Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1368 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1368 item(s)

Chinese fisherman and Taoist Chinees gesneden ivoor van een visser en Taoïst. Met certificaat Arts Ivory Experts. H 10.5 cm (without base)

A collection of 6 Japanse netsukes Een verzameling van 6 Japanse netsukes. Met certificaat Arts Ivory Experts. H 4 - 5 cm

2 Indo-Persian book cover paintings 2 Indo-Perzische boekomslagen. 22 x 11.5 and 23 x 12.5 cm

A collection of small cloissonné vases and plates Een verzameling van kleine cloissonné vazen en bordjes. H 10.5 cm (tallest vase)

A collection of cloissonné vases, animals and boxes Een verzameling van cloissonné vazen, dieren en doosjes. H 1.5 - 6.5 cm

Paul Permeke (1918-1990) Oil on canvas 'T Zwin. signed and dated '79. Olieverf op doek 'T Zwin. Gesigneerd en gedateerd '79. 70 x 100 cm

Jean Vervisch (1896-1977) Oil on panel Landscape with mill. Signed. Landschap met molen. Olieverf op paneel, gesigneerd. 55 x 65 cm

Maurice Langaskens (1884-1946) Oil on hardboard 'Nude'. signed. Naakt. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 65 x 52 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Cathédrale de Bourges. Etching 1st state, signed. Cathédrale de Bourges. Ets 1e staat, gesigneerd. 50 x 55 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Pont Neuf - Paris. Etching 37/100, signed. Pont Neuf - Parijs. Ets 37/100, gesigneerd. 45 x 56 cm

Jules De Bruycker (1870-1945) Pencil drawing on paper 'Nude'. Signed. Potloodtekening op papier 'Naakt'. Gesigneerd. 39 x 25.5 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Portrait of a Lady. Oil on canvas, signed. Portret van een dame. Olie op doek, gesigneerd. 105 x 65 cm

Raymond Van De Waele (1894-?) Oil on canvas, signed. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 80 cm

Karel Heymans (1899-1974) Woman doing the laundry. Oil on canvas, signed. Vrouw doet de was. Olieverf op doek, gesigneerd. 60 x 75 cm

Paul Permeke (1918-1990) Landscape. Oil on canvas, signed. Landschap. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 70 cm

Octave Soudan (1872-1948) Houses in the snow. Oil on canvas, signed. Huizen in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd. 50 x 63 cm

Jef Wauters (1927-2013) Portrait of a girl. Oil on panel, signed. Portret van een meisje. Olieverf op paneel, gesigneerd. 32 x 21 cm

Piet Lippens (1890-1981) Trailers in the snow. Oil on canvas, signed. Aanhangwagens in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Herman Verbaere (1906-1993) Dorpstraat in Melle. Oil on hardboard, signed. Dorpstraat te Melle. Olie op hardboard, gesigneerd. 40 x 45 cm

Herman Verbaere (1906-1993) A sight with a mill. Oil on canvas, signed. Een zicht met molen. Olie op doek, gesigneerd. 45 x 60.5 cm

Paul Permeke (1918-1990) A river sight with fishermen. Oil on canvas, signed. Een riviergezicht met vissers. Olie op doek, gesigneerd. 40 x 50 cm

Jurgen Schneider (1941) etching (2), signed in pencil. ets (2), gesigneerd in potlood. 38 x 19 and 39.5 x 32 cm

Japanese Satsuma vase Een Japanse Satsuma vaas with markings on the bottom. Een Japanse Satsuma vaas met merkteken op de onderkant. H 56 cm

Lot 523

H. Muller

H. Muller Bronze buste of Beethoven. Signed H. Muller. Bronzen buste van Beethoven. Gesigneerd H. Muller. H 40.5 cm

Lot 524

H P Moreau

Egide Rombaux (1865-1942) Eglantine. Bronze patinated buste, signed. Eglantine. Brons gepatineerde buste, gesigneerd. H 62.5 cm

Patinated plaster buste of a Girl signed. Gepatineerde damesbuste. Gesigneerd. H 48.5 cm

Bronze pilgrim Beaugrand signed Beaugrand sculp. Bronzen pelgrim Beaugrand. Gesigneerd Beaugrand sculp. H 26 cm

Lot 529

Bronze vase

Bronze vase Decorated with medals of figures and lion heads. Bronzen vaas versierd met medailles van figuren en leeuwenkoppen. H 22.5 cm

A patinated plaster sculpture of a child on a pillow Een gepatineerd gipsen sculptuur van een kind op een kussen. Niet gesigneerd. H 40 cm

Charles Catteau (1880-1966) ceramic vase marked D 1165. Keramische vaas, gemerkt D1165. H 40 cm

A bakelite Art Deco table lamp School of Amsterdam. Bakelieten Art Deco lamp Amsterdamse school H 46 cm

Jan Melis & Ben Oostrum - Dark - Crosslight S 3 Crosslights, dated 2002. 3 kruislichten, gedateerd 2002. 38 x 38 x 38 cm ...[more]

Lot 534

Firemen helm

Firemen helm Een oude brandweerhelm. 23 x 27 x 18 cm

A collection of miscellaneous items 2 stamps and 2 silver thimbles. 2 stempels en 2 zilveren vingerhoedjes. H 2 - 8 cm

Christening dish Dinant Doopschotel uit Dinant. Dia 63 cm

A collection of old holy water vessels Een verzameling van wijwatervaatjes. H 16 - 39 cm

Piet Lippens (1890-1981) City view. Oil on canvas, signed. Stadsgezicht. Olieverf op doek, gesigneerd. 52 x 73 cm

  • 1368 item(s)