. 212 en h. 103 cm; zithoogte 44 cm [1]
Crapaud
Crapaudmet rood-grijs geblokte stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Zwart gelakt houten fauteuil
Zwart gelakt houten fauteuilmet goudkleurige-blauwe stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Verguld houten fauteuil, Louis XV,
Paar zwart gelakte houten fauteuils
Paar zwart gelakte houten fauteuilsmet rode velours stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator
Crapaud
Crapaudmet lilakleurige, deels gecapitonneerde, velours stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Twee notenhouten breistoelen, laat 19e eeuw,met -deels gecapitonneerde- roze stoffering [2]
Eikenhouten fauteuil in Louis XIV-stijl, 19e eeuw,met parelmoerkleurige stoffering [1]
Set van vier mahoniehouten eetkamerstoelen, 19e eeuw en twee mahoniehouten krakelingstoelen, 19e eeu
Set van vier mahoniehouten eetkamerstoelen, 19e eeuw en twee mahoniehouten krakelingstoelen, 19e eeuwmet blauwe stoffering (vier wat sleets) [6]
Twee eikenhouten fauteuils, een iepen- en beukenhouten Windsorstoel en beukenhouten bureau-fauteuil,
Twee eikenhouten fauteuils, een iepen- en beukenhouten Windsorstoel en beukenhouten bureau-fauteuil, allen 19e eeuw [4]
China, paar hardhouten krukjes, 19e eeuw34 x 34 en h. 50 cm [2]
China, paar hardhouten fauteuils
China, paar hardhouten fauteuils[1]
Engeland, set van zes beukenhouten 'spindle back' spijltjesstoelen en twee -fauteuils , laat 19e eeu
Engeland, set van zes beukenhouten 'spindle back' spijltjesstoelen en twee -fauteuils , laat 19e eeuw,met biezen zitting [8]
Paar teakhouten 'Raffles' fauteuils
Paar teakhouten 'Raffles' fauteuilsieder met geriete zitting en los zitkussen [2]
Engeland, twee iepen- en beukenhouten Windsor stoelen, 19e eeuw[2]
Set van drie iepenhouten stoelen, Louis XVI, ca. 1800,met beige stoffering [3]
beukenhouten haardbank
beukenhouten haardbankmet los zitkussen en blauwe velours stoffering Provenance: Moderne kunst collectie ingericht door een interior decorator [1]
Charles & Ray Eames voor Vitra, paar verchroomd aluminium 'Soft Pad' Executive bureaufauteuils,
Martin Visser voor 't Spectrum, ronde driepotige wengéhouten tafel, ca. 1965, en set van vier wengéh
Vico Magistretti (1920-2006) voor Cassina,zwart lederen fauteuil, 'Maralunga Easy Chair', 1973 [1]
Frankrijk, verguld metalen Coco Chanel 'korenarentafel', ca. 1960.Met rond glazen blad diam. 60 en h. 55 cm [1]
Paar geel gelakt diabolovormige stalen bijzettafelsmet rond houten blad diam. 60 en h. 38 cm Provenance: Particulier kunstcollectie, Bergen [2]
Paar verguld stalen bijzettafels
Coromandelhouten bureau, jaren '70,
Coromandelhouten bureau, jaren '70,met opzet, drie deuren, twee laden en uittrekbaar schrijfblad 128 x 57/76 en h. 76/120 cm [1]
Paolo Rizzatto en Alberto Meda voor Luceplan, Italië, grijs aluminium vloerlamp, 'Berenice D12'
Paolo Rizzatto en Alberto Meda voor Luceplan, Italië, grijs aluminium vloerlamp, 'Berenice D12' h. 90/119 cm [1]
Bruno Gecchelin voor Skipper Pollux, verchroomd stalen 'Gesto Terra' vloerlamp, ontwerp 1974,
Philip Stark voor XO Design, Frankrijk, paar kunstoffen stoelen, 'Slick Slick',één groene en één oranje [2]
Massimo Scolari voor Giorgetti, Italië, set van vier beukenhouten stoelen, jaren '90,met blauw velours zitkussen en spijltjes in de rugleuning [4]
Hadi Teherani voor Interstuhl, Duitsland, paar aluminium '262S' bureaufauteuils en '100S' hocker,
Sigurd Ressell voor Vatne Møbler, Noorwegen, Low Back Falcon Sling Chair (1971- ) met hocker.
Sigurd Ressell voor Vatne Møbler, Noorwegen, Low Back Falcon Sling Chair (1971- ) met hocker.Verchroomd staal met zwart lederen bekleding [2]
André Vandenbeuck voor Strässle, Zwitserland, aluminium 'Gentilina' relaxfauteuil, jaren '70,
Verchroomd stalen relaxfauteuil, jaren '70,met bruin lederen kussen [1]
Fritz Hansen, Denenmarken, aluminium 'Oxford' bureaufauteuilmet zwart lederen bekleding. Op draaibare vijfsprant met wieltjes [1]
Verchroomd stalen relaxfauteuil, jaren '70,met zwart lederen bekleding [1]
Preben Fabricius en Jørgen Kastholm voor Alfred Kill International, verchroomd stalen 'FK 86' lounge
Preben Fabricius en Jørgen Kastholm voor Alfred Kill International, 'FK 6725 Tulip lounge chair', 19
Naar Ludwig Mies van der Rohe, verchroomd stalen 'Barcelona Chair MR 90' en hocker (replica)
3050 item(s)/page