- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 item(s)/page
Robert Brandy (geb. 1946)
Robert Brandy (geb. 1946) Zonder titel aquarel en gemengde techniek op papier, gesign. r.o., '86, 64 x 48 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940)
Marinus Boezem (geb. 1934)
Marinus Boezem (geb. 1934) 'Bloem I' doek, gesign. r.o., april '63, 120 x 100 cm. [1] ...[more]
Marinus Boezem (geb. 1934)
Marinus Boezem (geb. 1934) 'De Bruid' doek, gesign. r.m., juni 1962, 90 x 100 cm. [1] ...[more]
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Zonder titel litho, gesign. r.o., 117/125, 38 x 58 cm. [1] ...[more]
Gerti Bierenbroodspot (geb. 1940) Gouache en twee litho's gouache, 70 x 100 cm. en twee litho's, 50 x 70 cm. [3] ...[more]
Lex Horn (1916-1968)
Lex Horn (1916-1968) Zonder titel doek, niet ingelijst, gesign. r.o., verso gesign., 1966, 81 x 101 cm. [1] ...[more]
Tjibbe Hooghiemstra (geb. 1957)
Max Kreijn (1947-2013)
Max Kreijn (1947-2013) 'Umberto's silver - cream jug' aquarel, gesign. r.o., 1996, 62 x 45 cm. [1] ...[more]
Rajendra Dhawan (1936-2012)
Rajendra Dhawan (1936-2012) Zonder titel ets, gesign. r.o., '74, 20/50, 30 x 23 cm. [1] ...[more]
Jacques Yankel (1920-2020)
Jacques Yankel (1920-2020) Zonder titel litho, gesign. r.o., 4/30, 63 x 40 cm. [1] ...[more]
Paul Thek (1933-1988)
Rien Goené (1929-2013)
Frans van Steenhoven (1914-2005)
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) 'De Nachtmerrie' ets, gesign. r.o., '67, 105/190, formaat blad 52 x 70 cm. [1] ...[more]
Jan van Heel (1898-1990)
Remco Campert (geb. 1929)
Peter Otto (1955-2017)
Willem van Malsen (1940-2005)
Hannes Postma (geb. 1933)
Ger Lataster (1920-2012)
Ger Lataster (1920-2012) Zonder titel litho, gesign. r.o., 30 x 43 cm. [1] ...[more]
Guy Vandenbranden (1926-2014)
Guy Vandenbranden (1926-2014) Zonder titel seriegrafie, gesign. r.o., 16/30, 55 x 44 cm. [1] ...[more]
Teun Nijkamp (geb. 1943)
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994)
Floris Andrea (geb. 1967)
Willy Boers (1905-1978)
Ysbrant (geb. 1937)
Herman Gordijn (1932-2017)
Herman Gordijn (1932-2017) Matilda / Gemma / Biljart drie etsen, allen gesign., allen ca. 30 x 40 cm. [3] ...[more]
Ruscha Langelaan (geb. 1946)
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Figuur pastel, gesign. l.o., '92, 32 x 25 cm. [1] ...[more]
André Volten (1925-2002)
André Volten (1925-2002) Zonder titel roestvrij staal, ongesigneerd, h. 11 cm., br. 18,5 cm. [1] ...[more]
Onduidelijk gesigneerd r.o.
Onduidelijk gesigneerd r.o. Abstracte compositie litho, gesign. r.o., '74, 2/25, 50 x 50 cm. [1] ...[more]
Jeroen Henneman (geb. 1942)
Daniel Merino (1941-2011)
Willem van Malsen (1940-2005)
Ansuya Blom (geb. 1956)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) De zaaier litho, niet ingelijst, gesign. r.o., '89, 214/250, 35 x 35 cm. [1] ...[more]
Jan Cremer (geb. 1940)
Karin van Ommeren (1955)
Karin van Ommeren (1955) Rotsformatie hardstenen sculptuur, h. 38 cm. Herkomst: uit een particuliere collectie ...[more]
Chidi Kwubiri (geb. 1966)
Anton Heijboer (1924-2005)
Oskar Lens (1930-2017)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vogel en figuur litho, gesign. r.o., '93, X/C, 25 x 30 cm. [1] ...[more]
Klaas Gubbels (geb. 1934)
Klaas Gubbels (geb. 1934) Koffiekan litho, gesign. r.o., 144/180, '94, [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Liggende vrouw litho, gesign. l.o., '73, 37/100, 32 x 23 cm. [1] ...[more]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) 'Tancred's Oath' litho, gesign. r.o., e.a., 53 x 43 cm. [1] ...[more]
Viktor IV (1929-1986)
Viktor IV (1929-1986) Zonder titel beschilderd hout, verso etiket, 7 III 1977, h. 75 cm. br. 20 cm. [1] ...[more]
Claude Gaveau (geb. 1940)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Portret van een zittende vrouw zeefdruk, gesign. in podlood r.o., '46-'88, 79/200, 63 x 48 cm. [1] ...[more]
Ed Dukkers (1923-1996)
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) 'Dante purifié' litho, gesign. r.o., E.A., 31 x 25 cm. [1] ...[more]
Claes Oldenburg (geb. 1929)
Claes Oldenburg (geb. 1929) 'Inverted Fireplug as Skyscraper' offset litho, gesign. l.o., 33/100, 97 x 63 cm. [1] ...[more]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw en kat kleurenlitho, gesign. r.o., '85, 27/75, 50 x 40 cm. [1] ...[more]
Gilbert & George (20e/21e eeuw)
Gilbert & George (20e/21e eeuw) 'Dark Shadow' boek, gesign.,nummer 1990 van 2000, 20 x 13,5 cm. ...[more]
Julia Ventura (geb. 1952)
Julia Ventura (geb. 1952) Vrouw met rozen c-print, verso etiket met naamsvermelding, 76 x 107 cm. [1] ...[more]
Lionel Vinche (geb. 1936)
3448 item(s)/page