Auction closed (7 day sale)
EG Amsterdam

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, EG Amsterdam, 1017, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

3448 item(s)

  • Sale Section
  • 3448 item(s)

Hobbe Smith (1862-1942) Molen langs de waterkant doek, gesign. r.o., 35 x 50 cm. [1] ...[more]

Johann Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Gezicht op een binnenhaven doek, gesign. r.o., 23 x 35 cm. [1] ...[more]

Gesigneerd Ben Viegers Tuin met moeder en kind bij een huis doek, gesign. r.o., 70 x 90 cm. [1] ...[more]

Gerard Huijsser (1892-1970) Gezicht op Monastir, Tunesië doek, gesign. r.o., 36 x 50 cm. [1] ...[more]

Aimé Perret (1847-1927) Frans landschap paneel, gesign. r.o., 27 x 36 cm. [1] ...[more]

Jan Jacob Zuidema Broos (1833-1882) Lezende vrouw in een tuin bij een rivier paneel, gesign. l.o., 29 x 21 cm. [1] ...[more]

Georges de Pogedaieff (1897-1971) Portret van een heer houtskool, pastel en gouache, gesign. l.o., '35, 50 x 38 cm. [1] ...[more]

Anton Pieck (1895-1987) Wasvrouwen in de Vlaaikensgang, Antwerpen paneel, gesign. r.o., 1933, 20 x 15 cm. [1] ...[more]

Federico Bartolini (act. 1861-1908) Jonge Italiaanse vrouw, Rome aquarel, gesign. r.o., 44 x 28 cm. [1] ...[more]

Jan Adam Zandleven (1868-1923) Berkenboom maroufle, gesign. l.o., 1911, 39 x 29 cm. [1] ...[more]

Johann Georg van Caspel (1870-1928) Hollandse vrouw hangt de was op tussen bloesembomen doek, gesign. 34 x 41,5 cm. [1] ...[more]

Mommie Schwarz (1876-1942) Sardinevissers doek, gesign. r.o., 1923, 90 x 100 cm. [1] ...[more]

Mogelijk van de hand van Jacob Maris Portret van een meisje met hoed doek, gesign. r.o., 55 x 40 cm. ...[more]

Jan Cossaar (1874-1966) Picadilly Circus, London doek, gesign. l.o., 47 x 60 cm. [1] ...[more]

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861-1921) Boer bij een wagen met hooi paneel, gesign. l.o., 20 x 31 cm. [1] ...[more]

Hubert Bellis (1831-1910) Stilleven maroufle, gesign. r.m., 55 x 110 cm. [1] ...[more]

Jacobus Johannes van Poorten (1841-1914) Bosgezicht met herten bij een meertje doek, 86 x 140 cm. [1] ...[more]

Frits Goosen (geb. 1943) Gezicht op een visser in een boot op een vaart bij een molen doek, gesign. r.o., 24 x 40 cm. [1] ...[more]

Frits Goosen (geb. 1943) Gezicht op knotwilgen aan een sloot bij een molen doek, gesign. r.o., 18 x 24 cm. [1] ...[more]

Romain Steppe (1859-1927) Schepen op zee doek, gesign. l.o., 200 x 270 cm. [1] ...[more]

Johan Conrad Greive (1837-1891 Vissers aan de rivier paneel, gesign., ca. 1875, 21 x 18 cm. [1] ...[more]

Frits Goosen (geb. 1943) Twee koeien in een weiland doek, gesign. l.o., 30 x 50 cm. [1] ...[more]

Ernest Eiffe (1858-1914), portret van koning Edward VII of zijn neef tsaar Nic II doek, ongesign. 116 x 140 cm. [1] ...[more]

Pierre Leoncé Furt (geb. 1870) Gezicht op Place de la République, Parijs doek, gesign. r.o., 46 x 55 cm. [1] ...[more]

Frits Goosen (geb. 1943) Boer met koeien op een pad doek, gesign. l.o., 25 x 20 cm. [1] ...[more]

Onduidelijk gesigneerd r.o., 19e eeuw Landschap bij Madrid paneel, 22 x 50 cm. [1] ...[more]

Piet van Wijngaerdt (1873-1964) Abcoude doek, gesign. r.o., 100 x 66 cm. [1] ...[more]

Alexandre Tielens (1868-1959) Stilleven doek, gesign. l.o., 1925, 60 x 80 cm. [1] ...[more]

Henk van Gemert (1913-2002) Gezicht op een tuin in een dorp in Limburg doek, gesign. r.o., 50 x 60 cm. [1] ...[more]

Franse school, ca. 1900 Portret van een man board, 27 x 35 cm. [1] ...[more]

Johan Enthoven (1898-1956) Rozen in een vaas doek, gesign. l.o., 50 x 40 cm. [1] ...[more]

Jenö Karpathy (1870-1950) Rivier met wassende vrouwen doek, gesign. l.o., 60 x 80 cm. [1] ...[more]

Henry J. Breuer (Pennsylvania 1860-1932) Landschap met vee koper, gesign., 1896, 19 x 25 cm. [1] ...[more]

Ber Mengels (1921-1995) Moeder en kind doek, gesign. r.o., '67, 76 x 110 cm. [1] ...[more]

Willem Janssen (1892-1969) Stilleven met aronskelken doek, gesign. r.b., 70 x 45 cm. [1] ...[more]

Johan Rudolf Bonnet (1895-1978) Portret van de schilder Çaka Datuk houtskool en pastel, gesign. l.o., 1967, 58 x 36 cm. [1] ...[more]

Arie Martinus Luijt (1879-1951) Jachtscène met jagers en honden doek, gesign. l.o., 80 x 100 cm. [1] ...[more]

Théophile de Bock (1851-1904) Vrouw tussen berkenbomen paneel, gesign. l.o., 35 x 23 cm. [1] ...[more]

Henri Jacques Bueno de Mesquita (1887-1962) Portret van Maddalena Doni (naar Raphael) paneel, verso gesign., 66 x 44 cm. [1] ...[more]

Ivan Vassiliev (geb. 1930) 'La Fontanka, Sint Petersburg' doek, gesign. l.o., 40 x 55 cm. [1] ...[more]

Charly Toorop (1891-1955) Fabrieksvrouw, Parijs litho, gesign. l.o., 7/25, 35 x 27 cm. [1] ...[more]

Johan Haanstra (1914-1991) Landschap bij Brugge board, gesign. r.o., juni 1941, 24 x 19,5 cm. [1] ...[more]

Constant Permeke (1886-1952) Gezicht op een dorpje doek, gesign. l.o., 65 x 80 cm. [1] ...[more]

Else Berg (1877-1942) Gezicht op een bouwplaats houtskool, gesign. l.o., 35 x 25 cm. [1] ...[more]

Errol Stephen Boyley (1918-2007) 'Evening glow Midlands' board, gesign. r.o., 26 x 76 cm. [1] ...[more]

Errol Stephen Boyley (1918-2007) 'Near Oudshoorn' board, gesign. r.o., 31 x 77 cm. [1] ...[more]

Mieke Kemming-Stork (geb. 1925) De Toren van Babel board, gesign. l.o., 70 x 50 cm. [1] ...[more]

Jan van der Linde (1864-1945) Interieur van de Oude Kerk te Amsterdam doek, gesign. l.o., 45 x 38 cm. [1] ...[more]

  • 3448 item(s)