406 item(s)/page
Zeven blikken in mand- of kistvorm.
Zeven blikken in mand- of kistvorm. [7]
Drie busblikken en een tonvormig blik. [4]
Drie blikken eieren met decoratie aan binnenzijde. Hierbij twee rondje doosjes en twee bordjes.
Drie blikken eieren met decoratie aan binnenzijde. Hierbij twee rondje doosjes en twee bordjes. [7]
Theeblik koningin Wilhelmina en blik Willem Prinse van Oranje Nassau. [2]
Drie blikken spaarpotjes. Daarbij twee bordjes. [5]
Drie voorraadblikken met landschap of scheepsmotief. Hierbij sigarenblik Prins Hendrik Stichting.
Drie voorraadblikken met landschap of scheepsmotief. Hierbij sigarenblik Prins Hendrik Stichting. [4]
Gerrit den Breems (geb. 1931), twee abstracte bronzen l. 70 en h. 21 cm. [2]
Twee doosjes met decoratie in Oosterse stijl. [2]
Drie blikken in verschillende vormen. [3]
Drie koekblikken in de vorm van boeken Huntley & Palmer en Waverly uit 1903. [3] ...[more]
Glazen windlicht met gebronsd metalen montuur, ca. 1900. Gelobde bol met glanzen vonkenvanger.. [1]
Twee polychroom geschilderde terracotta koppen; man en vrouw. [2]
Engeland, beukenhouten rolstoel, ca. 1950, met uitschuifbare voetensteun. Fabrikaat Carters Invalid Furniture. [1]
Frankrijk/België, paar gepatineerd metalen boekensteunen, ca. 1930. Voorstellende zeemeeuw op golf, geplaatst op marmeren basis. [2]
Schuitvormige mahoniehouten gekuipte theestoof, 19e eeuw. Uitgevoerd met koperen banden, binnenbak en hengsel.. h.33 cm. [1]
Diverse klokken en wekkers, 19e/20e eeuw [ds]
China, kunststof relief en kunststof (imitatie lakwerk) ronde doos. De doos gemerkt op achterzijde . l. 30 en diam. 30 cm. [2]
Diverse oosterse houten standaards
Diverse oosterse houten standaards [ds]
China, geperst lederen en twee gelakt houten dekseldozen, begin 20e eeuw diam. 13-35 cm. [3]
Oosterse metalen pelgrimsfles.
Oosterse metalen pelgrimsfles. Cilindrisch van vorm, met gehamerde decoratie. Aan metalen ketting.. [1]
Diverse tinnen en koperen objecten, 19e/20e eeuw. w.o. kannen en tulbandvorm.. [ds]
Antiek ijzeren lantaarnklok uurwerk, 18e eeuw. Hierbij tinnen wijzerplaat, bel en loden gewichtje.. h. 31 cm, b. 13 cm, d. 14 cm. [1 + zkj]
Bronzen beeld voorstellende een turnatleet, 20e eeuw. h. 64 cm. [1]
Paar glas in lood schermerlampen met verzilverde metalen voet. Kappen met Oud Hollandse tegel decoratie. . [2]
India/Tibet, twee houten deel geschilderde maskers, 20e eeuw. [2]
Divers hotelzilver.
Divers hotelzilver. w.o. kandelaren, schalen, theepotten. Diverse maufakturen. . [2 dzn]
Zes papieren silhouet portretten, 19e eeuw. Drie in vergulde lijst, drie in gezwarte lijst.. [6]
Een geel koperen kraankannetje, 19e eeuw. Uitgevoerd met dolfijn ornament. Hierbij een koperen braadslee.. [2]
Glazen jardinière met verguld metalen montuur in Empire stijl, ca. 1900. diam. 13 cm. [1]
Paar tôle peinte éénlichts kandelaars, ca. 1900. Hierbij een tôle peinte schaal. Allen uitgevoerd met landschaps scenes.. [3]
Ovale butlerspiegel
Ovale butlerspiegel in verzilverde lijst. 55 x 45 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]
Diverse grafiek,
Diverse grafiek, w.o.paar handgekleurde gravures, vruchten. [ds]
Twee moderne (kunst)stof sculpturen.
Twee moderne (kunst)stof sculpturen. Hierbij divers. [2 + ds]
Koperen vaas, Jugendstil en kandelaar h. 60 cm. [2]
Gestoken houten wapenschild en zweep met hoornen greep in vorm van leeuw (beide licht beschadigd). h. 23, l. 73 cm. [2]
Divers tin, metaal en oosters koperwerk, w.o. Denemarkten Stelton metalen garnituur. [ds]
Bali, vdrie houten beelden Bali , 1940-1950. 19-53 cm. [3]
Vrijmetselarij, houten ceremoniële bijl, gedateerd g.i. 1904. Tevens gemerkt S.W.W.. l. 84 cm. [1]
Barbier uithangbord, 'scheerbekken', ca. 1920 Uitgevoerd in verchroomd staal, met ophanghaak.. [1]
Houten uithangbord voor slotenmaker 'sleutel', ca. 1920. Uitgevoerd met ijzeren schroefpen. . l. 54 cm, h. 23 cm. [1]
A collection of eight objects after the Antiques. h. 7,5 - 22 cm. [8]
A collection of twelve terracotta and metal decorative idols, after the antiques. H. 5 - 15 cm. [15]
A collection of objects after the antiques. H. 4 - 16 cm. [zkj]
Bactie stijl drie stenen idolen
Bactie stijl drie stenen idolen met losse hoofden, een met metalen armen.. h. 3,2 / 7,4 en 8,5 cm. [3]
Collectie diverse amuletten, zegels en objecten, voornamelijk modern. L. 2 tot 8 cm. [zkj]
India, stenen Shiva Lingham en Birma, rood lakwerk opbergdoos waarin twee schalen.. h. 20 en 23 cm. [2]
Diverse objecten
Diverse objecten o.a. houten appliek, klein retabel en smeedijzeren appliek met ophanghaken.. [2]
Metalen kist met gehouten geschilderde decoratie, ca. 1900. b. 61 cm, d. 40 cm, h. 36 cm. [1]
406 item(s)/page