536 item(s)/page
Driedelig bronzen en marmeren pendulestel met beeld van Diana of Gabii. Pendule met bronsgietmerk
Eikenhouten Fries staartschippertje. De kap bekroond met drie goudkleurige bollen. Ca. 1800. H. 71
Eikenhouten Fries staartschippertje. De kap bekroond met drie goudkleurige bollen. Ca. 1800. H. 71 cm
Friese staartklok zgn. bruidsklok. Holland, 19e eeuw. H. ca. 135 cm.
Palissanderhouten Zaanse klok. De klok is bekroond met een verfijnd uitgewerkte atlas met op de
Een in Boulle techniek marqueterie ingelegde pendule met console. De kast is belijmd met schildpad
Friese stoelklok, de voorplaten in de vorm van cherubijnhoofden. De kapplaat met staande Hollandse
Eikenhouten kantoortje. Friesland, 19e eeuw. H. ca. 115 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van
Eikenhouten kantoortje. Friesland, 19e eeuw. H. ca. 115 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Schaalmodel van een mahoniehouten staand horloge in Louis XV stijl, met marqueterie ingelegd.
Schaalmodel van een mahoniehouten staand horloge in Louis XV stijl, met marqueterie ingelegd. Holland, 19e eeuw. H. 46 cm.
Wortelnoten fineer op eikenhout met marqueterie biezen ingelegd staand horloge met 8-daags uurwerk
Wortelnoten fineer op eikenhouten staand horloge met acht-daags uurwerk en maan- en datumaanduiding.
Wortelnotenhouten staand horloge met acht-daags uurwerk en maan- en datumaanduiding. Gesigneerd
Eikenhouten krukje. Engeland, 17e eeuw. H. 51,5 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Zachthouten hoekkast met polychrome beschildering van de Hemelvaart van Christus. Etagere top en
Mahoniehouten klepsecretaire met timpaan kap, twee zuilen en vergulde koperen monturen. Duitsland,
Eikenhouten eendeurskast met lade. De deur met geometrische patronen. De zijkanten met kariatiden en
Palissander gefineerd op eiken tweedeurskast. Holland, ca. 1700. HxBxD: 215 x 220 x 80 cm. Dit kavel
Twee houten gepolychromeerde beelden van biddende monniken. 17e eeuw. H. 17 cm. Dit kavel wordt
Twee houten gepolychromeerde beelden van biddende monniken. 17e eeuw. H. 17 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt.
Eikenhouten vierdeurskast. Holland, 17e eeuw. HxBxD: 196 x 151 x 65 cm.
Twee notenhouten armstoelen met groene bekleding. Frankrijk, 18e eeuw. H. 87 cm.
Een notenhouten rococo armstoel, twee stoelen en een tabouret met rode velours bekleding. Frankrijk,
Een notenhouten rococo armstoel, twee stoelen en een tabouret met rode velours bekleding. Frankrijk, 18e eeuw. H. ca. 50 - 100 cm.
Wortelnoten fineer op eiken kabinet met orgelgebogen onderkast met drie laden en staand op platte
Zeeuwse eikenhouten vierdeurskast met marqueterie ingelegd palissander biezen aan de zijden, en
Eikenhouten dekenkist zgn. stollentruhe. Gotiek/Renaissance, 1500-1550. Afm. 177 x 66,5 x 82,5 cm.
Kaaspers met gewichten. Met aan één zijde een gestoken decor met vazen. Gedateerd: 'Anno 1863'.
Kaaspers met gewichten. Met aan één zijde een gestoken decor met vazen. Gedateerd: 'Anno 1863'. Holland, 19e eeuw. HxBxD: 162 x 155 x 49 cm.
Eikenhouten linnenpers met geëboniseerd inlegwerk in ruitvormen. Vier persplaten. Holland, 18e eeuw.
Eikenhouten linnenpers met geëboniseerd inlegwerk in ruitvormen. Vier persplaten. Holland, 18e eeuw. HxBxD: 175 x 79 x 55 cm.
Wortelnoten fineer op eikenhouten commode met naar binnen gebogen front en vier laden. Engeland,
Wortelnoten fineer op eikenhouten commode met naar binnen gebogen front en vier laden. Engeland, eind 18e eeuw. HxBxD: 84 x 81 x 46 cm.
Zeeuwse eikenhouten vierdeurskast met geëboniseerde delen op balpoten. Ca. 1700. Twee sleutels
Zeeuwse eikenhouten vierdeurskast met geëboniseerde delen op balpoten. Ca. 1700. Twee sleutels aanwezig. HxBxD: 165 x 162 x 64 cm.
Bombé mahoniehouten commode met vier laden en staande op klauwpoten. Holland, 18e eeuw. HxBxD: 80
Bombé mahoniehouten commode met vier laden en staande op klauwpoten. Holland, 18e eeuw. HxBxD: 80 x 106 x 54 cm.
Tweedeurs commodekast met lade met marqueterie in verschillende houtsoorten in de vorm van twee
Eiken kast met twee onderdeuren en drie bovendeuren waarop een verhoogde ruitvormige cassette met
Eikenhouten kist met drie kerfwerk panelen. Noord-Nederland, ca. 1700. HxBxD: 72 x 136 x 57 cm.
Compagnie kist met zwaar koperen beslag en geëboniseeerde randen. Nederlands Indië. Koloniale
Mahonie fineer op eikenhouten porseleinkast met orgelgebogen kap en staande op balpoten. Holland,
Mahonie fineer op eikenhouten porseleinkast met orgelgebogen kap en staande op balpoten. Holland, midden 18e eeuw. HxBxD: 240 x 192 x 42 cm.
Eikenhouten en geëboniseerde kist met drie panelen. Holland, 17e eeuw. HxBxD: 75 x 125 x 61 cm.
Mahoniehouten klepbureau met vakverdeling en vier laden. Holland, 19e eeuw. HxBxD: 109 x 91 x 52
Mahoniehouten klepbureau met vakverdeling en vier laden. Holland, 19e eeuw. HxBxD: 109 x 91 x 52 cm.
Mahoniehouten kastje met jaloeziedeurtje en lade. Zeeland, Louis XVI stijl, eind 18e eeuw. HxBxD: 81
Mahoniehouten kastje met jaloeziedeurtje en lade. Zeeland, Louis XVI stijl, eind 18e eeuw. HxBxD: 81 x 71 x 39 cm.
Mahoniehouten hangoortafel (dropleaf table) met onder het blad twee laden. Queen Ann stijl, Engeland, 19e eeuw. H. 72 cm. Diam. 122 cm.
Gestoken houten kistje met zgn. kerbschnitt decor en zilveren monturen van latere datum. Friesland, 17e eeuw. HxBxD: 19 x 39 x 21,5 cm.
Eikenhouten dekenkist met vier palissanderhouten ingelegde panelen. Zeeland, ca. 1700. HxBxD: 73 x
Hardhouten dekenkist met koperen beslag. Koloniaal, ca. 1700. HxBxD: 58 x 126 x 52 cm. Dit kavel
Witmarmeren schouw met gestoken acanthus- en rocaillemotief, bestaande uit zeven passende delen.
Verguld houten zeslichts kroonluchter. Wenen, Empire, ca. 1800. Afm. 89 cm.
Achtlichts houten en ijzeren kroonluchter met acanthusblad op de armen. Wenen, 19e eeuw. Diam. ca.
Achtlichts houten en ijzeren kroonluchter met acanthusblad op de armen. Wenen, 19e eeuw. Diam. ca. 96 cm.
Een 18-lichts bronzen kroonluchter. Holland, 19e eeuw. Afm. 122 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate
Een 18-lichts bronzen kroonluchter. Holland, 19e eeuw. Afm. 122 cm. Dit kavel wordt geveild ten bate van de Vereniging Rembrandt
Een eierlamp in groen glas. Met bewerkte bronzen montering met acanthusbladmotief en kettingen.
Perzisch handgeknoopt tapijt, Herati. Afm. 346 x 246 cm.
Perzisch handgeknoopt tapijt Heriz. Noordwest-Perzië, 19e eeuw. Afm. ca. 346 x 243 cm.
Perzisch handgeknoopt tapijt. Afm. 192 x 148 cm.
Perzisch handgeknoopt tapijt, Kirman. Afm. 332 x 220 cm.
Perzisch handgeknoopt tapijt. Afm. 224 x 143 cm.
Perzisch handgeknoopt tapijt. Afm. 163 x 130 cm.
Perzisch handgeknoopt tapijt Kashan. Iran. Afm. 290 x 201 cm.
536 item(s)/page