Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (406)
406 item(s)

  • 406 item(s)

Engeland, vierdelig koffieservies op ovaal blad, geribd, met zwart houten grepen. h. 6-21, 50 x 36 cm. [5]

Twee gouden kronen en diverse bijous [zkj]

Costume Jewellery w.o. Coro, Ronan, etc.. [zkj]

Costume Jewellery, w.o. Art, Capri, Florenza, Kramer, Eugune en Karu. [zkj]

Costume Jewellery w.o. Dauplaise, Jeanne, Monet, KJL, Lisner, Jonouille, etc. . [zkj]

Costume Jewellery w.o. Lisner, Weiss, Kramer, Laguna, etc. . [zkj]

Vier paar grove oorclips [8]

Vele kralencolliers en bijous [zk]

Diverse zilveren en onedele sieraden w.o. armbanden, broches, penningen en ringen. [zkj]

Stel metalen groen gepatineerde urn vormige tafellampen in classicistische stijl. Op stenen voet.. h. 45 cm. [2]

Lot 1123

Zak vol bijous

Zak vol bijous [zk]

Diverse wekkers en zakhorloges Hierbij divers. [zkj]

Diverse zilveren sieraden en bijous w.o. Art-Deco en horloges. [zkj]

Twintig differente sleutelhorloges sommige met zilveren kast. Alle defect. [20]

Twintig differente sleutelhorloges Sommige met zilveren gegraveerde kast en versierde emaille wijzerplaat. Alle defect. [2]

Zeven differente sleutelhorloges, twee horlogekettingen en diverse onderdelen. Alle defect. [9+zkj]

Tien differente remontoirhorloges w.o. één met niëllo versierde achterzijde, Art-Nouveau, aan zilveren ketting. [10]

Cadet, polshorloge en diverse gouden of vergulde pennen/potloden Hierbij divers. [1+zkj]

Diverse zilveren gespen en ornamenten [zkj]

Diverse nefriet hangers, zilveren sieraden en bijous. Nefriet hangers met 14krt. gouden hangoog. [zkj]

Lot met vergulde Oosterse sieraden en ornamenten vele bezet met gefacetteerde witte saffieren. [zkj]

Diverse sieraden, w.o uit India [zkj]

Diverse zilveren sieraden en bijous w.o. imitatie bloedkoraal. [zk]

Lot 1137

Diverse sieraden

Diverse sieraden w.o. granaten collier, geëmailleerde hangers, etc.. [zkj]

Diverse "costume jewellery" vele bezet met strass en/of imitatie parels. [zkj]

Diverse moderne sieraden sommige bezet met amethist. [zkj]

Diverse schildpad broches sommige bezet met stenen of versierd met emaille. Hierbij divers. [zkj]

Diverse zilveren en verzilverde kralen [zkj]

Zilveren kralen, doublé sluitingen, rijgdraad en divers Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]

Diverse kralencolliers sommige met rijsparels. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]

Diverse kralen colliers en losse kralen w.o cultivé parels. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]

Diverse kralen colliers w.o. met sodaliet. Provenance: nalatenschap van een Amsterdamse juwelier-antiquair [zkj]

Zwart gelakt gietijzeren haardscherm met voorstelling van paarden. br. 68 en h. 81 cm [1]

Metalen groen gepatineerde lampvoet met ananas ornament. Met stoffen kap.. h. 74 cm. [1]

Paar koperen tweelicht kandelaars, 20e eeuw. uitgevoerd met zittende leeuwen en Amsterdams stadswapen.. h. 25 cm. [2]

Bruin steengoed baardman kruik, 18e eeuw. Gerestaureerd.. h. 42 cm. [1]

Lot 1159

Lappenpop.

Lappenpop. Uitgevoerd met diverse soorten witte lapjes stof.. l. 105 cm. Provenance: nalatenschap Onno Boers [1]

Zeven voorraadblikken met vruchtmotief w.o. Van Melle's Vruchtendrops Confectionary Works Breskens Holland Gekl. Wijnands A. [7]

Twaalf koffie- en theeblikken [12]

Koek- en snoepblikken waaronder twee [11]

vijf blikken voor chocola. [5]

Elf blikken in vorm koffer. [11]

  • 406 item(s)