Auction closed (2 day sale)
Amsterdam

  • (Lots: 2431-2569)

  • (Lots: 2125-2424)

  • (Lots: 0900-0908)

  • (Lots: 2570-2704)

  • (Lots: 1000-1259)

  • (Lots: 1700-1789)

  • (Lots: 1260-1394)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CET

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 3.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Collectables (406)
406 item(s)

  • 406 item(s)

Zeven blikken in mand- of kistvorm. [7]

Beschuit- en koekblikken. [5]

Gerrit den Breems (geb. 1931), twee abstracte bronzen l. 70 en h. 21 cm. [2]

Glazen windlicht met gebronsd metalen montuur, ca. 1900. Gelobde bol met glanzen vonkenvanger.. [1]

Engeland, beukenhouten rolstoel, ca. 1950, met uitschuifbare voetensteun. Fabrikaat Carters Invalid Furniture. [1]

Frankrijk/België, paar gepatineerd metalen boekensteunen, ca. 1930. Voorstellende zeemeeuw op golf, geplaatst op marmeren basis. [2]

Schuitvormige mahoniehouten gekuipte theestoof, 19e eeuw. Uitgevoerd met koperen banden, binnenbak en hengsel.. h.33 cm. [1]

China, kunststof relief en kunststof (imitatie lakwerk) ronde doos. De doos gemerkt op achterzijde . l. 30 en diam. 30 cm. [2]

Lot 1191

Divers Aziatica

Divers Aziatica [ds]

Diverse oosterse houten standaards [ds]

China, geperst lederen en twee gelakt houten dekseldozen, begin 20e eeuw diam. 13-35 cm. [3]

Oosterse metalen pelgrimsfles. Cilindrisch van vorm, met gehamerde decoratie. Aan metalen ketting.. [1]

Diverse tinnen en koperen objecten, 19e/20e eeuw. w.o. kannen en tulbandvorm.. [ds]

Antiek ijzeren lantaarnklok uurwerk, 18e eeuw. Hierbij tinnen wijzerplaat, bel en loden gewichtje.. h. 31 cm, b. 13 cm, d. 14 cm. [1 + zkj]

Bronzen beeld voorstellende een turnatleet, 20e eeuw. h. 64 cm. [1]

Paar glas in lood schermerlampen met verzilverde metalen voet. Kappen met Oud Hollandse tegel decoratie. . [2]

Divers hotelzilver. w.o. kandelaren, schalen, theepotten. Diverse maufakturen. . [2 dzn]

Zes papieren silhouet portretten, 19e eeuw. Drie in vergulde lijst, drie in gezwarte lijst.. [6]

Een geel koperen kraankannetje, 19e eeuw. Uitgevoerd met dolfijn ornament. Hierbij een koperen braadslee.. [2]

Glazen jardinière met verguld metalen montuur in Empire stijl, ca. 1900. diam. 13 cm. [1]

Paar tôle peinte éénlichts kandelaars, ca. 1900. Hierbij een tôle peinte schaal. Allen uitgevoerd met landschaps scenes.. [3]

Ovale butlerspiegel in verzilverde lijst. 55 x 45 cm. Provenance: Een nalatenschap uit Brabant [1]

Lot 1208

Diverse grafiek,

Diverse grafiek, w.o.paar handgekleurde gravures, vruchten. [ds]

Twee moderne (kunst)stof sculpturen. Hierbij divers. [2 + ds]

Koperen vaas, Jugendstil en kandelaar h. 60 cm. [2]

Gestoken houten wapenschild en zweep met hoornen greep in vorm van leeuw (beide licht beschadigd). h. 23, l. 73 cm. [2]

Divers tin, metaal en oosters koperwerk, w.o. Denemarkten Stelton metalen garnituur. [ds]

Bali, vdrie houten beelden Bali , 1940-1950. 19-53 cm. [3]

Vrijmetselarij, houten ceremoniële bijl, gedateerd g.i. 1904. Tevens gemerkt S.W.W.. l. 84 cm. [1]

Barbier uithangbord, 'scheerbekken', ca. 1920 Uitgevoerd in verchroomd staal, met ophanghaak.. [1]

Houten uithangbord voor slotenmaker 'sleutel', ca. 1920. Uitgevoerd met ijzeren schroefpen. . l. 54 cm, h. 23 cm. [1]

A collection of eight objects after the Antiques. h. 7,5 - 22 cm. [8]

A collection of objects after the antiques. H. 4 - 16 cm. [zkj]

Bactie stijl drie stenen idolen met losse hoofden, een met metalen armen.. h. 3,2 / 7,4 en 8,5 cm. [3]

Collectie diverse amuletten, zegels en objecten, voornamelijk modern. L. 2 tot 8 cm. [zkj]

India, stenen Shiva Lingham en Birma, rood lakwerk opbergdoos waarin twee schalen.. h. 20 en 23 cm. [2]

Lot 1228

Diverse objecten

Diverse objecten o.a. houten appliek, klein retabel en smeedijzeren appliek met ophanghaken.. [2]

Metalen kist met gehouten geschilderde decoratie, ca. 1900. b. 61 cm, d. 40 cm, h. 36 cm. [1]

  • 406 item(s)