Auction closed (3 day sale)
Gent

  • (Lots: 1-500)

  • (Lots: 501-1000)

  • (Lots: 1001-1370)

  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 14:00 - 18:00 CEST
  • 10:00 - 18:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 25.00%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Dampoortstraat 63 - 71, Gent, 9000, Belgium

Add to favourites Ask a question phone_in_talk +32(0)497 283949
1368 item(s)

  • Creator / Brand
  • 1368 item(s)

Lamp Tiffany style Een lamp Tiffany stijl. H 75.5 cm

Pair of lamps style Empire Een koppel lampadaires in Empirestijl H 86.5 cm

Val Saint Lambert Antique crystal caraf with silver cap. Een antieke kristallen Val Saint Lambert karaf met zilveren dop. H 38.5 cm

5 uranium glasses Een lot met 5 uranium glazen. H 11 cm

Tobia Scarpa (1935) Knoll Bastiano sofa, marked on the pillow. Sofa van Knoll Bastiano, gemerkt op de kussens. 70 x 148 x 77 cm

Vintage Lounge table with fumed glass. Een Vintage salontafel met geparfumeerd glas. 30 x 124 x 82.5 cm

Emile Veranneman (1924-2004) Corner bench in wood 1950s Houten hoekbank, jaren '50. 85 x 197 x 130 cm

Art Nouveau cabinet Een Art Nouveau kastje. 155 x 120 x 40 cm

Louis XVI seat d'epoque Een Louix XVI zetel d'epoque. H 114 cm

Melchior De Hondecoeter (1636-1695) (atrib.) Chickens. Oil on canvas, signed. Kippen. Olieverf op doek, gesigneerd. 65 x 53 cm

Frans Van Leemputten (1850-1914) Drawing, signed. Tekening, gesigneerd. 30.5 x 24 cm

Andrés Cortés (1810-1879) Cows at the lake. Oil on canvas, signed. Koeien aan de plas. Olieverf op doek, gesigneerd. 22.5 x 35 cm

Jean-Léon Gouweloos (1868-1943) Portrait of a lady. Oil on canvas, signed. Portret van een Dame. Olieverf op doek, gesigneerd. 61 x 46.5 cm

Henri Thomas (1930-2016) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, gesigneerd. 25 x 18.5 cm

Armand Rassenfosse (1862-1934) Mixed media, signed. Gemengde techniek, gesigneerd. 30.5 x 21.5 cm

Nicolas Van Den Eeden (1856-1918) Portrait of a woman. Oil on panel, signed. Portret van een vrouw. Olieverf op paneel, gesigneerd. 46 x 31.5 cm

Piet Lippens (1890-1981) Studio. Oil on hardboard, signed. Studio. Olie op hardboard, gesigneerd. 41 x 32 cm

Alfred Verstraeten (1858-1936) Oil on hardboard, signed. Olieverf op hardboard, gesigneerd. 23.5 x 30 cm

Louis Clesse (1889-1961) Charcoal drawing, signed. Houtskooltekening, gesigneerd. 52 x 63 cm

Henri Nuyttens (1905-1977) Ter platenburg. Oil on canvas, signed. Ter platenburg. Olieverf op doek, gesigneerd. 110 x 110 cm

3 satirical prints and watercolors Een lot met 3 satirische prenten en aquarellen. 31 x 26, 28.5 x 47 and 29 x 20.5 cm

A collection of various paintings and prints Paintings, etchings, prints. Lot varia schilderijen, etsen en prints.

Auguste Rodin (1840-1917) 'La Ronde'. Etching, not signed. 'La Ronde'. Ets, niet gesigneerd. 8 x 13 cm

Jean Bilquin (1938) Lot tickets, brochures / books Lot kaartjes, brochures en boeken 10 x 15 cm

A collection of Books about James Ensor Een verzameling boeken over James Ensor.

A collection of 4 albums Photo books and postcards. Een verzameling van fotoboeken en postkaarten. Provenance: family Raymond Van De Waele

Antiquarian book Parlour table book and Sketches Egypt & Nubia. Parlour table book en Sketches Egypt & Nubia. ...[more]

Antiquarian Morale Chretienne 1686 Antiquariaat Morale Chretienne 1686.

Collection of books Reinaert De Vos, Emil Verhaeren, Album du vieux Gand (Heins), La Colère (Frans Masereel) en map Jules De Bruycker.

A collection of 3 pocket watches 2 silver pocket watches. Een verzameling van 3 zakhorloges waarvan 2 zilver. Dia 3 - 4.2 - 5.2 cm

2 gold earrings 18 kt Weight: 18 grams. 2 gouden oorringen 18 kt. Gewicht: 18 gram

Golden brooch eagle with pearl 18 kt 20.5 grams Gouden broche arend met parel 18 kt 20.5 gram

Lot 887

6 gold rings

6 gold rings 9.7 grams 6 gouden ringen 9.7 gram

Golden ring with diamond Gouden ring met diamant

Cufflinks (Lefebvre) 18 kt white gold with diamond. Weight: 19 grams. 18 kt manchetknopen wit goud met diamanten. Gewicht: 19 gram.

Pendative with gemstones 18 kt Weight: 11.5 grams. Pendatief met edelstenen 18 kt. Gewicht: 11.5 gram.

Swiss gold ladies watch Geota 18 kt Weight: 18 grams. Een Zwitsers 18kt gouden dameshorloge, Geota. Gewicht: 18 gram.

Omega men's wristwatch Omega mannen polshorloge

Gold necklace 18 kt Weight: 26.7 grams. Een gouden 18 kt halsketting. Gewicht: 26.7 gram.

Golden floche 18 kt Weight: 18 grams. 18 kt gouden floche. Gewicht: 18 gram.

Gold bracelet 18 kt Weigh: 43.5 grams Gouden armband 18 kt. Gewicht: 43.5 gram.

2 Chinese - Japanese war embroiderie framed, period WWI 2 Chinees/Japanese oorlogs borduurwerken. Periode WWI. 64 x 51 and 51 x 41 cm

Art Deco Porcelain tea set Made in Czecho Slovakia. Een Art Deco porseleinen theeservies. Made in Czecho Slovakia. H 5 - 11 - 15.5 - 21 cm

A collection of 5 Delft tiles Een verzameling van 5 Delftse tegels. 2 blauw witte en 3 mangaan tegels. 13 x 13, 14 x 14 and 14.5 x 14.5 cm

Charles Van De Waele (XIX-XX) Terracotta buste, signed. Een buste in aardewerk, gesigneerd. H 47 cm

  • 1368 item(s)