Creator / Brand
- Corneille (7)
- Bram Van Velde (4)
- Karel Appel (4)
- Arman (3)
- Christo (2)
- Joan Miro (2)
- Jr (2)
- Victor Vasarely (2)
- Abraham Hulk (1)
- Allen Jones (1)
- Bernardus Johannes Blommers (1)
- Carl Sterry (1)
- Elisabeth F Kruseman van Elten (1)
- Eug�ne Verboeckhoven (1)
- Howard Hodgkin (1)
- Jan Baptiste Tetar van Elven (1)
- Jan Willem van Borselen (1)
- Jim Dine (1)
- Johan Barthold Jongkind (1)
- Paul Klee (1)
- Peter Paul Rubens (1)
- Rembrandt Van Rijn (1)
- Salvador Dali (1)
- Serge Poliakoff (1)
639 item(s)/page
Friso ten Holt (1921-1997)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) 'Mer du sud' litho, gesign. r.o., '58, 2/12, 28 x 38 cm. [1]
Jan Cremer (geb. 1940)
Peter Vos (1935-2010)
Jan Peeters (geb. 1945)
Jan Peeters (geb. 1945) Duif olieverf op doek op paneel, gesign. r.o., '77, 37 x 43 cm. [1]
Henri ten Holt (1884-1968)
Arman (1928-2005)
Arman (1928-2005) Untitled inkt en aquarel, gesign. r.o., vouwen in het papier, 27 x 21 cm. [1] ink and watercolour, signed lower right, creases
Roel Frankot (1911-1986)
Jan Willem Smeets (geb. 1936)
Howard Hodgkin (1932-2017)
André van der Vossen (1893-1963)
André van der Vossen (1893-1963) Zonder titel aquarel, gesign. r.o., 46 x 68 cm.
Robert Zandvliet (geb. 1970)
Robert Zandvliet (geb. 1970) Zonder titel (drieluik) driemaal litho, verso gesign., 2005, 11/25, 76 x 57 cm. [map]
Ed Dukkers (1923-1996)
Ed Dukkers (1923-1996) Twee vrouwen pastel, ongesign., 30 x 23 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Lucebert (1924-1994) Figuur inkttekening, gesign. l.o., 29 IV '70, 26 x 20 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]
Robert Zandvliet (geb. 1970)
Robert Zandvliet (geb. 1970) 'Fly overs' 4 litho's, gesign., 26/40, 2002, 76 x 57 cm. [map]
Jan Schoonhoven (1914-1994)
Jan Schoonhoven (1914-1994) Zonder titel litho, gesign. r.o., 23/300, '89, 64 x 50 cm. [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel ets, gesign. r.o., 1957, 27 x 48 cm. Provenance: Collectie J.W.N van Achterbergh [1]
Anton Heijboer (1924-2005)
Anton Heijboer (1924-2005) Zonder titel olieverf op doek op board, gesign., '86, herkomst: Reflex Modern Art Gallery, 46 x 66 cm. [1]
Carlo Berté (geb. 1939)
Peter Durieux (geb. 1951)
Peter Durieux (geb. 1951) Muur bij een huis board, verso gesign., '89, 27 x 52 cm. [1]
Shlomo Koren (1932-2013)
Shlomo Koren (1932-2013) Zonder titel doek, gesign. l.o., '63, 65 x 35 cm. [1]
Richard Mortensen (1910-1993)
John van Reede (1921-2016)
John van Reede (1921-2016) Stilleven met vis doek, gesign. r.o., '64, 60 x 80 cm.
Ad Dekkers (1938-1974)
Ad Dekkers (1938-1974) 'Reliëfs'. Kunstenaarsboek met 9 reliefprints, 30 x 30 cm. [1]
André van der Vossen (1893-1963) Abstracte compositie gouache, gemonn. r.o., 43 x 29 cm. [1]
Alphons Freymuth (geb. 1940)
Alphons Freymuth (geb. 1940) Twee tekeningen tweemaal potloodtekening, één gedateerd '75, 14 x 24 cm., één gedateerd '80, 30 x 20 cm. [2]
Jan Peeters (geb. 1945)
Jan Peeters (geb. 1945) Pauw olieverf op doek op paneel, gesign. verso op etiket, 35 x 40 cm. [1]
Jens Wolf geb. 1967)
Jens Wolf geb. 1967) '06.87' board, signed verso, 2006, 80 x 60 cm. [1]
Marlene Dumas (geb. 1953)
Marlene Dumas (geb. 1953) 'Incubatie' litho, gesign., oplage 40 'voor Marcel', 33 x 31 cm. [map]
Marlene Dumas (geb. 1953)
Marlene Dumas (geb. 1953) 'Motherhood' litho, gesign., 3/40, 35,5 x 38 cm. [map]
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928) 'Madonna'naar Andrea Mantegna doek, gesign. r.o., '76, verso titel, 60 x 50 cm. [1]
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928) Zittend naakt doek, gesign. r.o., '75, 60 x 50 cm. [1]
Lucebert (1924-1994)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vogel keramiek, ongesign. ?, 40 x 30 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) 'La baigneuse au soleil' litho, gesign. r.o., '67, 167/190, 75 x 55 cm. [1]
Ramses Shaffy (1933-2009)
Peter Funch (geb. 1974)
Bram van Velde (1895-1981)
Bram van Velde (1895-1981) Abstracte compositie litho, gesign. r.o., 45/60, 65 x 50 cm. [1]
Anton Rooskens (1906-1976)
Anton Rooskens (1906-1976) 'Vogels' litho, gesign. m.o., '72, 8/100, 75 x 55 cm. [1]
Gorki Bollar (1944-2015)
Gorki Bollar (1944-2015) De Nieuwmarkt, Amsterdam board, gesign. r.o., 40 x 50 cm. [1]
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002) Zelfportret tekening, gesign. r.o., '73, 33 x 24 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Sierk Schröder (1903-2002)
Sierk Schröder (1903-2002)
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Groene kat metaal, gesign. r.o., genummerd, 55 x 72 cm. [1]
Bob Buys (1912-1970)
Bob Buys (1912-1970) Gezicht op de Amstel aquarel, gesign. r.o., 25 x 39 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Daniel Spoerri (geb. 1930)
Daniel Spoerri (geb. 1930) Zonder titel seriegrafie, gesign. r.o., '92, 85/250, 50 x 60 cm. [1]
Corneille (1922-2010)
Corneille (1922-2010) Vrouw, kat en vogel aquarel, gesign. r.o., '05, 25 x 32,5 cm.
Francois Morellet (1926-2016)
Francois Morellet (1926-2016) Untitled gemengde techniek, gesign. r.o., 29/30, 40 x 40 cm. [1] mixed technique
René Bertholo (1935-2005)
René Bertholo (1935-2005) 'Voiture a l'envers' potlood en pastel, gesign. r.o., '62, 45 x 32 cm. [map] drawing, signed lower right
Jan Sierhuis (geb. 1928)
Jan Sierhuis (geb. 1928) 'Halfportret van een onbekende' doek, verso gesign., 1969, 80 x 60 cm. [1]
Andre Brasilier (geb. 1929)
Andre Brasilier (geb. 1929) Le parc vert litho, niet ingelijst, gesign. r.o., 100 x 120, 70 x 100 cm. [map] litho, unframed, signed lower right
Reinier Lucassen (geb. 1939)
Reinier Lucassen (geb. 1939) 'Que 3' zeefdruk, gesign. l.o., '89, 32-60, 42 x 32 cm. [1]
Christo (1935-2020)
Ge Röling (1904-1981)
Ge Röling (1904-1981) Haven aquerel, gesign. l.o., '62, 36 x 49 cm. Uit de nalatenschap van Clemens Merkelbach van Enkhuizen [1]
Theo Niermeijer (1940-2005)
Theo Niermeijer (1940-2005) Figuur te paard ijzeren sculptuur, ongesign., h. 39 cm. [1]
Franz Erhard Walther (geb. 1939)
Franz Erhard Walther (geb. 1939) Material-Wechsel zeefdruk, ongesign., 45 x 70 cm. silkscreen [1]
Salvador Dali (1904-1989)
Salvador Dali (1904-1989) 'Hommage a Konrad Adenauer' etching and aquatint in colours, signed lower right, 133/200, 19,5 x 12,5 cm. [1]
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955)
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1955) 'De vlinders' houtsnede, gesign. r.o., 51 x 41 cm. Herkomst: collectie Willem Hoogendijk, Utrecht [1]
639 item(s)/page