- 20th century decorative arts (171)
- Antique and classic furniture -large- (105)
- Antique and classic furniture -small- (54)
- Antique Furniture - Chairs and sofas (49)
- Archeology and pre-colombian objects (136)
- Asian artefacts (China) (86)
- Asian artifacts (Japan) (90)
- Asian artifacts (Persian - South East Asian) (92)
- Books regarding Tribal Art (62)
- Chinese and Japanse porcelain (224)
- Clocks (25)
- Design furniture (65)
- European porcelain, ceramics and glass (120)
- European sculptures and works of art (133)
- Icons and Religious Art (68)
- Jewellery (196)
- Mirrors and Chandeliers (35)
- Modern art from private collections (197)
- Modern Jewellery (39)
- Paintings, watercolours and drawings (165)
- Paintings, watercolours, drawings and prints (221)
- Persian rugs (50)
- Plated objects and objets de vertu (271)
- Service, Kristall (95)
- Silver (159)
- Silver jewellery (26)
- Tribal Art (Africa) (145)
- Tribal Art (Indonesia and Oceanic) (170)
- Tribal Jewelry, Tribal Objects and Decorative objects (163)
- Watches (36)
- Ethnographica & Tribal Art (614)
- Silver & Silver-plated items (430)
- Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (427)
- Asian Art (316)
- Jewellery (261)
- Furniture (243)
- Fine Art & Antiques (236)
- Ceramics (205)
- Collectables (201)
- Prints (134)
- Japanese Works of Art (90)
- Chinese Works of Art (86)
- Books & Periodicals (62)
- Clocks, Watches & Jewellery (61)
- Carpets & Rugs (50)
- Watercolours (21)
- Glassware (10)
- Photographs (1)
3448 item(s)/page
Hollandse school, 17e/18e eeuw
Jacob Jan Coenraad Spohler (1837-1922) Gezicht op een vaart met molens en figuren paneel, gesign. r.o., 32 x 42,5 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Clio, muze van de geschiedenis doek, niet ingelijst, 130 x 97 cm. [1] ...[more]
Toegeschreven aan Pieter de Bloot (1601-1658) Het uitdelen van voedsel aan de armen paneel, ongesign., 43 x 67 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw,
Hollandse school, 18e eeuw, Drie putti halen een net binnen doek, grisaille, 87 x 76 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 19e eeuw
Hollandse school, 19e eeuw Portret van een vrouw doek, 85 x 69 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, 18e eeuw
Hollandse school, 18e eeuw Schildersatelier doek, 60 x 80 cm. [1] ...[more]
Dirk Maes (1659-1717)
Léon Gérard Crepy (1872-?)
Guillaume Romain Fouace (1827-1895)
Guillaume Romain Fouace (1827-1895) Stilleven met fles en zilveren beker doek, gesign. r.o., 1886, 47 x 33 cm. [1] ...[more]
Louis Verboeckhoven (1802-1889)
Louis Verboeckhoven (1802-1889) Schepen voor de kust doek, gesign. l.o., 40 x 49 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Biddende Heremiet paneel, 62 x 45,5 cm. [1] ...[more]
Vlaamse school, 16e eeuw
Vlaamse school, 16e eeuw De Heilige Familie met twee engelen olieverf op koper, 22,5 x 18 cm. [1] ...[more]
Andreas Schelfhout (1787-1870)
Vlaamse School, 18de eeuw
Vlaamse School, 18de eeuw Rivierlandschap met figuren bij de waterkant paneel, 28 x 35 cm. [1] ...[more]
Jean Carolus (1814-1897)
Jean Carolus (1814-1897) De liefdesbrief paneel, gesign. r.o., verso annotatie door de kunstenaar, 73 x 57 cm [1] ...[more]
Constant Artz (1870-1958)
Constant Artz (1870-1958) Eenden aan de waterkant board, gesign. l.o., 30 x 40 cm. [1] ...[more]
Anton Karssen (1945-2019)
Anton Karssen (1945-2019) Winters landschap met figuren op een bevroren vaart paneel, gesign. r.o., 35 x 50 cm. [1] ...[more]
Antoine Vollon (1833-1900)
Antoine Vollon (1833-1900) Stilleven met sinaasappelen en Imari porselein paneel, gesign. l.o., 26 x 37 cm [1] ...[more]
Omgeving van P.J.C. Gabriël
Omgeving van P.J.C. Gabriël Polderlandschap met molen paneel, 45 x 65 cm. [1] ...[more]
Jean Nicholas Ventadour (1822-1880)
Jean Nicholas Ventadour (1822-1880) Elegant gezelschap in een tuin board, gesign. l.o., 1854, 33 x 24 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Gezelschap aan een gedekte tafel doek, 104 x 117 cm. [1] ...[more]
William Kay Blacklock (1872-1924)
Abraham Rademaker (1675-1735)
Salomon Garf (1879-1943)
Salomon Garf (1879-1943) Interieur met moeder en kinderen doek, niet ingelijst, gesign. l.o., 55 x 55 cm. [1] ...[more]
Johan Hendrik Weissenbruch (1824-1903) Landschap aquarel, niet ingelijst, gesign. r.o., 21 x 18,6 cm. [1] ...[more]
Otto Eerelman (1839-1926)
Otto Eerelman (1839-1926) Mastiff puppies doek, gesign. r.o., 35 x 45 cm. ...[more]
Gerard Johan Staller (1880-1956)
Gerard Johan Staller (1880-1956) Gezicht op Alt Rahlstadt bij Hamburg doek, gesign. r.o., 1912, 35 x 46 cm. [1] ...[more]
Maurice Lévis (1860-1940)
Maurice Lévis (1860-1940) Paar in een roeiboot op een rivier doek, gesign. r.o., 27 x 41 cm. [1] ...[more]
Oene Romkes de Jongh (1812-1896)
Oene Romkes de Jongh (1812-1896) Stadsgezicht doek, gesign. l.o., 67 x 54 cm. [1] ...[more]
Georges Jeannin (1841-1925)
Georges Jeannin (1841-1925) Stilleven met rozen in een vaas doek, gesign. l.o., 61 x 47 cm. [1] ...[more]
Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) Paltrokmolen in de Zaanstreek doek,gesign. r.o., 42 x 61 cm. [1] ...[more]
Hendrik Adriaan Christiaan Dekker (1836-1905) Handwerkende vrouw in een tuin paneel, gesign. l.o., 32 x 43 cm. [1] ...[more]
Gerhard A.L. Morgenstjerne Munthe (1875-1927) Bosgezicht met figuur bij rode bloemen paneel, gesign. l.o., 30 x 23,5 cm. [1] ...[more]
Johannes Akkeringa (1861-1942)
Johannes Akkeringa (1861-1942) Familie in de duinen aquarel, gesign. r.o., 25 x 33 cm. [1] ...[more]
Hippolyte Camille Delpy (1842-1910)
Hippolyte Camille Delpy (1842-1910) 'Laveuses au bord d'une rivière' paneel, gesign. r.o., 34 x 18 cm. [1] ...[more]
Willem George Frederik Jansen (1871-1949) Rustende schapen doek, gesign. r.o., 30 x 45 cm. [1] ...[more]
Rudolf von Ottenfeld (1856-1913)
Willem van den Berg (1886-1970)
Marius Bauer (1867-1932)
Jan van Vuuren (1871-1941)
Jan van Vuuren (1871-1941) Dorpsstraatje doek, gesign. r.o., 25 x 20 cm. [1] ...[more]
Franse School, 19e eeuw,
Eugene Verboeckhoven (1798-1881)
Eugene Verboeckhoven (1798-1881) Koeien bij een stal in een bosrijk landschap doek, gesign., 140 x 130 cm. [1] ...[more]
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930) Zelfportret paneel, gesign. met initialen l.o., 47 x 30 cm. [1] ...[more]
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930)
Jacobus van Looy (1855-1930) Portret van een Spaanse vrouw aquarel, gesign. l.o., 18,5 x 14 cm. [1] ...[more]
Europese school, 18e eeuw
Europese school, 18e eeuw Courtisane doek, 42 x 33 cm. [1] ...[more]
Joseph Bles (1825-1875)
Joseph Bles (1825-1875) Landschap met visser aan een vaart bij een molen paneel, gesign. r.o., 14 x 20,7 cm. [1] ...[more]
Hollandse school, begin 19e eeuw
Hollandse school, begin 19e eeuw Portret van een jongetje doek, 35 x 27 cm. [1] ...[more]
3448 item(s)/page