Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (406)
406 item(s)

  • 406 item(s)

Naturalia, collectie schelpen. Provenance: nalatenschap Onno Boers [ds]

Diverse objects de vertu. w.o. zilveren lodereindoosjes, beursjes en schelpendoosjes.. [zkj]

Vier kleine bronzen, één met initialen S W. h. 11-18 cm. [4]

Collectie bronzen penningen. w.o. Nederlandse Vereniging van Bibliothecarissen door Willem Noyons.. [7]

Notenhouten tafelklok met wit emaille wijzerplaat, ca. 1900. Kast met koperen monturen. Fabrikaat Lenzkirch.. [1]

Geweven wollen worteldoek, ca. 1900. (enkele gaatjes). l.160 cm, b. 155 cm. [1]

Diverse poppen, ca. 1900. w.o. matroos Holland Amerca Line. Hierbij een mechanische blikken tol gevormd als ballerina.. [zkj]

Diverse parfum flacons, 19e eeuw. Hierbij kristallen strooiers met zilveren doppen.. [zkj]

Divers objects de vertu. w.o. opiumpijp, vergootglas, celluloid doosjes, benen wandelstokgreep en verzilverd visbestek.. [ds + zkj]

Koperen schemerlamp met blauw gelakte metalen kap, 19e/20e eeuw. Hierbij een gepatineerd koperen schemerlamp met bruin gelakte metalen kap.. [1]

Diverse objects de vertu, 18e-19e eeuw. w.o. zilveren penningen, tasbeugels en zakhorloge.. [zkj]

Kwikslinger pendule in messing kast met onyx basis en top, ca. 1900. h. 29 cm, b. 17 cm. [1]

Diverse treenware vijzels, 19e eeuw. Veelal voorzien van stamper.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]

Collectie 'treenware' gedraaid houten apotheek fleshouders, 19e eeuw. Diverse maten en houtsoorten.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]

Diverse 'treenware' gedraaid houten schaaltjes, bakjes en bekers, vnl. 19e eeuw. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]

Collectie 'treenware' gedraaid houten dekseldoosjes, 19e eeuw. Verschillende maten en houtsoorten.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]

Collectie 'treenware' houten objecten, 19e/20e eeuw. W.o. puzzels, cups en eieren.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1 krt]

Collectie muntgeld. Vnl. Nederland nikkelen guldens, etc.. [zkj]

Lot 1080

Divers pleet.

Divers pleet. w.o. dienbladen, dekschaal en suikerstrooier. Diverse manufacturen.. [ds]

Pleet bouilloir en koffiepot Hierbij pleet dienblad met handgepen en gegraveerd monogram.. [2]

Twaalf wandelstokken, ca. 1900, w.o. met hoornen grepen. [12]

Acht houten wandelstokken, 19e/20e eeuw. o.a. met zilveren grepen en montering. [8]

Frankrijk, groen gepatineerd bronzen sculptuur, 'faun', ca. 1900 h. 17,5 cm. [1]

Gietijzeren porte montre met bolle lens, ca. 1900. HIerbij een verzilverde metalen bonbonschaal met rococo ornamenten.. [2]

Wortelnoten houten humidor, 20e eeuw. Uitgevoerd met 'Condat' hygrometer.. h. 12 cm, l. 30 cm, d. 21 cm. [1]

Houten met wilgentenen gekuipt tabakstonnetje, 19e eeuw. Uitgevoerd met houtnerf decoratie. Hierbij een houten speculaasplank.. [2]

Lot 1098

Divers.

Divers. w.o. houten kandelaren, schilderingen, prentjes, en klok.. [2 dzn]

Gelobd glazen hang lantaarn, ca. 1930. Uitgevoerd in lichtbruin glas met draadwerk. . h. 44 cm [1]

Polychroom geschilderd houten sculptuur van een vredesduif. Mogelijk onderdeel van een beeldengroep. (beschadigingen).. h. 35 cm, b. 48 cm. [1]

Lot 1102

Divers,

Divers, w.o. W.C. Brouwer, keramiek wijwaterkan. [2 dzn]

Bruin leren hoedendoos met hoge hoed, ca. 1900. Adres hoed 'J. Reichenbach, Köln'. Doos met slot en sleutel.. [2]

Divers naturalia. w.o. struisvogelei en fossiel van vis.. [5 in ds]

Messing en gietijzeren olielamp met tôle peinte kap, 19e eeuw. Reservoir en kap in hoogte te verstellen. (geëlektrificeerd).. h. 51 cm. [1]

Houten wandelstok met zilveren knop en voet, ingelegd met veelkleurig parelmoer. Voorzien van gegraveerd monogram 'DB'.. [1]

Antieke gietijzeren/houten driewieler, ca. 1900. Uitgevoerd met paard, spaakwielen en ketting aandrijving.. h. 66 cm, l. 77 cm, b. 41 cm. [1]

  • 406 item(s)