536 item(s)/page
Franse School, mogelijk 17e eeuw, 'Portret van de evangelist Sint Lucas' op koper, met de tekstband:
Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een man', niet gesigneerd, verso op spierraam: 'Cornelis de
Hollandse School (17e eeuw) 'Portret van een man', niet gesigneerd, verso op spierraam: 'Cornelis de Vos pinx', gedoubleerd. Afm. 45 x 37 cm.
Europese School (19e eeuw) 'Aartsengel Michael doodt de draak', niet gesigneerd, gedoubleerd. Afm.
Europese School (17e eeuw) 'Maria met kind', niet gesigneerd, paneel. Afm. 56 x 43 cm. Dit kavel
Italiaanse School (17e eeuw) 'Maria op de maansikkel', niet gesigneerd, paneel. Afm. 16,5 x 13,5
Italiaanse School (17e eeuw) 'Maria op de maansikkel', niet gesigneerd, paneel. Afm. 16,5 x 13,5 cm.
Vlaamse School (18e eeuw) 'Maria met kind', niet gesigneerd, doek. Afm. 130 x 98 cm. Dit kavel wordt
Vlaamse School (18e eeuw) 'Maria met kind', niet gesigneerd, doek. Afm. 130 x 98 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Franse School (19e eeuw) 'Pastorale scène in rivierlandschap met ruïne', onduidelijk gesigneerd l.
Franse School (19e eeuw) 'Pastorale scène in rivierlandschap met ruïne', onduidelijk gesigneerd l.o., paneel. Afm. 30 x 38 cm.
Lambert Doomer (1623-1700) toegeschreven aan, 'Stad aan de rivier', niet gesigneerd, paneel. Afm. 46
Lambert Doomer (1623-1700) toegeschreven aan, 'Stad aan de rivier', niet gesigneerd, paneel. Afm. 46 x 62 cm.
Hollandse School (17e eeuw) 'Rivierlandschap met schepen', niet gesigneerd, paneel. Afm. 56 x 76
Hollandse School (17e eeuw) 'Rivierlandschap met schepen', niet gesigneerd, paneel. Afm. 56 x 76 cm.
Franse School (18e eeuw), 'Treurende Aphrodite over haar stervende Adonis', niet gesigneerd,
Vlaamse School (18e eeuw) 'Paleisinterieur met twee dames en Romeinse soldaten', niet gesigneerd,
Vlaamse School (18e eeuw) 'Paleisinterieur met twee dames en Romeinse soldaten', niet gesigneerd, doek. Afm. 68 x 91 cm.
Romantische School (19e eeuw) 'Stilleven met ara en fruit', niet gesigneerd, gedoubleerd. Afm. 62,
Vierluik bestaande uit tien panelen, met eikenhouten omlijsting. Aan weerszijden beschilderd met
In de trant van Jacob van Hulsdonck (17e eeuw), 'Stilleven met druiven', niet gesigneerd, gedoubleerd. Afm. 43 x 54 cm.
Georg Schöbel (1860-1941) 'Keizer Wilhelm Friedrich en Otto von Bismarck', gesigneerd r.o., board.
Georg Schöbel (1860-1941) 'Keizer Wilhelm Friedrich en Otto von Bismarck', gesigneerd r.o., board. Afm. 35,5 x 30 cm.
Europese School (19e eeuw) 'Dode haas', gemonogrammeerd PY en gedateerd 1893 r.o., doek. Afm. 110
Europese School (19e eeuw) 'Dode haas', gemonogrammeerd PY en gedateerd 1893 r.o., doek. Afm. 110 x 41,5 cm.
Jan David Geerling Grootveld (1821-1890) pendanten, 'Scène voor de stad Utrecht tijdens de 80-jarige
Anton Pieck (1895-1987) 'Hindeloopen', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 23 x 33,5 cm. Verso met
Anton Pieck (1895-1987) 'Hindeloopen', gesigneerd l.o., aquarel. Afm. 23 x 33,5 cm. Verso met certificaat Max Pieck.
Marius Bauer (1867-1932) 'Feestelijke intocht', gesigneerd r.o., ets. Afm. 51 x 68 cm.
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966) 'Figuren in een portaal', gesigneerd r.o., doek. Afm.
Jacobus Cornelis Wijnandus Cossaar (1874-1966) 'Figuren in een portaal', gesigneerd r.o., doek. Afm. 34 x 50 cm.
Jan Pietersz. Saenredam (1565-1607) naar Hendrik Goltzius. 'Jael en Sisera' [Bartsch 43; Holstein 19
Nicolaas van der Waay (1855-1936) 'Seelesberg Kuhrort', niet gesigneerd, verso met etiket en naam
Nicolaas van der Waay (1855-1936) 'Seelesberg Kuhrort', niet gesigneerd, verso met etiket en naam kunstenaar, ca. 1905, doek. Afm. 45 x 60 cm.
Johannes Hendricus Jurres (1875-1946) 'Strijdscène met leeuwen', gesigneerd m.o., doek. Afm. 90 x
Johannes Hendricus Jurres (1875-1946) 'Strijdscène met leeuwen', gesigneerd m.o., doek. Afm. 90 x 122 cm.
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) 'Terrasscène', gesigneerd l.o., gemengde techniek. Afm. 23 x 31,5
Hendrik Jan Wolter (1873-1952) 'Terrasscène', gesigneerd l.o., gemengde techniek. Afm. 23 x 31,5 cm.
Jopie Huisman (1922-2000) 'Schroothoop op het industrieterrein te Franeker', niet gesigneerd, board.
Rolf Dieter Meyer-Wiegand (1929-2006) 'Rijtuig op een zandweg', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 13 x
Rolf Dieter Meyer-Wiegand (1929-2006) 'Rijtuig op een zandweg', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 13 x 18 cm.
Post-Impressionisme (20e eeuw) 'Landschap', niet gesigneerd, doek. Afm. 30 x 55,5 cm.
Franse School (20e eeuw) 'Vence. Vue Ge [gauche] à travers les oliviers', onduidelijk gesigneerd l.
Franse School (20e eeuw) 'Vence. Vue Ge [gauche] à travers les oliviers', onduidelijk gesigneerd l.o., doek. Afm. 46 x 55 cm.
Jan Adam Zandleven (1868-1923) 'Boslandschap', gesigneerd l.o. en gedateerd 1915, paneel. Afm. 34
Jan Adam Zandleven (1868-1923) 'Boslandschap', gesigneerd l.o. en gedateerd 1915, paneel. Afm. 34 x 49 cm.
Willy Sluiter (1873-1949) 'Boerin met koe', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30,5 x 45 cm.
Pieter de Bodt (1916-2014) 'Sneeuwlandschap', gesigneerd l.o., doek. Afm. 29 x 39 cm.
Justus Pietrus de Veer (1845-1921) 'Cavalerie in de duinen', gesigneerd en gedateerd 1908? r.o.,
Justus Pietrus de Veer (1845-1921) 'Cavalerie in de duinen', gesigneerd en gedateerd 1908? r.o., paneel. Afm. 24 x 32,5 cm.
Europese School (19e eeuw) 'Watermolen', niet gesigneerd, gedoubleerd. Afm. 89 x 121 cm.
John Linnell (1792-1882) 'Engels heuvellandschap met figuren', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 50
John Linnell (1792-1882) 'Engels heuvellandschap met figuren', gesigneerd l.o., doek. Afm. 30 x 50 cm.
Willem Bastiaan Tholen (1860-1931) 'Molen', gesigneerd l.o., marouflé. Afm. 30,4 x 47 cm.
Willem Johannes Schütz (1854-1933) 'Landarbeiders bij molen, op de achtergrond Veere', gesigneerd
Willem Johannes Schütz (1854-1933) 'Landarbeiders bij molen, op de achtergrond Veere', gesigneerd r.o., doek. Afm. 35 x 50 cm.
Freek van den Berg (1918-2000) 'Tuinlandschap', gesigneerd r.o., doek. Afm. 49,5 x 70 cm.
Jan Voerman sr. (1857-1941) 'IJssellandschap met rustend vee', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30 x 50
Jan Voerman sr. (1857-1941) 'IJssellandschap met rustend vee', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30 x 50 cm.
Kees Andrea (1914-2006) 'Wintergezicht', gesigneerd en gedateerd 1942 r.o., doek. Afm. 52 x 70,5
Kees Andrea (1914-2006) 'Wintergezicht', gesigneerd en gedateerd 1942 r.o., doek. Afm. 52 x 70,5 cm.
Daniël Jordens (1855-1939) 'Duingezicht', gesigneerd l.o., board. Afm. 31,5 x 55,5 cm.
Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881), toegeschreven aan, 'Rendez-
Eugeen van Mieghem (1875-1930) 'Zeegezicht', gesigneerd r.o., marouflé. Afm. 50 x 59,5 cm.
Willem Johannes Schütz (1854-1933) 'Zeegezicht', gesigneerd l.o., doek. Afm. 26,5 x 36 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Gezicht op het Y en Amsterdam van den Oosterdoksdijk', niet gesigneerd,
Hollandse School (19e eeuw) 'Gezicht op het Y en Amsterdam van den Oosterdoksdijk', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 30 x 48 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Gezicht op het Y en Amsterdam', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 30 x
Hollandse School (19e eeuw) 'Gezicht op het Y en Amsterdam', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 30 x 48 cm.
Hollandse School (19e eeuw) 'Gezicht op het Y en Amsterdam van den Westerdoksdijk', niet gesigneerd,
Hollandse School (19e eeuw) 'Gezicht op het Y en Amsterdam van den Westerdoksdijk', niet gesigneerd, aquarel. Afm. 30 x 48 cm.
George Wilhelm Opdenhoff (1807-1873) 'Zeegezicht', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 21 x 29 cm.
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1908) 'De kust van Renesse aan de Oosterschelde', gesigneerd en
John L. Tudgay (1836-1859) toegeschreven aan, 'Engagement 13th Jan 1797 between the English frigates
Henri Adolphe Schaep (1826-1870) 'Thuiskomst vissersvloot', gesigneerd en gedateerd 1863 r.o.,
Henri Adolphe Schaep (1826-1870) 'Thuiskomst vissersvloot', gesigneerd en gedateerd 1863 r.o., paneel. Afm. 35 x 45 cm.
Willem Gruyter (1817-1880) 'Nederlandse driemaster in Mediterrane baai', gemonogrammeerd WG l.o. (in
Willem Gruyter (1817-1880) 'Nederlandse driemaster in Mediterrane baai', gemonogrammeerd WG l.o. (in de ton), paneel. Afm. 33 x 55,5 cm.
Henk Jan ten Cate (1867-1955) 'Bomschuit op het strand', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 24 x 34 cm.
Henk Jan ten Cate (1867-1955) 'Bomschuit op het strand', gesigneerd l.o., paneel. Afm. 24 x 34 cm. Provenance: collectie Six en Bosch Reitz.
Jan Wiegers (1893-1959) 'Stadsgezicht met haven', verso gesigneerd, doek. Afm. 46 x 60 cm.
Johan Hendrik Boshamer (1775-1862) 'De Wacht Dortsche Kil', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30,5 x
Johan Hendrik Boshamer (1775-1862) 'De Wacht Dortsche Kil', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 30,5 x 39 cm.
Johan Conrad I Greive (1837-1891) 'Amsterdam', gesigneerd r.o., aquarel. Afm. 15,5 x 27 cm.
Hollandse School (20e eeuw) 'Kersenbloesem', onduidelijk gesigneerd l.o., doek. Afm. 50 x 35 cm.
Théophile de Bock (1851-1904) 'Op weg naar huis', gesigneerd r.o., paneel. Afm. 27 x 20 cm.
536 item(s)/page