Amsterdam

  • (Lots: 6000-6230)

  • (Lots: 6400-6577)

  • (Lots: 6800-7079)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (639)

Creator / Brand

639 item(s)

  • 639 item(s)

Onbekende kunstenaar, 18e eeuw Studie van een staand naakt houtskool, 58 x 40 cm. [1]

Willem Jansen (1892-1969) Stilleven. Hierbij pastel, vrouw voor raam paneel, 50 x 40 cm. en pastel, 50 x 34 cm. [2]

Clement van Vlaardingen (1916-1972) Gezicht op het Waterlooplein inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 31 cm. [1]

Raden Soekardji (1880-1950) Indonesisch landschap [1]

Omgeving van Jan Mankes Kraai bij korenschoven doek, verso etiket en sticker Galerie Mokum, 21 x 30 cm. [1]

Hollandse school, 18e eeuw Italianiserend landschap met badende vrouwen bij vee paneel, beschadigd, 48 x 62 cm. [1]

Nicolas Cevat (1884-1955) Plasgezicht doek, beschadigingen aan de rand, gesign. r.o., 30 x 45 cm. [1]

Elisabeth Verwoert (1836-1905) Gezicht op huizen aan een vaart doek, gesign. l.o., 43 x 68 cm. [1]

Diverse grafiek, 18e en 19e eeuw voornamelijk stadgezichten Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Harrie Kuyten (1883-1952) Staand vrouwelijk naakt houtskool, gesign. r.o., 46 x 20 cm. [1]

Carel Lodewijk Dake (1857-1918) Zeegezicht doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '91, 55 x 39 cm. [1]

Jan Knikker Jr. (1911-1990) De Nieuwe Lutherse Kerk aan het Singel te Amsterdam doek, gesign. r.o., 19 x 24 cm. [1]

Robert Ives Browne (1866-1956) Duinlandschap paneel, gesign. r.o., 30 x 44 cm. [1]

Henri van Daalhoff (1867-1953) Stilleven met fruitschaal board, gesign. l.o., 25,5 x 35 cm. [1]

Bart Peizel (1887-1974) Schip op zee pastel en gouache, gesign. l.o., 29 x 39 cm. [1]

Anton Mauve (1838-1888) Studie van twee koeien olieverf op papier, gesign. r.o., niet ingelijst, 18 x 29 cm. [1]

Johfra (1919-1998) 'De vruchtbaarheidspropagandiste' aquarel, gesign. m.o., 1-4-'53, diam. 11,6 x 11,6 cm. [1]

Diverse grafiek en tekeningen betreffende Indonesië Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [ds]

Hollandse school, 20e eeuw, met signatuur Kruseman van Elten Landschap met rustende familie in een veld maroufe, 41 x 66 cm. [1]

Lodewijk Schelfhout (1881-1943) 'Evolution'(1913) ets, gesign. l.o., 1913, 35 x 40 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Lodewijk Schelfhout (1881-1943) 'La Provence' ets, gesign. l.o., 1912, 40 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Lodewijk Schelfhout (1881-1943) Ets, , gesign. l.o., 1924, 50 x 65 cm.  Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht nog 1 vinden

Onduidelijk gesigneerd r.o. Portret van een familie in een interieur doek, 60 x 65 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Lot 6150

No lot

No lot

Arthur Bryks (1894-1951) Gandhi doek, gesign. l.b., 97 x 73 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Jan Korthals (1916-1972) Gezicht op Crackstate, Heerenveen inkt en aquarel, gesign. r.o., 40 x 32 cm. [1]

Walther Kniebe (20e eeuw) Compositie met figuren aquarel, 30 x 26,5 cm.  [1]

Edmond Sigrist (1882-1947) Bloemstilleven doek, gesign. r.o., 56 x 46 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Gravure, kaart van deel van Chili, 18e eeuw hierbij litho, korenschoven [2]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Vrouw met mand op haar hooofd doek, 65 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Henk Henriet, houtsnede hierbij tekening gesigneerd van Vliet [2]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw Bloemstilleven board, 48 x 38 cm. [1]

Europese school, 18e/19e eeuw Feestend gezelschap bi een dorp doek, niet ingelijst [1]

Diverse schilderijen [ds]

Frans Meijers (1902-1986) Atelier van de kunstenaar doek, gesign. l.b., 60 x 50 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

Edmond de Meulenaere (1884-1963) Haven doek, gesign. l.o., 40 x 50 cm. [1]

Onbekende kunstenaar, 20e eeuw 'Verdekt opgestelde huizenblokken' gemengde techniek op papier, 23 x 35 cm. [1]

Drie schilderijen, 20e eeuw Witjens, Idserda en Pothast allen ca. 30 x 40 cm. [3]

Cornelis Kloos (1895-1976) Staand naakt in interieur aquarel, 60 x 40 cm. [1]

Niek van der Plas (geb. 1954) Plein met terrassen board, gesign. r.o., 14 x 23 cm. [1]

Ad Blok van der Velden (1913-1980) Huis in de bergen doek, niet ingelijst, gesign. r.o., '75, 50 x 60 cm. Provenance: familie van de kunstenaar [1]

Joh. Hendriks (20e eeuw) Twee vissers in een bootje pastel, 42 x 32 cm. [1]

Onduidelijk gesign. l.o. Portret van een man met baard board, 62 x 62 cm. [1]

Franse school, 20e eeuw Figuur bij een fontein board, 40 x 33 cm. [1]

Van Bijsterveld (20e eeuw) Landschap met ondergaande zon maroufle, 17 x 23,5 cm. [1]

Ivanov (20e eeuw) Prins Hendrikkade met de St. Nicolaaskerk, Amsterdam doek, 2002. 65 x 97 cm. [1]

Litho, 20e eeuw

  • 639 item(s)