Amsterdam

  • (Lots: 6000-6230)

  • (Lots: 6400-6577)

  • (Lots: 6800-7079)

  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST
  • 10:00 - 17:00 CEST

Buyer's premium Inc. VAT/sales tax: 29.50%
Online commission inc. VAT/sales tax: 0.00%

Keizersgracht 474, Amsterdam, 1017 EG, Netherlands

Add to favourites Ask a question phone_in_talk + 31 20 6220447

  • Oil, Acrylic paintings & Mixed Media (639)

Creator / Brand

639 item(s)

  • 639 item(s)

Corneille (1922-2010) 'Mer du sud' litho, gesign. r.o., '58, 2/12, 28 x 38 cm. [1]

Jan Peeters (geb. 1945) Duif olieverf op doek op paneel, gesign. r.o., '77, 37 x 43 cm. [1]

Arman (1928-2005) Untitled inkt en aquarel, gesign. r.o., vouwen in het papier, 27 x 21 cm. [1] ink and watercolour, signed lower right, creases

André van der Vossen (1893-1963) Zonder titel aquarel, gesign. r.o., 46 x 68 cm.

Robert Zandvliet (geb. 1970) Zonder titel (drieluik) driemaal litho, verso gesign., 2005, 11/25, 76 x 57 cm. [map]

Ed Dukkers (1923-1996) Twee vrouwen pastel, ongesign., 30 x 23 cm. [1]

Lucebert (1924-1994) Figuur inkttekening, gesign. l.o., 29 IV '70, 26 x 20 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]

Robert Zandvliet (geb. 1970) 'Fly overs' 4 litho's, gesign., 26/40, 2002, 76 x 57 cm. [map]

Jan Schoonhoven (1914-1994) Zonder titel litho, gesign. r.o., 23/300, '89, 64 x 50 cm. [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel ets, gesign. r.o., 1957, 27 x 48 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]

Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm. [1]

Peter Durieux (geb. 1951) Muur bij een huis board, verso gesign., '89, 27 x 52 cm. [1]

Shlomo Koren (1932-2013) Zonder titel doek, gesign. l.o., '63, 65 x 35 cm. [1]

John van Reede (1921-2016) Stilleven met vis doek, gesign. r.o., '64, 60 x 80 cm.

Ad Dekkers (1938-1974) 'Reliëfs'. Kunstenaarsboek met 9 reliefprints, 30 x 30 cm. [1]

André van der Vossen (1893-1963) Abstracte compositie gouache, gemonn. r.o., 43 x 29 cm. [1]

Alphons Freymuth (geb. 1940) Twee tekeningen tweemaal potloodtekening, één gedateerd '75, 14 x 24 cm., één gedateerd '80, 30 x 20 cm. [2]

Jan Peeters (geb. 1945) Pauw olieverf op doek op paneel, gesign. verso op etiket, 35 x 40 cm. [1]

Jens Wolf geb. 1967) '06.87' board, signed verso, 2006, 80 x 60 cm. [1]

Marlene Dumas (geb. 1953) 'Incubatie' litho, gesign., oplage 40 'voor Marcel', 33 x 31 cm. [map]

Marlene Dumas (geb. 1953) 'Motherhood' litho, gesign., 3/40, 35,5 x 38 cm. [map]

Jan Sierhuis (geb. 1928) 'Madonna'naar Andrea Mantegna doek, gesign. r.o., '76, verso titel, 60 x 50 cm. [1]

Jan Sierhuis (geb. 1928) Zittend naakt doek, gesign. r.o., '75, 60 x 50 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Vogel keramiek, ongesign. ?, 40 x 30 cm. [1]

Corneille (1922-2010) 'La baigneuse au soleil' litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm. [1]

Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm. [1]

Anton Rooskens (1906-1976) 'Vogels' litho, gesign. m.o., '72, 8/100, 75 x 55 cm. [1]

Gorki Bollar (1944-2015) De Nieuwmarkt, Amsterdam board, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]

Sierk Schröder (1903-2002) Zelfportret tekening, gesign. r.o., '73, 33 x 24 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Corneille (1922-2010) Groene kat metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm. [1]

Bob Buys (1912-1970) Gezicht op de Amstel aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Daniel Spoerri (geb. 1930) Zonder titel seriegrafie, gesign. r.o., '92, 85/250, 50 x 60 cm. [1]

Corneille (1922-2010) Vrouw, kat en vogel aquarel, gesign. r.o., '05, 25 x 32,5 cm.

Francois Morellet (1926-2016) Untitled gemengde techniek, gesign. r.o., 29/30, 40 x 40 cm. [1] mixed technique

René Bertholo (1935-2005) 'Voiture a l'envers' potlood en pastel, gesign. r.o., '62, 45 x 32 cm. [map] drawing, signed lower right

Jan Sierhuis (geb. 1928) 'Halfportret van een onbekende' doek, verso gesign., 1969, 80 x 60 cm. [1]

Andre Brasilier (geb. 1929) Le parc vert litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 100 x 120, 70 x 100 cm. [map] litho, unframed, signed lower right

Reinier Lucassen (geb. 1939) 'Que 3' zeefdruk, gesign. l.o., '89, 32-60, 42 x 32 cm. [1]

Ge Röling (1904-1981) Haven aquerel, gesign. l.o., '62, 36 x 49 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]

Theo Niermeijer (1940-2005) Figuur te paard ijzeren sculptuur, ongesign., h. 39 cm. [1]

Franz Erhard Walther (geb. 1939) Material-Wechsel zeefdruk, ongesign., 45 x 70 cm. silkscreen [1]

Salvador Dali (1904-1989) 'Hommage a Konrad Adenauer' etching and aquatint in colours, signed lower right, 133/200, 19,5 x 12,5 cm. [1]

Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955) 'De vlinders' houtsnede, gesign. r.o., 51 x 41 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]

  • 639 item(s)