Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (406)
406 item(s)

  • 406 item(s)

Gebronsd stalen geëlectrificeerde vijflichts kaarsenkroon diam. 47 en h. 63 cm

Griekenland, messing en emaille reisikoon, ca. 1900. 14 x 12 cm. [1]

Spanje, paar koperen zgn. 'klauwkandelaars', ca. 1700, op vierkante voet. h. 26 cm. [2]

Vijf stuks tin en koper, 18e en 19e eeuw, w.o.. [3]

Eikenhouten (kast)paneel, 18e/19e eeuw, met gestoken relief van drinkende figuren aan tafel. 30 x 54 buitenmaat 41 x 65 cm. [1]

Tinnen bokaal, vroeg 19e eeuw (deksel ontbreekt). h. 24,5 cm. [1]

Lot 1298

Divers,

Divers, w.o. Chinees miniatuur porseleinen kaststel en kristallen inktstel met zilveren dop. [ds]

Zuid Oost Azie, gestoken rozenhouten kamerscherm, ca. 1900 met in relief voorstelling van vele figuren. [1]

Hong Kong, hardhouten présentoir met label onderop. George Zee & Co, Hong Kong.. br. 74, h. 81 en d. 10 cm [1] ...[more]

Opalescent glazen stopflesje en glazen antieke karaf. HIerbij zilveren Nepalese armband.. [3]

Franse zijde meubel stoffering. w.b. 1653-01 Louis-Phillipe-Pourpre door Lelievre Paris.. [3 in zkj] ...[more]

Franse prent mbt schermen, Bernard Direxit, 18e eeuw. hierbij een gravure plattegrond Normandië.. [2]

Berend Bodenkamp (geb. 1942), NI 15 jaar, 1975. no. 347/350. 5,8 x 5,8 x ca. 3 cm. [1]

Bronzen modern beeld van een abstracte zoömorfe vorm op zwart marmeren sokkel.. h. 22 cm. [1]

Bronzen sculptuur van een kameel. br. 14,5 cm. [1]

Carl Zeiss microscoop, 1914, in houten kast met statief 1b en een collectie preparaten in opbergkistjes..

Twee zwart lederen aktetassen, Atelier D'Armancon, France. br. 42 cm. [2]

Bruin lederen tas en een hand br. 55 en 29,5 cm. [2]

Japan, een rieten lage mand en een houten opbergkist, ca. 1900. Hierbij Japanse houtsnede Kunichika ca 1860. br. 85 en 52 cm. [2]

Hoge staande verzilverde champagne / wijnkoeler, Sola. Uitgevoerd met hengsel en wijd uitlopende voet.. h. 77 cm. [1]

Pleet theeservies hierbij tafelaansteker, schaaltje en notitiehouder.. [7 in ds]

Houten schommelpaard, ca. 1900. Met resten van schildering.. h. 74 cm, b. 105 cm. [1]

Lot 1325

Amethist geode

Amethist geode 53 x 36 cm. [1]

Lot 1326

Geode, amethist,

Geode, amethist, doormidden gebroken, passend.. h. 68,5 cm. [1]

Grote staand witte kristal met houten standaard waarin verlichting. h. 74 cm. [1]

Grote staande witte kristal met houten standaard waarin verlichting. h. 79 cm. [1]

Diverse pleet bestek, Gero, Keltum. w.o. punt filet.. [ds]

Hackbrett in zwarte trapeziumvormige koffer Hierbij een muziekboekje. Provenance Constant Nieuwenhuys [1]

Spanje, Bandurria in koffer Provenance Constant Nieuwenhuys [1] ...[more]

Duitsland, Zhiter, ca. 1900 Zonder label, hierbij een stemknop. l. 64 x b. 27 x h. 5 cm. Provenance Constant Nieuwenhuys [1]

Lot 1337

Divers,

Divers, vnl koperwerk. [ds]

Koperen penkandelaar in Barok stijl en emmer h. 65 en 40 cm. [3]

Thailand, houten tempel eend met los hoofd en poten en resten van beschildering.. L. 75 cm. [1] ...[more]

Mammoet ruggenwervel en een kies. br. 36 en 15 cm. [2]

Lot met divers Europees textiel [zkj]

Tibetaanse klankschaal, koperlegering met lange sustain diam. 29,5 cm. [1]

Lot met diverse Chinese en Oosterse doeken, waarbij ca. 1900. o.a. met geborduurde voorstelling van een draak.. [zkj]

Bergkristallen geode 53 x 32 cm. [1]

Pleet paar kannen met zwarte grepen, vermoedelijk Duits, vezilvering sleets,. h 22 cm. [3]

West Germany, Ideal, papier snijmachine. br. 80 cm. [1] ...[more]

Divers pleet en twee taart plateau's. [ds]

  • 406 item(s)