406 item(s)/page
Naturalia, collectie schelpen.
Naturalia, collectie schelpen. Provenance: nalatenschap Onno Boers [ds]
Diverse objects de vertu.
Diverse objects de vertu. w.o. zilveren lodereindoosjes, beursjes en schelpendoosjes.. [zkj]
Vier kleine bronzen,
Vier kleine bronzen, één met initialen S W. h. 11-18 cm. [4]
Collectie bronzen penningen.
Collectie bronzen penningen. w.o. Nederlandse Vereniging van Bibliothecarissen door Willem Noyons.. [7]
Notenhouten tafelklok met wit emaille wijzerplaat, ca. 1900. Kast met koperen monturen. Fabrikaat Lenzkirch.. [1]
Geweven wollen worteldoek, ca. 1900.
Geweven wollen worteldoek, ca. 1900. (enkele gaatjes). l.160 cm, b. 155 cm. [1]
Diverse poppen, ca. 1900.
Diverse poppen, ca. 1900. w.o. matroos Holland Amerca Line. Hierbij een mechanische blikken tol gevormd als ballerina.. [zkj]
Diverse parfum flacons, 19e eeuw.
Diverse parfum flacons, 19e eeuw. Hierbij kristallen strooiers met zilveren doppen.. [zkj]
Divers objects de vertu.
Divers objects de vertu. w.o. opiumpijp, vergootglas, celluloid doosjes, benen wandelstokgreep en verzilverd visbestek.. [ds + zkj]
Koperen schemerlamp met blauw gelakte metalen kap, 19e/20e eeuw. Hierbij een gepatineerd koperen schemerlamp met bruin gelakte metalen kap.. [1]
Duitsland, papier-maché karakterpop in poppenstoel, 19e eeuw. [2]
Diverse objects de vertu, 18e-19e eeuw. w.o. zilveren penningen, tasbeugels en zakhorloge.. [zkj]
Zeeofficierssabel, Model 1882.
Kwikslinger pendule in messing kast met onyx basis en top, ca. 1900. h. 29 cm, b. 17 cm. [1]
Diverse treenware vijzels, 19e eeuw.
Diverse treenware vijzels, 19e eeuw. Veelal voorzien van stamper.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]
Collectie 'treenware' gedraaid houten apotheek fleshouders, 19e eeuw. Diverse maten en houtsoorten.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]
Diverse 'treenware' gedraaid houten schaaltjes, bakjes en bekers, vnl. 19e eeuw. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]
Collectie 'treenware' gedraaid houten dekseldoosjes, 19e eeuw. Verschillende maten en houtsoorten.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [2 krt]
Collectie 'treenware' houten objecten, 19e/20e eeuw. W.o. puzzels, cups en eieren.. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1 krt]
Collectie muntgeld.
Collectie muntgeld. Vnl. Nederland nikkelen guldens, etc.. [zkj]
Divers pleet.
Divers pleet. w.o. dienbladen, dekschaal en suikerstrooier. Diverse manufacturen.. [ds]
Pleet bouilloir en koffiepot
Pleet bouilloir en koffiepot Hierbij pleet dienblad met handgepen en gegraveerd monogram.. [2]
Paar pleet kandelaars en drie bekers
Paar pleet kandelaars en drie bekers [5]
Twaalf wandelstokken, ca. 1900,
Twaalf wandelstokken, ca. 1900, w.o. met hoornen grepen. [12]
Acht houten wandelstokken, 19e/20e eeuw. o.a. met zilveren grepen en montering. [8]
Frankrijk, groen gepatineerd bronzen sculptuur, 'faun', ca. 1900 h. 17,5 cm. [1]
Gietijzeren porte montre met bolle lens, ca. 1900. HIerbij een verzilverde metalen bonbonschaal met rococo ornamenten.. [2]
Bruin gepatineerd galvano sculptuur voorstellende een Franse officier van de infanterie, ges. Anfrie
Messing sculptuur van een Klassieke vrouw met robe en twee duiven aan haar voeten, ca. 1900.
Messing sculptuur van een Klassieke vrouw met robe en twee duiven aan haar voeten, ca. 1900. . br. 25,5 cm. [1]
Houten Balinees sculptuur voorstellende Vis, ca. 1930. [1]
Twee houten geschilderde schooltassen, 19e eeuw. [2]
Wortelnoten houten humidor, 20e eeuw. Uitgevoerd met 'Condat' hygrometer.. h. 12 cm, l. 30 cm, d. 21 cm. [1]
Houten met wilgentenen gekuipt tabakstonnetje, 19e eeuw. Uitgevoerd met houtnerf decoratie. Hierbij een houten speculaasplank.. [2]
Divers.
Divers. w.o. houten kandelaren, schilderingen, prentjes, en klok.. [2 dzn]
Gelobd glazen hang lantaarn, ca. 1930. Uitgevoerd in lichtbruin glas met draadwerk. . h. 44 cm [1]
Polychroom geschilderd houten sculptuur van een vredesduif. Mogelijk onderdeel van een beeldengroep. (beschadigingen).. h. 35 cm, b. 48 cm. [1]
Bruin leren hoedendoos met hoge hoed, ca. 1900. Adres hoed 'J. Reichenbach, Köln'. Doos met slot en sleutel.. [2]
Divers naturalia.
Divers naturalia. w.o. struisvogelei en fossiel van vis.. [5 in ds]
Messing en gietijzeren olielamp met tôle peinte kap, 19e eeuw. Reservoir en kap in hoogte te verstellen. (geëlektrificeerd).. h. 51 cm. [1]
Houten wandelstok met zilveren knop en voet, ingelegd met veelkleurig parelmoer. Voorzien van gegraveerd monogram 'DB'.. [1]
Antieke gietijzeren/houten driewieler, ca. 1900. Uitgevoerd met paard, spaakwielen en ketting aandrijving.. h. 66 cm, l. 77 cm, b. 41 cm. [1]
406 item(s)/page