Amsterdam

  • (Lots: 6000-6230)

  • (Lots: 6400-6577)

  • (Lots: 6800-7079)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (639)

Creator / Brand

639 item(s)

  • 639 item(s)

Theo Wolvecamp (1925-1992) Zonder titel litho, gesign. r.o., '89, 40 x 55 cm. [1]

Aat Veldhoen (1934-2018) Collectie van achtendertig rotaprints. Hiebij diverse bladen. [map]

Ido Vunderink (1935-2011) Stilleven met rozen doek, gesign. m.o., 120 x 100 cm. [1]

Co Westerik (1924-2018) 'Liggen in het gras' litho, gesign. m.o., 1980, h.c., 37 x 43 cm. [1]

Jan Cremer (geb. 1940) Tulipe Babette / Tulipe Germania / Tulipe Nora driemaal kleurenets, gesign., '96, 46/60, 15 x 14 cm. [3]

Jean-Christian Bourcart (geb. 1960) 'Forbidden City' C-print, verso gesign., 4/15, '99, 34 x 49 cm. [1]

Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen litho, gesign. r.o., '87, 31/250, 67 x 96 cm. [1]

Walasse Ting (1929-2010) Liggend naakt met bloemen litho, gesign. r.o., '89, 15/200, 67 x 96 cm. [1]

Walasse Ting (1929-2010) Twee vrouwen litho, gesign. r.o., '85, 200/200, 67 x 96 cm. [1]

Gesigneerd Paul Charlot Zonder titel aquarel, 35 x 25 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Corneille (1922-2010) Figuur en vogel inkttekening, gesign. r.b., '67, beschadigingen aan het papier, 26,5 x 20 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Danseres pastel, gesign. 30 x 22 cm. [1]

Viktor IV (1929-1986) 'Living is the strongest drug' gemengde techniek op papier, met stempel Viktor IV, 1971, 44 x 35 cm. [1]

Herman Krikhaar (1930-2010) 'Que l'amour' inkt, aquarel en gouache, gesign. m.o., '88, 35 x 40 cm. [1]

Giovanni Dalessi (geb. 1964) Madonna met kind doek, niet ingelijst, 2012, 40 x 45 cm. [1]

Michiel Schrijver (geb. 1957) 'Ze zat daar rechtop en keek de oogen of ééne streek' board, gesign. l.o., '95, 91 x 42 cm. [1]

Cheyco Leidmann (geb. 1947) Collectie foto's [map]

David Bailey (geb. 1938) Twee foto's [map]

Corneille (1922-2010) Serie van vier litho's viermaal litho, gesign., '82, 9/20, 40 x 27 cm. (éénmaal glas defect) [4]

Mogelijk van de hand van Jan Stekelenburg Winterslandschap gouache, gesign. r.o., '51, 23 x 31 cm. [1]

Getulio Alviani (1939-2018) Zonder titel litho, gesign. r.o., 49 x 49 cm. [1] lithograph

Joe Goode (geb. 1937) 'Water' ets, ongesign., genummerd 23/62, 88 x 76 cm. [1] Aquatint in colors, Ed. 23 / 62, 88 x 76 cm

Paul Blanca (1958-2021) 'Stash bear' c-print, verso gesign., 1997, 15 x 13 cm. [1]

Frederik Sieger (1902-1999) Zonder titel gemengde techniek op doek, 40 x 30 cm. [1]

Jeroen Krabbé (geb. 1944) "Lente'. Hierbij kleurenets door André Cottavoz zeefdruk, gesign., 30 x 60 cm. en ets, '89, 65 x 45 cm. [2]

After Paul Klee 1879-1940) 'Phantom perspective' litho, gesign. op de plaat, 24 x 31 cm. [1]

Arman (1928-2005) Zonder titel litho, gesign. m.o., 185/300, 63 x 47 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Boerderij gouache, 14 x 20 cm. [1]

Jan Montijn (1924-2015) Map met diverse etsen Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [map]

Diverse kunstwerken, 20e eeuw [10]

Victor Vasarely (1906-1997) Zonder titel zeefdruk, gesign. r.o., 60 x 60 cm. [1]

Theo Wolvecamp (1925-1992) Zonder titel litho, gesign. r.o., '89, 114/150, [map]

Jan Montijn (1924-2015) Vier kleurenetsen twee etsen, gesign., 1981 en 1988, 50 x 40 cm. en twe etsen, gesign., 1985, 45 x 30 cm. [4]

Jean Paul Fransens (1938-2003) 'In de tropen' doek, gesign., 110 x 85 cm. [1]

Garry Hume (geb. 1962) 'Bonnefanten' seriegrafie, gesign. l.o., '96, 20/100, 100 x 65 cm. [1]

Onduidelijk gesigneerd, 1950 'Boom in 't Jodendom, Bilthoven' doek, niet ingelijst, 60 x 75 cm. [1]

Jan van Diemen (geb. 1954) Springruiter met paard over een hindernis aquarel en gouache, gesign. r.o., '82, 50 x 64 cm. [1]

Michael Hutter (geb. 1963) Fantasievoorstelling gouache, gesign. l.o., 1979, diam. 33 cm. [1]

Lot 6985

Gesigneerd Dali

Gesigneerd Dali Staand figuur kleurenets, 23 x 15 cm. [1]

Joan Miro (1893-1983) Zonder titel. Hierbij litho door Chagall litho, ongesign., 26 x 37 cm. en litho, ongesign., 35 x 25 cm. [2]

Onbekende kunstenaar Abstracte compositie

Joan Miro (1893-1983) Zonder titel litho, gesign. op de steen, 50 x 35 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Abstracte compositie doek, 130 x 110 cm. [1]

Herman Brood (1946-2001) 'Jet up a Rock' zeefdruk, gesign. r.o., niet ingelijst, 73 x 97 cm. [koker]

Theo Kley (geb. 1936) Twee tekeningen tweemaal aquarel, gesign., 30 x 45 cm. (glas defect) Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [2]

Armando (1929-2018) Zonder titel litho, gesign. m.o., '88, 22/300, 50 x 66 cm. [1]

Karel Appel (1921-2006) Bull Dog litho, gesign. r.o., 55 x 75 cm. [1]

Karel Appel (1921-2006) 'Lying in colors' litho, gesign. r.o., 156/175, [1]

Gerard Schäperkötter (1914-2006) Zonder titel aquarel, gesign. r.o., '68, 47 x 66 cm. [10]

  • 639 item(s)