- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (260)
- Prints (140)
- Sculpture (122)
- Ceramics (117)
- Furniture (102)
- Japanese Works of Art (86)
- Chinese Works of Art (66)
- Glassware (57)
- Silver & Silver-plated items (57)
- Drawings & Pastels (52)
- Metalware (50)
- Lighting (42)
- Watercolours (34)
- Arms, Armour & Militaria (31)
- Clocks (25)
- Ethnographica & Tribal Art (23)
- Jewellery (16)
- Collectables (11)
- Musical Instruments & Memorabilia (9)
- Religious Items & Folk Art (9)
- Books & Periodicals (8)
- Maps (7)
- Greek, Roman, Egyptian & Other Antiquities (5)
- Photographs (4)
- Taxidermy & Natural History (4)
- Wines & Spirits (4)
- Islamic Works of Art (3)
- Salvage & Architectural Antiques (3)
- Watches & Watch accessories (3)
- Entertainment Memorabilia (2)
- Fine Art & Antiques (2)
- Indian Works of Art (2)
- Models, Toys, Dolls & Games (2)
- Russian Works of Art (2)
- Stamps (2)
- Textiles (2)
- Kitchenalia (1)
- Scientific Instruments (1)
- Tools (1)
- Vintage Fashion (1)
1368 item(s)/page
A silver box with vermeil and ornamental jewelery Een zilveren kistje met vermeil en siersieraden. 11 x 6.5 x 2.3 cm
Bronze box with nude and polychrome gnome Een bronzen doosje met naakt en een kabouter met polychromie. H 5 - 10.5 cm
A collection of 2 miniatures and a compass Een verzameling met 2 miniatuurtjes en een kompas. 5 x 3.5 and 6 x 5 cm (miniatures)
Raymond Wintz (1884-1956)
Raymond Wintz (1884-1956) Landscape with cow. Oil on canvas, signed. Landschap met koe. Olieverf op doek, gesigneerd. 54 x 65 cm
Alphons Vermeir (1905-1994)
Alphons Vermeir (1905-1994) Farmhouse Oil on hardboard, signed. Boerderij. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 40 x 50 cm
Jean Mayné (1850-1905)
Jean Mayné (1850-1905) Shoemaker by the window. Oil on canvas, signed. Schoenmaker aan het raam. Olieverf op doek, signed.
Gustave Dierkens (1885-1940)
Gustave Dierkens (1885-1940) Alley in Ghent. Oil on panel, signed. Steegje in Gent. Olieverf op paneel, gesigneerd. 53.5 x 46.5 cm
Léon Dansaert (1830-1909)
Léon Dansaert (1830-1909) Oil on panel 'family scene' signed. Familiescène. Olieverf op paneel, gesigneerd. 40 x 32.5 cm
Roger Somville (1923-2014)
Léon Smet De (1881-1966) (attrib.) Landscape. Oil on canvas, not signed. Landschap. Olieverf op doek, niet gesigneerd. 80 x 88 cm
Emile Lecomte (1866-1938)
Emile Lecomte (1866-1938) Farmhouse with chickens. Oil on panel, signed. Boerderij met kippen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 39 x 47 cm
Laurent Goethals (1865-1943)
Laurent Goethals (1865-1943) Landscape with cows. Oil on panel, signed. Landschap met koeien. Olieverf op paneel, gesigneerd. 24.5 x 51 cm
Pierre Joseph Dutillieu (1876-1960) Mill with haystacks. Oil on canvas, signed. Molen met hooimijten. Olieverf op doek, gesigneerd. 45 x 60 cm
Frans Smeers (1873-1960)
Frans Smeers (1873-1960) Reading woman. Oil on canvas, signed. Lezende vrouw. Olieverf op doek, gesigneerd. 81 x 101 cm
A. Winant
A. Winant Farmhouse. Oil on canvas, signed. Boerderij. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 60 cm
Berthe Art (1857-1934)
Berthe Art (1857-1934) Still life with ducks. Oil on paper, signed. Stilleven met eenden. Olieverf op papier, gesigneerd. 108 x 73 cm
Gaston Haustrate (1878-1949)
Gaston Haustrate (1878-1949) Boats on dry land. Oil on canvas, signed. Boten op het droge. Olieverf op doek, gesigneerd. 76 x 90 cm
Paul Artot (1875-1958)
Jacques Maes (1905-1968)
Jacques Maes (1905-1968) Still life. Oil on canvas, signed. Stilleven. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 80 cm
European school 19th C.
European school 19th C. Inn scene. Oil on panel, not signed. Herbergscène. Olieverf op paneel, niet gesigeerd. 37.5 x 31.5 cm
Europese school 19th C.
William Vermeesch (1922)
William Vermeesch (1922) Landscape with village. Oil on panel, signed. Landschap met dorp. Olieverf op paneel, gesigneerd. 18 x 24 cm
Johannes Bosboom (1817-1891)
Belgian school
Belgian school Still life with oysters. Oil on canvas, signed. Stilleven met oesters. Olieverf op doek, gesigneerd. 35 x 45 cm
European school 18thC
European school 18thC Landscape with birds. Oil on canvas, signed. Landschap met vogels. Olieverf op doek, gesigneerd. 51.5 x 71 cm
European school 18th C.
Charles Bougard (1865-1926)
Charles Bougard (1865-1926) River the Maas. Oil on canvas, signed. Rivier de Maas. Olie op doek, gesigneerd. 75 x 115 cm
Woodcut 'The notables'
Woodcut 'The notables' the notables, illegible signed. Nummered 97/100. De notabelen, onleesbaar gesigneerd. Genummerd 97/100. 37.5 x 45.5 cm
James Ensor (1860-1949)
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Etching, signed in the plate. Ets, gesigneerd in de plaat. 29 x 15 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Etching. Signed and dated 1932. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1932. 59.5 x 46 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Etching. Signed and dated 1929. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1929. 59.5 x 48.5 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Jules De Bruycker (1870-1945) Etching 'l'Eglise St Nicloas Gand'. Signed. Ets 'l'Eglise St Nicloas Gand'. Gesigneerd. 45.5 x 31 cm
Jules De Bruycker (1870-1945)
Bronze vide poche
Bronze vide poche Decorated with a girl and her swan. Bronzen vide poche, versierd met een meisje en haar zwaan. H 33.5 cm
Pierre Theunis (1883-1950)
Georges Wasterlain (1889-1963)
A collection of wooden boxes
A collection of wooden boxes Een verzameling van houten doosjes en een antieke passerdoos.
19thC axe for breaking ice
19thC axe for breaking ice Een 19e -eeuwse bijl om ijs te breken. L 46.5 cm
Louis XVI Pendule
Louis XVI Pendule Alabaster/marble with gilt bronze mounts. Albast/marmer met verguld bronzen beslag. H 44 cm
Louis Philippe Mantelclock
2 bronze firebucks
2 bronze firebucks Een koppel bronzen vuurbokken. H 52 cm
Bronze Japanse modern sculpture
Bronze Japanse modern sculpture Not signed. Een Japans hedendaags bronzen sculptuur, niet gesigneerd. H 34.5 cm
A collection of Tumaco figures
A collection of Tumaco figures Colombia. Een verzameling van Tumaco beeldjes uit Colombia. H 8 - 15 cm
Yves Rhayé (1936-1995)
Yves Rhayé (1936-1995) Ceramic sculpture, signed. Keramisch sculptuur, gesigneerd. H 54 cm
Henri Matisse (1869-1954)
Henri Matisse (1869-1954) Lithograph 6/43. Signed in the plate. Litho 6/43. Gesigneerd in de plaat. 35 x 26 cm
Félix Timmermans (1886-1947)
Félix Labisse (1905-1982)
Félix Labisse (1905-1982) Lithograph 69/175, signed in pencil. Lithografie 69/175. Gesigneerd in potlood. 48 x 31 cm
Salvador Dali (1904-1989)
Braco Dimitrijevic (1948)
Braco Dimitrijevic (1948) Offset 98/200. Signed in pencil and dated 1948. Offset 98/200. Gesigneerd in potlood en gedateerd 1948. 64 x 90 cm
Dieter Roth (1930-1998)
Joseph Beuys (1921-1986)
Hugo Claus (1929-2008)
1368 item(s)/page