536 item(s)/page
Leo Gestel (1881-1941) 'Dirk Klomp als vliegende reporter, Veel geluk in 1921', gemonogrammeerd r.
Leo Gestel (1881-1941) 'Drie paarden', gesigneerd en gedateerd 1929 l.o., gemengde techniek. Afm. 18
Leo Gestel (1881-1941) 'Drie paarden', gesigneerd en gedateerd 1929 l.o., gemengde techniek. Afm. 18 x 20 cm.
Leo Gestel (1881-1941) 'Twee polderjongens', gesigneerd r.o. en gedateerd 1912, krijttekening.
Leo Gestel (1881-1941) 'Twee polderjongens', gesigneerd r.o. en gedateerd 1912, krijttekening. Afm. 17,5 x 20,5 cm.
Leo Gestel (1881-1941) 'Koeien in de Beemster', gesigneerd r.o. en gedateerd 1921, krijttekening.
Gietijzeren haardplaat met voorstelling van de annunciatie (Verkondiging of Maria-Boodschap). De
Gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling van het voorjaar en de tekst 'FRUHLING'.
Gietijzeren haardplaat met allegorische voorstelling van het voorjaar en de tekst 'FRUHLING'. Duitsland, 17e eeuw. H. 85 cm.
Een koperen wandplaat, mogelijk bij muurfontein, met decor van een slang en bloemen. Frankrijk,
Houten en gepolychromeerde Maria met kind. Italië, 19e eeuw. H. 90,5 cm.
Notenhouten speeldoos met rol en zes melodieën. Zwitserland, 19e eeuw. Afm. 64 x 28 x 20 cm.
Een decoratiestuk met kralendecor van Neptunus en zeemonsters. Frankrijk, 19e eeuw. Afm. 133 x 23
Een decoratiestuk met kralendecor van Neptunus en zeemonsters. Frankrijk, 19e eeuw. Afm. 133 x 23 cm.
Een ronde doos met portretminiatuur van Johanna Catharina barones van Rhemen (1781-1806). Diam. 6,
Een ronde doos met portretminiatuur van Johanna Catharina barones van Rhemen (1781-1806). Diam. 6,5 cm.
Een ronde doos met gouden rand met schilpad deksel, waarop een romantische pastorale scène. Mogelijk
Een ronde doos met gouden rand met schilpad deksel, waarop een romantische pastorale scène. Mogelijk Frankrijk, ca. 1840. Diam. 8 cm.
Europese School (19e eeuw) Portretminiatuur van een heer. Holland, 18e eeuw. Diam. 9 cm.
Parelmoeren waaier met gouden montuur. Toegevoegd een ivoren lakstempel met gouden montuur. Beide
Parelmoeren waaier met gouden montuur. Toegevoegd een ivoren lakstempel met gouden montuur. Beide 19e eeuw. In doos. L. 10,5 - 25 cm.
Een houten processiestaf met zilveren topplaat waarop Maria en kind. Genummerd 7. Zuidelijke
M. Smallegange, 'Nieuwe Cronyk van Zeeland', Johannes Meertens, Middelburg, 1696. Afm. 37,5 x 26,5
M. Smallegange, 'Nieuwe Cronyk van Zeeland', Johannes Meertens, Middelburg, 1696. Afm. 37,5 x 26,5 cm.
Feestdagenikoon. Rusland, 19e eeuw. Afm. 54 x 44 cm.
Acht houten maten. Holland, 19e eeuw. Diam. 4,5 - 25 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de
Acht houten maten. Holland, 19e eeuw. Diam. 4,5 - 25 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Houten model van de platbodem UK 91. Met tuigage, bootshaak en sleepnet. Holland, ca. 1960. H. 83
Houten model van de platbodem UK 91. Met tuigage, bootshaak en sleepnet. Holland, ca. 1960. H. 83 cm. L. 89 cm.
IJzeren geldkist. Duitsland, 17e eeuw. Afm. 69,5 x 40,5 x 38,5 cm.
Rechthoekig ijzeren en houten kistje met verhoogd deksel, versterkt met een ijzeren montuur in
Patroonhouder voor vier papieren patronen. IJzer met hertshoorn ingelegd notenhout. Dresden, ca.
Patroonhouder voor vier papieren patronen. IJzer met hertshoorn ingelegd notenhout. Dresden, ca. 1580. H. 11,5 cm.
Koppel ruiterradslotpistolen. Versierd en verzilverd. Vermoedelijk Bohemen, ca. 1650. L. ca. 60 cm.
Infanterie vuursteen donderbus met inscriptie. Frankrijk, ca. 1780. L. 84 cm.
Radslotkarabijn met benen inleg, van de lijfwachtencompagnie St. Johann van Wolf Dietrich von
Admiraal- of vlootvoogdensabel met zilveren gevest en montering, in perkamenten schede. Holland, ca.
Ceremoniële Khanjar-dolk in schede, met gouden montuur en schede versierd met gouddraad. Oman, 20e
Ceremoniële Khanjar-dolk in schede, met gouden montuur en schede versierd met gouddraad. Oman, 20e eeuw. Afm. ca. 26 x 21 cm.
Twee dolken (hartsvangers) met hertshoornen handvat. Holland/Duitsland, 16e/17e eeuw. L. 31 - 34 cm.
Couvert met ivoren handgrepen met gestoken afbeeldingen van figuren, o.a. Justitia en Hoop. Vlaanderen, 17e eeuw. L. 20,5 - 25 cm.
Glazen zandloper in benen standaard. Boven- en onderzijde met gesneden reliëfdecor van een rozet.
Glazen zandloper in benen standaard. Boven- en onderzijde met gesneden reliëfdecor van een rozet. Frankrijk, Dieppe, ca. 1700. H. 21 cm.
Een scrimshaw uit walrustand. Engeland, 19e eeuw. L. 64 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van
Een scrimshaw uit walrustand. Engeland, 19e eeuw. L. 64 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Tinnen kan. Zuid-Nederland, ca. 1500. H. 17,5 cm. Vermoedelijke zeevondst.
Een paar tinnen kandelaars. Rococo. Holland, 18e eeuw. H. 26,5 cm.
Twee bronzen penkandelaars. Verm. Duitsland, 16e eeuw. H. 31 - 35 cm.
Tinnen tazza met in het midden een voorstelling in reliëf van Temperance. Vermoedelijk Zuid-
Tinnen tazza met in het midden een voorstelling in reliëf van Temperance. Vermoedelijk Zuid-Duitsland, 16e eeuw. H. ca. 7 cm.
Koperen schaal met gegraveerde voorstelling van gevechtsscènes en het opschrift 'EXPEDITIO ET
Bronzen penkandelaar. Vermoedelijk Zuid-Duitsland, 16e eeuw. H. 32,5 cm.
Bronzen pot. Sumatra, 17e/18e eeuw. H. 17,5 cm.
Bronzen grape met hengsel. Zuid-Nederland, 19e/20e eeuw. H. 18 cm.
Twee bronzen grapes. Nederlanden, 17e eeuw. H. 11 - 25 cm.
Bronzen grape met initialen. Zuidelijke Nederlanden, omgeving Mechelen, 17e eeuw. H. 21 cm.
Bronzen grape met ijzeren hengsel en huismerk. Duitsland, 17e eeuw. H. 22,5 cm.
Twee bronzen grapes. Zuidelijke Nederlanden, 17e eeuw. H. 20,5 cm.
Bronzen grape. Zuidelijke Nederlanden, 17e eeuw. H. 13 cm.
Geelkoperen wierookvat. Duitsland, tweede helft 16e/17e eeuw. Vermoedelijk samengesteld. H. vat 25
Koperen kaarsensnuiter. Neurenberg, 16e eeuw. L. 23,5 cm.
Ebbenhouten ellemaat met ivoor ingelegd. Koloniaal, 19e eeuw. L. 80 cm.
Een scrimshaw uit walrustand. Engeland, 19e eeuw. L. 61,5 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van
Een scrimshaw uit walrustand. Engeland, 19e eeuw. L. 61,5 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Amboina wortelnotenhouten likeurkeldertje. Engeland, 19e eeuw. Afm. 20,5 x 29 x 23 cm.
Borduurwerk, 'Gros-pois et Petit-point'. Mogelijk Engeland, 18e eeuw. Afm. 52 x 52 cm.
Kinderwieg met leerapplicatie, borduurwerk in zilverdraad en katoen. Het middenveld is belegd met
Eikenhouten wapenbord met heraldisch wapen. Gedateerd 1663. Afm. 71 x 70 cm. Dit kavel wordt geveild
Eikenhouten wapenbord met heraldisch wapen. Gedateerd 1663. Afm. 71 x 70 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Twee kussens met heraldisch wapen. Toegevoegd een processievaandel met decor van een heilige en
Wandkleed met goudbrokaat op fluweel met een decor van een kroon boven een monogram, waaronder een
Documentenkist met architecturale geëboniseerde opbouw met benen snijwerk in de vorm van poorten
Twee tinnen kastanjevazen. Gemerkt. Holland, ca. 1800. H. 30 cm. Provenance: collectie Six en
Twee tinnen kastanjevazen. Gemerkt. Holland, ca. 1800. H. 30 cm. Provenance: collectie Six en Bosch Reitz.
Globe op gietijzeren voet. J. Lebegue & Co, Parijs. H. 56 cm.
Een wandkleed in goudbrokaat met drie kruiswegstatie scènes. Vlaanderen, 17e eeuw. Afm. 140 x 30 cm.
Twee beschilderde houten cherubijnen. Vlaanderen, ca. 1700. H. 47 - 51 cm.
536 item(s)/page