Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Sale Section
  • 3448 item(s)

Lot 3838

Kelim kleed

Kelim kleed 263 x 189 cm [1] ...[more]

Lot 3839

Kelim kleed

Kelim kleed 214 x 179 cm [1] ...[more]

Lot 3840

Baktiar kleed

Baktiar kleed 246 x 165 cm [1] ...[more]

Lot 3841

Perzisch kussen

Perzisch kussen [1] ...[more]

Lot 3842

Sarouck kleed

Sarouck kleed 155 x 106 cm [1] ...[more]

Lot 3843

Keshan kleed

Keshan kleed 131 x 71 cm [1] ...[more]

Belouds bidkleed en Belouds kleedje 138 x 80 cm 70 x 82 cm [2]

Twee Perzische kleedjes 64 x 60 cm 51 x 65 cm [2]

Lot 3846

Kelim kleed

Kelim kleed 281 x 163 cm [1] ...[more]

Lot 3847

Oosters kleed,

Oosters kleed, beschadigd, gaten 565 x 475 cm [1] ...[more]

Bidjar, ca. 1900, Perzisch nomadisch kleed 213 x 141 cm [1] Bidjar Persian nomadic rug, ca. 1900

Heriz Serapi kleed, ca. 1870 (sleets) 344 x 274 cm [1] ...[more]

Rechthoekige spiegel in rijk gestoken verguld/gebronsd houten lijst, de kuif met adellijk wapen h. 106 en br. 70 cm [1] ...[more]

Spiegel in gezwart eikenhouten robbellijst met schildpad, 19e eeuw h. 54 en br. 47 cm [1] ...[more]

Gefacetteerde spiegel in gezwart houten robbellijst met schildpad h. 111 en br. 80 cm [1] ...[more]

Spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI, met kopjes, parelrand en kuif h. 193 en br. 53 cm [1] ...[more]

Verguld houten convexspiegel, 'butlerspiegel', Empire, met dolfijnen in de kuif [1] ...[more]

Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19de eeuw, met kuif h. 79 en br. 46 cm [1] ...[more]

Spiegel in crème en verguld gelakt houten lijst, Louis XVI, ca. 1800 (besch.) h. 126 en br. 69 cm [1] ...[more]

Spiegel in verguld houten lijst, Napoleon III. De kuif met draken en vaasornament h. 137 en br. 75 cm [1] ...[more]

Zwart gebeitst houten staande schemerlamp, art deco, op driesprant. Met kap (besch.) h. 182 cm [1] ...[more]

Damspiegel in verguld houten lijst, ca. 1800 h. 209 en br. 48 cm ...[more]

Lot 4021

Vierlichts kroon

Vierlichts kroon met kristallen prisma 's en pegels diam. 45 en h. 90 cm [1] ...[more]

Damspiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw h. 198 en br. 46 cm [1] ...[more]

Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw, met florale hoekstukken h. 171 en br. 81 cm [1] ...[more]

Venetiaanse spiegel, zeer defect, losse stukjes erbij h. 117 en br. 68 cm [1] ...[more]

Lot 4029

Eierlamp

Eierlamp h. 88 en diam 27 cm ...[more]

Paar geëlektrificeerde zeslichts messing kronen met stoffen kapjes, kristallen prisma's en pegels diam 45 en h. 65 cm [2] ...[more]

Verguld bronzen en messing zakkroon, 19e eeuw, met acanthusbladeren, kristallen prisma's en pegels diam. 57 en h. 73 cm [1] ...[more]

Paar kapitale Marokkaanse lantaarns, ajour zwart gelakt metaal met vele ruitjes h. 163 cm [2] ...[more]

Messing zeslichts kaarsenbolkroontje diam 46 en h. 41 cm [1] ...[more]

Egbert van Heemskerck (1634-1704) Kaartspelende figuren paneel, ongesign., 19 x 18 cm. [1] ...[more]

Vlaamse School, 17e eeuw Zittende vrouw bij een beekje paneel, 25 x 31 cm. [1] ...[more]

Naar Jan Micker, 17e eeuw De brede en de smalle weg (Mattheus 7:13-23) paneel, 38 x 50 cm. [1] ...[more]

Nicholaas Riegen (1827-1889) Schepen op een meer doek, gesign. l.o., scheurtje in doek, 43 x 62 cm. [1] ...[more]

Nicolaas Maes (1634-1693) Portret van een dame doek, 45 x 35 cm. [1] ...[more]

Vlaamse School 17de eeuw De Heilige Hiëronymus paneel, 26 x 21 cm. [1] ...[more]

Willem Romeyn (1624-1694) Stier en een koe bij een rivier, een stad in de verte paneel, gesign. WR l.o., 15,5 x 25 cm. [1] ...[more]

Europese school, 18e eeuw Voorstelling van putti die pijlen smeden doek, niet ingelijst, 130 x 100 cm. [1] ...[more]

  • 3448 item(s)